Atsiliepimai

Atsiliepimai

Blackbeard

Apsišaukėliai

Nežinau, ar kas man yra tiek nervų pratampęs, kiek Mezonas. Naudojau Vilniuje, Naujamiestyje, ir ryšys būdavo (jei apskritai būdavo) vėžliškai lėtas. Daug kartų rašiau į jų pagalbą, siūlydavo tiesiog nusipirkti brangesnį planą. Jei norite sužinoti tikrąjį Mezono plano greitį, padalinkit reklamuojamus megabaitus iš 10. Turėjau 2 mbps planą, bet greitis dažniausiai siekdavo ne daugiau kaip 200 kbps.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Mezon man netiko

Pats gyvenau Žemuose Paneriuose, Vilniuje ir teko šiek tiek naudotis mezon internetu. Na tai galiu pasakyti, kad kartais veikia tikrai gerai, kartais praktiškai išvis neveikia, tas labiausiai erzindavo. Tad prieš užsisakant internetą rekomenduočiau jį išbandyti savo vietovėje, kad netektų nusvilti. Patiko malonaus dizaino nešiojamas modemas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Ne itin greitas internetas.

Tai internetas, kuris naudojimui namuose yra nelabai tinkamas. To priežastis - mažas greitis, taip pat, kai prisijungia daugiau nei vienas prietaisas, greitis dar labiau krenta. Vienintelis pliusas, kad galima jį pasiimti kur tik nori ir visada su savimi turėsi internetą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Frunt

Naudojantiems mieste

Neblogas mobilaus interneto tiekėjas naudojantiems internete mieste, nes paprasčiausiai kitur jis neveiks arba veiks labai nestabiliai. Šiuo metu pigiausias planas be ilgalaikių įsipareigojimų 6 Mb/s už 5,9 Eur/mėn. kas manau yra visai neblogas variantas. Ryšio stabilumas bei greičiai pakenčiami, bet labai mažas išsiuntimo greitis, nes jis yra dar labiau ribojamas priklausomai nuo pasirinkto plano.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai