Atsiliepimai

Atsiliepimai

Rasa

Neprašytos paslaugos Tele 2

Tele2 - "puikūs" paslaugų pardavėjai. Net jeigu jūs paslaugos neprašėte, jie sugeba ją įrašyti į sutartį. Kalba eina apie TV Play Premium paketą. Pasirodo, šis paketas buvo "pasiūlytas" pabandymui, o vėliau jo reikėjo atsisakyti. Anot Tele 2, jie siunčia net priminimus. Tik tas žioplas klientas netikrina sąskaitų ir gautų žinučių.
Tokias Tele2 "paslaugas" vertinu kaip cinišką apgavystę, siekiant pasipelnyti. "Paslauga" įrašoma, neinformuojant apie tai kliento. Sutartis pratęsiama, taip pat neinformuojant kliento apie teikiamas "paslaugas". Manau, kad tai daroma sąmoningai ir tikslingai. Suprantu, kad pasirašęs sutartį, klientas sutinka su sąlygomis. Tačiau įvertinant tai, kad sutartims pasirašyti salonuose skiriama labai mažai laiko, ir konsultantai neinformuoja kliento apie visas sąlygas, tokia bendrovės "praktika" yra gėdinga.
Dviejų metų mokestį už nepanaudotą TV Play Premium paketą (apie 160 Eur) dovanoju Tele2 bendrovei, nes jiems tų pinigų labiau reikia. Ačiū už pasiūlytą kompensaciją - beveik 7 Eur.

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ausra

GĖDINGAS elgesys su klientai

"Teledūškės" darbuotojai elgiasi su žmonėmis kaip su mėsiniais viščiukais.
Įsigijau išgirtą pilną telefono draudimą už dešimt eurų per mėnesį, kurio pagrindinis akcentas - telefonas yra keičiamas nauju (skirtingai nuo ekrano draudimo už tris euriukus per mėnesį).
Taip jau nesėkmingai nutiko, kad mano telefonas dužo - dužo ekranas, pilnai užjuodavo, dingo jautrumas, skambinėjo visiems kontaktams pats, dingo garsas, interneto ryšys ir kt.
Pridaviau į saloną - laukiu atsakymo. Atsakymas - pakeisim jums ekraną.. Joks kitas defektas nepaminimas, tiesiog keičia ekraną... Aš sumokėjus jau bele kiek už draudimą, dar frančizė ir...to rezultate pati pilnai dar su "magaryčiom" susimokėjau už pilną telefono remontą.
Pakaitinio net nedavė, nes gi buvo neaišku ar čia draudiminis įvykis.
Sėdžiu ir jaučiuosi švelniai tariant išdurta, nes įkalbinėjant imti pilną draudimą salone man buvo dėstomos kitokios sąlygos, ypač akcentuojant, jog telefonas bus keičiamas į naują su priemoka, jei bus draudiminis atvejis.

Tai jei ekranas su pilnu draudimu yra keičiamas kaip ir su ekrano draudimu, tik dar plius frančizė, tai kam tas pilnas draudimas??
Ai, atsiprašau, taigi supratau, tokiems kaip aš...
a*******i, kitaip nebepridursi.

gėda, kai darbuotojai šneka tiesą tik įrašinėjant pokalbius

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aurelijus

bloga interneto kokybė

Niekam tikęs internetas. Geras ir stabilus buvo kokius 4 mėn., poto prasidėjo dažni striginėjimai, pasidarė nestabilus. Paskambinus į tele 2 pasiūlydavo perkrauti modemą arba pakeisti jo buvimo vietą, nors tuos 4 mėn. nereikėjo keitinėti ir ryšys buvo puikus. Tele2 jokių sutrikimų neranda, jie tik sako, kad yra padidėjęs vartotojų kiekis ir dėl to sulėtėjes internetas. Moku nemažus pinigus ir man neįdomus vartotojų kiekis, keiskit įrangą ar ieškokit kitokių problemos būdų arba neteikit tokių paslaugų išvis jeigu neišeina kokybiškai. Pasibaigus sutarčiai tikrai nepasiliksiu tele2 nebent pasikeistų paslaugos kokybė iš esmės. Ir kitiem siūlau neprasidėti su tele2.

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vida

Nusivylusi

Daugybę metų (gal jau 16...) visa šeima esame Tele2 klientai. Visų 4 šeimos narių sutartys yra mano vardu, nes naudojamės paslauga "Artimųjų ratas". Viskas buvo palyginti neblogai iki šios vasaros. Prieš du mėnesius mirė mano vyras. Jo numerio planas baigsis tik po metų. Skambinau į Tele2, buvau nuėjusi į klientų aptarnavimo skyrių, nunešiau mirties liudijimą. Suprantu, už telefono aparatą aš turiu sumokėti. Bet prašiau nuimti bent plano mokestį. Man buvo pasakyta, kad niekuo padėti negali, nes sutartis sudaryta gyvo žmogaus (t.y. mano) vardu. Turiu sumokėti 190 eurų (?!!) ir tada planą nutrauks. Turiu sumokėti už visus metus į priekį už tai, kuo miręs žmogus nesinaudos!!! Suprantu ir tai, kad yra įstatymai. Bet kur gi žmogiškumas?? Tele2 dėl poros šimtų eurų tikrai nenukentės, o man su vaikais tai yra dideli pinigai. Juo labiau, kad tų paslaugų mes neimsim, nesinaudosim, mums jų nereikia! Galvojau, kad Tele2 stengiasi išlaikyti savo klientus....bet dabar žiauriai nusivyliau....belieka tik pasibaigus kitoms sutartims mums visiems išeiti iš čia...

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Nesijunkit Tele2 namu interneto

Blogiausio už T2 internetą jaučiu nėra nei Lietuvoj nei aplinkinėse valsybėse, kol buvo nemokamas mėnėsis pasibandymui, viskas veikė kuo puikiausiai, greitis visada laikėsi 30mbps+ pingas žaidimuose 60ms max ir stabilus, vos pasibaigus bandomajam laikotarpiui ir pasirašius sutartį prasidėjo nesąmonės, pingo šokinėjimai, greitis vos 1-2mbps arba nei tiek, dabar koks mėnesis praktiškai iš vis neįmanoma naudotis internetu, nesvarbu diena ar vakaras, greičio tokio koks nurodytas reklamose seniai jau nematęs, internetu žaidimų žaist iš vis neįmanoma, pingas laikosi visada 80-90 ir pastovūs šokinejimai iki 200+

Jeigu kas nors galvojate užsisakyti šitą internetą, jokiais budais to nedarykit nes gailėsites visą likusį sutarties laiką.

Mobiliajame Tele 2 veikia gerai, geras ryšys, gera kaina, bet namų internetas tai tragedija

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Vartotojų teisių pažeidimai

Esu nusivylęs tele2 darbu, nes prasidėjo tuo, kad patys neturėdami kliento sutikimo nutraukė neterminuotas sutartis. Motyvas vienintelis - nebėra tokių planų. Todėl prašome rinkitės iš esamų bet jau beveik dvigubai brangesnių. tai akivaizdus pasipelnymas ir nesiskaitymas su vartotoju. Šiuo metu pasibaigus terminuotoms sutartims - patys parenka kitus planus savo iniciatyva - tu tik mokėk pinigus, nei ko klausia tik sąskaitas išrašo. Už tokį aptarnavimą turėti priežiūros tarnybos skirti baudas, nes akivaizdžiai piktnaudžiauja

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ieva

Nekeičiama modemo baterija

Esam labai nusivylę teikiamomis paslaugomis. Turime sutartį, pagal kurią mokame mėnesį mokestį už internetą ir modemo nuomą, bet po metų naudojimo modemo baterija tiesiog išsipūtė. Viskas būtų gerai, suprantame, kad ne viskas šioj žemėj amžina, bet... Tele2 neturi kuo jos pakeisti. Atsarginėmis dalimis neprekiauja, aparato keisti net neplanuoja, nes pasirodo baterijai taikomas tik pusės metų garantinis laikotarpis. Taigi dabar mokame už internetą, kuriuo bijome naudotis, nes neaišku kada tada baterija gali nusprogti ir neaišku iš kur ją gauti. Tele2 salone, beje, nurodo, kad galime paieškoti e-bay arba urmo bazėj..? Nu kraupu.. Kai sudarai sutartį 2 metams, tai ir tikiesi, kad tavimi rūpinsis du 2 metus, o ne iki pirmos problemos..

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Visiškai tenkina lūkeščius

Ryšys puikus, net kaimuose ar miške prie ežero būna bent 1-2 padalos, planas tobulas, koks kitas operatorius pasiūlys planą 15 gb/neriboti pokalbiai ir sms už 8 eur/mėn? jokių pridėtų sąskaitų nė karto nesulaukiau, viskas paskaičiuota sąžiningai, esu lb patenkinta šiuo operatoriumi

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aurimas

Per mėnėsi pabrango dvigubai

Per mėnėsį pabrango dvigubai, 4g nei darbe nei pas sesę neįmanoma naudotis, daugiau viskas puiku, bet nuvylė daug klientų tokiu poelgiu

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Tobulas ryšio ir kainos derinys

Daug metų esu šios įmonės klientė ir nė kartu neturėjau problemų su ryšiu net miške būna 1 padala, gaunu labai gerus asmeninius pasiūlymus iš tele2, esu ir buvusi t2 darbuotoja nors įmonėje nebedirbu likę tik patys geriausi atsiliepimai, vyksta nuolatiniai darbuotojų mokymai, neformalios pramogos, visada pasveikina prieš Kalėdas, atmosfera lb gera, visapusiškai esu patenkinta šia įmone

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai