Atsiliepimai

Atsiliepimai

Daiva

Telia paslaugos

Kiek dirba ten konsultantų tiek pažadų vieni atjungia paslaugas kiti neaišku ką siūlo pažadų milijonas tik nesulaukių paslaugu jau antrą savaitę negalim išspręsti problemos mus savo pažadais maitino visa savaite prasidėjo antra ir galų gale palikom be TV Esam seni klijantai bet kad taip elgtųsi neatsakingai nepasitaikė. Esam Klaipėdos raj gyventojai ir vis dar naudojome skaitmenine nes užteko lietuviškų programų sugedo priedėlis pagrindinis tai konsultantai privire koses nei priedelio keitimo nei meistro žadėto nei indzineriu liko tik pažadai bandė įtikinti kad naujiems televizoriams nereikia priedėlių o kad iš jūsų pirktas televizorius kas du mėnesius taisykloje tai mums be priedelio niekaip. (mes gyvenam užmiestyje) nemanau kad kurie naudojasi tokiais priedeliais visi atsisake ir nebera pakeitimui jai sugenda kazkodel vyrui siunte bet kai paslaugas peraše man nebeliko nei priedeliu pagal jus išeina visi turi naudotis tik naujais televizoriais Net jau pabodo būti nežinomybėje o tokius aptarnavimu tikrai viešinsiu
nevykdo pažadų ,nera informacijos

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Linas

Grobikai- taip ir susikrauna milijonus

Ar kada žiūrėjote Telia išklotinę? Pasirodo jei pavėluosite sumokėti už telefono paslaugas bent pora dienų, Jums bus pridėtas skolos administravimo mokestis, kuris siekia su pvm apie 12 eur. Suprantu, kad žmogus paskambintu, primintu, dirbtu darbą, o čia iš kompo žinutė atėjo ir viskas. Paskambinus paprašiau paaiškinti kas sudaro būtent tokią sumą. Nieks nesugebėjo paaiškinti. Suprantu kada nemokama 2-3 mėnesius, tada sutinku, bet kai keletą dienų ir esu klientas 20 metų, to tikrai nesuprantu ir nesuprasiu. Mano akyse ši įmonė smuko ir tikrai pradedu mastyti apie konkurentus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Aukščiausios kokybės paslaugos

Jų aptarnavimas iš arogantiško tapo pačiu maloniausiu. Ne kartą padėjo, net savo pačių sąskaita. Interneto savitarnos sistema labai protinga ir plati. Ryšys geriausias Lietuvoje (faktas!), gaudys net atokiuose miškuose. Teikia ir tokias paslaugas kaip Spotify įskaičiavimas. Susisiekus su jais, visada rasit lankstų sprendimą. Niekur iš Telios neisiu. :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarasnoos

Geriausias sprendimas nuosavam namui

Vienintelė Telia suteikia kokybiškas paslaugas nuosavų namų vartotojams. Šviesolaidinio interneto, išmanios televizijos be Telia neturėtume. Jeigu kyla techninių bėdų, susisiekus pagalbos telefonu, jos operatyviai išsprendžiamos. Labai džiaugiamės turėdami Telia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Labai geras internetas

Naudojuosi Telia internetu, dar nuo labai seniai, kai dar vadinosi Telekomu. Internetas labai greitas ir kokybiškas, nelūžinėja. Visiems rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Nusivyliau aptarnavimu

Nežinau, čia labiau galioja Telia ar Teo, bet esu nepatenkintas, kad žiemą įsivedant internetą, man laidą pakabino ore ir nuo pat to laiko nesugeba įkasti ir pratiesti iki stotelės - laidas kabo ore, dažnai iškrenta iš stotelės ir tenka patiems jį vėl pasijungti. Be to, maršrutizatorius neatlaiko dabartinių krūvių ir, uždavus klausimą per jų puslapį, atsakymo taip ir nepavyko sulaukti. Patenkintas esu tik interneto greičiu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Jeigu gaunate daug "DDOS" atakų - nepirkite šio interneto.

Turiu šį internetą, nepatiko tai jog kai aš turiu savo projektą, o čia yra gan daug kenkėjų - būtent paskambinus jiems pasakius kad galėtu išspręsti šią problemą tiesiog padarant mano IP adresą dinaminį arba pakeisti jį - o jie tai daryti atsisako, sako tai tik verslo klientams, o kaina - neįkainuojama, tai yra gan blogai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gerutis10

Nuostabus aptarnavimas

Pirkau išmanuji telefoną "Huawei Honor 7" iš Telie salono. Labai patiko Mažeikių salono aptarnavimas, malonios darbuotojos ir tiesiog fainos. Viskas vyko greitai ir sklandžiai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Gera televizija

Labai gera televizija, gali atsisukti savo mėgstamą filmą ar laidą bet kada. Taip pat turi galimybę naudotis internetu iš "bokštų", tereikia turėti tam tikrus kodukus, tai labai patogu, jei reikia interneto. Kaip minusus įvardinčiau, jog galėtų filmai būti pigesni, jei nori namie pažiūrėt kokį naujesnį, tai gal nereiktų piratauti bei prijungus labai daug įrenginių(8-10) pradeda streikuoti interneto ryšys(WIFI). Bet kaip už tokią kainą tikrai nerealu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L33t

Jokiu nusiskundimu

Jokiu dideliu nusiskundimu neturiu. Telia šviesolaidis internetas veikia puikiai. Būna karta į metus kažkur už grybauja bet neilgam. Paskambinus i informacija, iškart sutvarko. Vienas minusiukas iš mano pusės,kad pasibaigus plano galiojimui nebetaiko tų pačių kainų kurias tu pasirašei sutartyje. Reikia per naujo pasirašinėt kas du metus

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai