Atsiliepimai

Žemaitė

Jaučiuosi nemaloniai sprendžiant problemas

Nuvykus į Telšių Telia dėl blogo interneto ryšio, dėl neaiškių sumų už paslaugas saloną, aptarnavo mus Šarūnas. Buvom apšaukti, įžeidinėjami, kad bendraujame su sukčiais ir todėl čia dabar Telia juodinam. Mes atėjom išsiaiškinti kame reikalas, kad atėjo per didelė sąskaita ir tai kartojasi ne vieną mėnesį. Ačiū dievui paskambinus telefonu į telia buvo normaliai išaiškinta kame problema. Tačiau salone labai jau "išsilavinęs" storžievis sujaukė visą dieną. Sugaišom brangų laiką ir sugadinom nuotaiką visai dienai. Kaip tokie žmonės gali dirbt šioj kompanijoj nesuprantu. Buvo kaltinami, kad ne taip padarėm, kad bendraujam su sukčiais iš Estijos. Mano nuomonė tie sukčiai puikiai ir randa nišą šioje įstaigoje nes vieną kart buvau kaltinama, kad neskaitau žinučių ir neparašiau NE. O dabar vėl panašu, parašiau kažkokį žodį Valyti, ir poto nuskaitinėja po 7€ kas savaitę ir nieks nekaltas. Jokios pagalbos. Kam reikalingi salonai, jei reik vistiek telefonu bandyt spręst viską. Jei aš sąžiningai moku už paslaugas turėčiau perspėta apie neaiškias žinutes ir apgaule išvyliotus pinigus. O čia pasirodo mes patys kalti už blogą ryšį, ar pramogines paslaugas, kueios kažkaip keistai atsiranda iš kažkur tai.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Agne

Savitarnos programėlė

Kiek jau galima laukti, kol bus savitarnos programėlė sutvarkyta. Kam tada ji išvis yra.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ilona

Nemalonus aptarnavimas

Šiluteje dirbančios darbuotojos labai nemalonios nei supratingos, įvykus nesusipratimui, tai įžūliai gavom atsakyma , kad trukdom dirbt , šiaip telia nesiskundžiu, bet jei tokios dirbtu visur , tikriausiai norečiau nebebut tokiame tinkle

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Aušrinė

irangos pirkimas

Nerekomenduoju nieko pirkti internetu . Po mano pirkimo jau 10 dienų praėjo, bet telefono dar negavau. Bandžiau skambinėti, tai minėjo kad po išsiuntimo per 5 dienas pristatys, tai suprantu dar greitai ir nebus, nes jis dar neišsiųstas. Kaip supratau , geriausiu atveju, gausiu praėjus puse mėnesio, o blogiausiu , net nežinau kiek. Iš salono atsiimti nėra galimybės. Pirkau Xiaomi 13T PRO.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
baudejas

nenoriu keiktis,ir t.t. VISA TIESA

pirmiausia pasakysiu kad bekit nuo tokiu interneto tiekeju kaip telia.nes del interneto greicio ir trigdziu niekada nebusit teisus.
tai va del nepasieksit savo......
1.esat abonentas(ysipareigojes vartotojas).jums priskirtas IP interneto.todel jie gali reguliuot kiekvieno vartotojo interneto sparta.kodel jie taip daro?atsakau todel kad ilgiau tarnautu ju yranga bokstuose(sistema).,nes ji yra brangi ir jeigu jums paleistu greity y jusu marsrutizatoriu,modema ar routery.tai jiems pastovei sugestu(sudegtu) yranga.,skirstytuvai.todel jie pasidraudzia ir apriboja jusu interneto sparta.
2.jus kreipsites del prasto interneto greicio arba trigdziu.....(jusu sutarty yra yrasyta pastraipa.jog esant pranesimui del gedimo jie atsius savo technika kad patikirntu pas jus interneta ir nustatytu kas kaltas...ir tai bus kad nenustatys gedimo.nes tai dienai kai jie atsius technika.,jusu IP bus paleistas rysio priemimas kokia 8-90proc.ir tai veiks gerai sparta interneto.atvazeves technikas nustatys jog is ju puses viskas gerai ir pasakys jog jsuu kompiuteris blogai sukonfiguruotas ar kaskas panasaus.o tai reisk jog jums bus israsyta saskaita del techniko iskvietimo....
3.dar niekas pries telia del interneto spartos ar trigdziu nelaimejo.....geriausiu atveju,is ju isgirsit pasakyma.jog ''mes tobulinam sistema,pleciames ir ateity pagerinsim interneto sparta ir istaisysim klaidas,nes siuos metu yra didele apkrova jus apskrities bokstuose'' :D cia ju automatine dainele.
visiems kils klausymu is kur tai zinau...ir gal as issigalvoju!!!!
turiu drauga kuris dirba telia techniku ir viska papasakojo.negaliu paviesint nes zmogus liks be darbo ir apkaltins kokeis dar dalykais...bet tai yra tiesa....
modemu keitimas,nepades.,kaskoks konfiguravimas irgi nepades.o ju serveriu nenulausit kad kontroliuotumet rysys :D
sekmes kovojant su ''vejo malunais'' :D
p.s. pats vargstu su jeis jau daugiau nei 4 metai. (bet nera iseities musu vietovej).
nera
visi

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Monikaoren

Niekam nerekomenduočiau

Nėra jokios tiesos, visada plauna smegenis savo klientams, darbuotojai nekompetetingi, nepraneša apie pilnas sutarčių sąlygas. Klounų kompanija. Jei norit nervus savo pasaugot tai rinkitės ką nors kito :)
Nulis privalumų
Pinigų siurbėlės

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
gazeee

Labai negeras internetas ir mobilus rišys

Telia nerekomenduoju!!! naudojuos ju paslaugom, nuo tada kaip jie dar nebuvo gime! moku daug o interneto neturiu! ir neturiu kokybisko interneto jau pusantru metu. Jie žmones laiko kvailais! jei turit del telia klausimu rasykit [email protected]
100%

Atsiliepimas parašytas: 2022.10.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
TT

Agavikai

Esu ilgametis telia klientas, dar nuo omnitelio laikų ir ką galima būtų pasakyti šiuo metu apie šį tinklą, NUSIVAŽIAVO. Pasidarė melagiai, apgavikai, vagys tiek sąskaitų atžvilgiu, tiek planų pasiūlymais. Apie ryšio kokybę, visiškai suprastėjo ryšys, net kalbant apie šviesolaidinį kuris anksčiau veikė kuo puikiausiai, dabar visiškai lagina, pakimba. Gaila buvo palikti šį operatorių, bet kai šitaip nusivažiuoja daugiau kentėti negalima. Nevertina savo klientų.
Nieko gero
Šiuo metu visiškai blogai

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Valdas

Negavau televizoriaus

Žiūrėjau Telia tinklalapyje televizorius žiūriu juodasis išpardavimas. Paskambinau Į Telia atsliepė konsultantė paklausiau ar neturite LG c11sako neturime sako yra LG 13 patrauklia kaina dar abejojau ar pirkti nes yra brangesnis. Sako galiu rezervuoti iki kitos dienos taip ir sutarėme deja atėjo kita diena ši konsultantė kuri rezervavo televizorių nepaskambino. Pats paskambinau pasakė kad yra rezervuotas man tai sakau pirksime sutvarkė dokumentus sakė bus pristatytas. Laukiau tris dienas deja niekas nepristatė televizoriaus. Paskambinau pats tai man pasakė šios prekės nėra atsiprašome už nepatogumus. Net nesugebėjo patys paskambinti ir pranešti kad televizoriaus jau nėra. Neturiu nieko daugiau ir pasakyti moralės trūkumas. Nesuprantu kaip žmonės gali taip būti apgaudinėjami....

Atsiliepimas parašytas: 2021.11.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Brigita

Neatsakingumas

Nusipirkome tv, apmokėjome visą sumą bankiniu pavedimu, tv netiko, nusprendėme gražinti. Susisiekiau su telia darbuotoju, pasakė, kad atsiųs kurjerį per 5d. Trečia savaitė negali atsiųsti kurjerio. Du kartus skambianusi teigė, kad kurjeris iškviestas, bet nežino kodėl jis neatvyksta.. iškvies dar karta ir atvyks artimiausiu metu t.y. penktadieni arba šeštadieni. Šiandien šeštadienis, bet kurjerio vis dar nesulaukiau. Nerekomenduoju pirkti daikto ir mokėti iš karto, nes norint gražinti daikta niekas neskuba jo pasiimti.

Atsiliepimas parašytas: 2021.11.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai