Atsiliepimai

mixer

Venkit šią kontorą

Nenori pajungti naujų rajonų. Visur aplinkui jau yra šviesolaidinis internetas o mūsų naują rajoną (3 metai) iš 50+ namų pajungti neįmanoma. Kas pusę metų sako "palikite užklausa, parašykite prašymą nuo viso rajono, bet nieko paskui nedaro. Su TEO nebuvo jokių problemų...
Šviesolaidinis internetas geras
4g, 5g naudotis neįmanoma vakarais ir savaitgaliais. Pastovi sutrikimai, keičiau modemą 2 kartus jau.

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

dingsta internetas kas 15-30 minučių

koks čia gali būti atlsiliepimas, ryšis yra š....as, lietas, striginėja ir dingsta. Kadangi tekstas turi būty ne trumpesnis nei 125 simbolių, kartojų: ryšis yra š....as, lietas, striginėja ir dingsta.

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Collt

Kaip čia pavadinti? Nevykėliai kombinatoriai, švonderių kompanija

Trumpai apie situaciją. Man baigiasi interneto planas, skambina panelė, sako ar galiu jums pasiūlyti jūsų lūkesčius ir poreikius atitinkančias paslaugas? Sakau, siūlykit. Na ir prasidėjo, sako siūlau euru brangesnes, galėsite užsienyje naudoti, sakau nedomina, tada siūlau tokias pat Kaip turi, už tą pačią kainą...vos nuo kėdės nenuvirtau..kaip tik tuo metu atsidaręs jų saitą matau kainas ir akcijas. Sakau, jūs nieko nesumaišėte, ne saki, tai labai geras pasiūlymas, sakau, o nieko tokio, kad dabar matau jūsų saite visus pasiūlymus ir kainas...tylu, jaučiu, kad padrėkinau kelnaites, suprato, kad nepataikė. Padėkojau ir numečiau ragelį. Žodžiu aferiūgų kombinatorių kontora, patys protingiausi, visi kiti debilai. Na o kokybė buvo tik pirmus metus, paskui, kaip ir daugelis, čia rašo, prasideda cirkai, tai su liniuote pamatuok, tai įkišk kažką kažkur, o pasirodo, kad jų įranga š ir nieko nepatempia, bet kainas lupas tokias, kad...žodžiu velniop telia, nepratęsiu nieko ir kitiem nepatarsiu ką bendro turėti su jais
Jokių
Vien tik

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vytenis44

Kas vyksta pastaruoju metu?

Bandau ramiai naršyti internete ar pažiūrėti televizorių. Internetas tarsi juokiasi iš manęs - išsijunginėja, įsijunginėja. Per 1 valandą sugebėjo dingti 6 kartus, gal ir daugiau. Čia yra normalu? Ypač, kai pasirinktas greito interneto planas? Turbūt internetas toks greitas, kad serveriai neatlaiko. O darbuotojai klausinėja ar bandėm perkrauti modemą ar dar kokias nesąmones rašinėja, kiekvienas žmogus bandys perkrauti - tai nepadeda, kartais net pablogina situacija. Gal bandykite sutvarkyti savo paslaugas ir teikti jas tvarkingai, o ne traukit pinigus iš žmonių ir teikit su kažkokias trukdžiasi tą internetą, kurie dabartiniu metu jau pradėjo ant nervų lipti.
nėra
Prastas internetas, prastas aptarnavimas, prastas paslaugų tiekimas

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

suoliukas

Telia darbuotojas

Turėjome namų ryšio problemą, gan ilgą laiką. Atvykęs Vidmantas Staponavičius, nepriekaištingai ir greitai išsprendė problemą, be to, savanoriškai padėjo įrengti įnterneto laidus, juos suvedžioti. Žmogus vertas pagyrimo, nes visą laiką išliko ramus, paslaugus ir žinojo ką daro. Viską išaiškino, apibūdino problėmas ir rodė kaip jas jisai sutvarko, visos probelmos paaiškėjo. Tikrai vertas pagirimo žmogus.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mindaugas

Aptarnavimas žemiausios kokybės

Telia šūkis turėtų būti "O mums pofik, mes Telia". Nerūpi jums klientų aptarnavimo kokybė. Aptarnavimo lygis pastaruoju metu yra žemumose, geriau bobutė gatvėj gėles pardavinėjanti aptarnauja.
Nuo gruodžio pradžios bandėme į naujos statybos butą persikelti internetą. Po 5 skambučių per savaitę į aptarnavimo centrą klausiant kas vyksta ir kodėl nejuda procesai sulaukėme atsakymo, kad yra linija užimta. Pasirodo kažkas naujos statybos name, kur dar niekas iki tol bute negyveno yra užėmęs liniją! Dar dvi savaites be jokios informacijos buvo "sprendžiama" situacija. Tam tarpui pasiėmėme mobilų internetą, už kurį mus patikino nereikės mokėti dėl tokios situacijos. Įvedė pagaliau internetą, pusdienį paveikė, pasirodo dėžutėje stovėjusi skaidula užlūžo ir vėl teko kviesti meistrą. Ateina po viso to sąskaita - mobilaus interneto mokestis įtrauktas! Skambinam vėl apie 5 kartus per dvi savaites, baramės, deramės, rašom pretenziją, klausiam apie progresą. Mums sako, kad informuos, patys paskambins, dvi savaites tyla! Skambinu šiandien į skambučių centrą, sako pretenzija (po dviejų savaičių) dar neišnagrinėta! O paslauga dar aktyvi, nes neparašėt prašymo (apie kurį niekas skambučių metu nekalbėjo ir neminėjo, sakė bus sutvarkyta)!... Tokios blogos patirties dar nesu turėjęs su jokia įmone.

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sudarshana

Kraupus aptarnavimas

Supratau, kad nesu vienintelė nusivylusi Telia. Daug nerašysiu, nes nėra prasmes.
Tik panašu, kad Telia smarkiai krenta žemyn su aptarnavimo kokybe.

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vaida

Padėka

Labai noriu asmeniškai padėkoti poniai Renatai Valienei už puikų ir malonų aptarnavimą. Išsirinkau telefoną labai daug patarė tiek iš asmeninės tiek iš profesinės srities. Šilta ir draugiška moteris. Telia paslaugas vertinu dar labiau dėl tokio kolektyvo. Dar kartą dėkoju ir linkiu sėkmės :)
Labai geras aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Donata

Konsultantas apgavo

Mano šeima OMNITEL paslaugomis pradėjo naudotis vieni pirmųjų Lietuvoje, daug metų turėjome ,,Šeimos ratą”, todėl su visais kalbėjau nemokamai. Tik dėl šeimos naudojau papildomą telefono aparatą ir tam skirtą ,,Ežio” kortelę, kurios išlaikymas man kainavo centus. (Aš pati daug metų esu kitos įmonės klientė). Ir vieną dieną padariau esminę klaidą, nes nusprendžiau tapti Telia abonementu. Net svarsčiau išeiti iš kitos įmonės ir likti tik Telia kliente. Konsultantas mane patikino, kad aš ir toliau būsiu ,,Šeimos rate” (man tai buvo ESMINĖ sąlyga). Apgavo, nes rezultatas toks: iš ,,Šeimos rato” išmetė, be teisės sugrįžti, aš moku didelius pinigus už sąskaitą, nes skambinu tėvams ir su jais bendrauju, mano visa šeima moka papildomus pinigus už pokalbius su manimi. Jau apie laiką ir nervus, kuriuos sumokėjau bandydama grįžti į ,,Šeimos ratą”, net nekalbu. Taigi kad ir kaip buvo smagu bendradarbiauti praeityje, išeinu ir nemokėsiu daugiau nei cento šiems grobikams.
Anksčiau buvo kokybė, kurios neliko.
Konsultantų kompetencijos trūkumas

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vytautas

"Šviesolaidis"

Pasikeitėm planą į 300Mbps. Interneto greitis nepasikeitė. Paskambinus pasakė, kad pabandys išspręsti. Atėjo SMS, jog problema išspręsta. Pasitikrinus greitį, jis nukrito nuo buvusių 40Mbps iki 5Mbps ir net dar žemiau, nebeveikia nei IP TV nei internetas ką nors užkrauna. Paskambinus vėl, pasakė, kad pabandys dar pasižiūrėt, bet tikriausiai padarys tik pirmadienį. Likom be TV bei interneto, darbas vyksta internetu, tai net negalim užsidirbti pinigų, kad sumokėti jų kosmines sąskaitas už nieką.
Aptarnavimas, Internetas

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai