Atsiliepimai

Atsiliepimai

Evaldas

Apgavystė, be galimybės aiškintis

Porai metų buvo pasiimta su kasmenesiniu mokėjimu, priedėlis go 3 ir rauteris. Naudojimas buvo nekokybiškas. Prastas ryšys , nepajegdavo vienu metu filmo normaliai leisti ir mobilaus interneto . Paskambinus bandyta išsiaiškinti , keisti padeti, gal imti kazka pigiau arba gauti nuolaida. Buvo pasakyta kad yra kazkokios stoteles bites ir jas reikia tvarkyt. Po tokio atsakymo apsisprendziau nutraukti viska ir pereiti pas kita operatoriu del panasiu paslaugu, visada graziai ir aiskiai susitaria su klientu. Buvo pasakyta susimoketi virs simto euru bauda. Nusprendziau tuo metu nemoketi ir pasakiau kad as pasilieku pas juos su salyga kad man pakeis iranga ar kitu budu pades naudotis pilnavertiskai ju internetu. Gale skambucio buvau iskeiktas pora zodziu ir numestas ragelis. Daugiau nieko nesiaiskinau , ir pasibaigus bendrai sutarciai nuejau i bites salona pabaigti viska. Tada ir sako jusu rauteris ismoketas bet go 3 pratestas dar metams . Sakau kad as to nedariau ir moketi butu nesazininga. Sako kad skambutis ivikes , issiasiskinti galimybiu nera todel tiesiog sumokekite dabar dar 50€ bauda ir viskas bus baigta. Patarimas - pokalbius su bites operatoriais visada isirasykite patys. Antras patarimas neprasidet su jais apskritai yra ramiausia.
Prastas internetas. Konsultantu nemandagumas ir izeidinejimas. Sutarciu klastojimas ir zmogaus informacijos naudojimas klastojant sutaris, vardan pelno .

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jegeriufane

Labai prastas internetas, rysys ir aptarnavimas

Labai blogas internetas atseit 5G ir mobilusis ir namu internetas – atsijungineja, stringa, neveikia kartais isvis, kai veikia tai letas, ypac siunciantis failus. Aiskina, kad as matai uzdaroj patalpoj ir del to prastas rysys. O tai ka man kieme reik sedet su namu internetu? O mobilus nei namie nei lauke normaliai neveikia. Klientu aptarnavimas dazniausiai labai prastas ir nemalonus. Istrigau dabar su jais 2 metam, bet ziuresiu galimybes nutraukti sutarti.
Tik telefonas geras, bet tai ne Bites nuopelnas
Viskas.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gytis

Dėl Go3 paslaugų ir planų kainos

Prieš 6 mėn. paskambino konsultantė ir pasiūlė Go3 paslaugas, aš, kadangi suprantu kad už dyka nelabai kas duodama šiais laikais tai pasiteiravau ar ši paslauga nemokama. Ji man kelis kart pakartojo, kad nemokama ir kad bet kada galite nutraukti paslaugą. Po 6 mėn paskambinau į bite, papasakojau situaciją ir man pasakė, kad balso įrašas saugomas 2 mėn, o konsultantės būna klausomasi vodovų. Gavosi taip, kad įkišo 12 mėn sutartį (6 mėn) nemokamai, o kitus 6 mėn. turėsiu mokėti pats. Jeigu noriu nutraukti dabar, turiu sumokėti už 6 praeitus mėnesius.
Turiu bites abonento planą jau keli metai ir pastebiu, kaip kiekvieną kart vis po ne daug kyla abonento kaina. Ta prasme, jūs rimtai? Planuoju užbaigti šiuos ryšius su bite ir linkiu visiems gerai pagalvoti ir išsistudijuoti kur kreiptis dėl paslaugų, kitaip galite būti išmaudyti, kaip aš šiuo atveju.

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Beatrice

Internetas tragedija

Nežinau, kas pasidare. Po įvesto 5G internetas pasidarė tragedija... Neužkrauna paprasto puslapio, pastoviai stringa... apgailėtina tokius pinigus mokėti už tokia prastą kokybę...

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ginta

Daiktai go3 stringa ,modemas brokas

Labai esu nepatenkinta brangus internetas .Labai ir tai lėtai gaudo nors pagal sutartį 5G Kolsultantai nelabai malonus , nuolaidos tai duoda ,tai atima noriu nutraukti tai reik sumokėti ne tesibas .Kokios nesąmonės reik paduoti į teismus lai naikina Bitė pati Lietuvoje brangiausias internetas bei televizijos.

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Monna

Klientas

Buvau bitės klientė, lojali, visad mokėdavau laiku, atėjo diena kai sutartį reikia pratęsti, atvykus į "BITE" mergaitė net nesigilino ko prašau pasakė plano kaina 28.90 € 5G , paklausus ar turi pigesnį ,ne..

Prieš tqi buvau gavus laišką į el paštą, jog gali palikt šį plana pigesnį už 21.90€

O mano bitėje puslapyje tas pats planas kainavo man 23.90€ kurį man asmeniškai siųlė bitė už 28.90€ nagli gana sakyčiau ir dar bendravimo etiketas šlykštus.
Neturi privalumų
Lojalūs klientai = 0

Atsiliepimas parašytas: 2023.08.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Miglututja

Aferistai

Situacija tokia kad perkant telefoną kaip dovaną buvo 3men nemokama go3 ar kažkokia televizija, kalbėta buvo telefonu ir konsultantas sakė kad prisijungus savitarnoje galiu bet kada atsisakyti, ta ir padariau.
Praėjo tie 3menesiai ir ką pasirodo sutartis 2metams nors apie tai jokios kalbos nebuvo, paprašius pokalbių išklotinės kurie kaip visi žino yra įrašomi buvo pasakyta kad jie saugomi tik 3men. Tai dabar norint nutraukti sutartį reikes papildomai susimokėti už orą.... Aišku kaip sakoma nenubiednesiu bet tikiuosi karma kažkada atsisuks prieš šituos sukčius ir aferistus, ir tikrai rašysiu skundą vartotojų teisėms.
Tai kas norite rinktis šitą tinka siūlau labai gerai pagalvoti

Atsiliepimas parašytas: 2023.07.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Kompetencijos stoka

Pradėsiu nuo to, kad ilgai naudojuosi Bitė paslaugomis ir iki penktadienio viskas veikė be priekaištų.

Penktadienį (7 d.) ėmė strigti internetas. Jį turiu neribotą ir su Go3 televizija.

Prijungus asmeninį kompiuterį žiūrėti televizai staiga ryšys tapo toks blogas, kad net nekrovė puslapių. Šeštadienį ėmė strigti internetas telefone, jau net neberizikavau bandyti su asmeniniu kompiuteriu, o sekmadienį tapo nebeįmanoma naudotis internetu pačiame telefone.

Susisiekus su konsultantais buvo užregistruotas pranešimas technikams ir paprašyta laukti iki pirmadienio. Nesulaukusi atsakymo nuvykau į saloną Šiauliuose (Akropolyje), kur konsultantė pasakė, kad jokio pranešimo net nebuvo užregistruota. Registruojam iš naujo. Susisieks su manimi per parą. Tą pačią dieną už 4 val gaunu žinutę, kad problema išspręsta. Niekas nesusisiekė ir problema išliko, tad net nebuvo panašu niekas spręsta. Šiandien paaiškėjo, kad pranešimas supildytas klaidingai ir nurodyta, jog mano telefone yra 5G nors keli konsuktantai tvirtino, kad 4G.

Tam pačiam salone konsultantas Kornelijus patikino, kad problema yra mano įrenginyje. Samsung galaxy a71. Kadangi jis senas ir netraukia 5G. Paaiškino kodėl anksčiau veikė o dabar nebe,, tai Jums pasisekė,,. Siūlė įsigyti mobilųjį, kuris neva išspręs visas problemas. Labai gerai, kad susilaikiau ir nutariau išbandyti 5G namų internetą, kuris turėjo traukti ne mažiau kaip 75 Mbps. Deje iki tokių skaičių tik pasvajoti.

Netraukia nei namų nei asmeninis. Skaičiai varijuoja nuo 8 Mbps iki max ką pavyko namų internetui išspausti 43 Mbps. 20 EUR per mėnesį už internetą, kuriuo neįmanoma naudotis, nes net neveikia go3, jau nekalbu, kad failus prie laiško sega 5min.

2 kartus prašiau pakeisti namų adresą ir deje dviem skirtingom konsultantėm nepavyko to padaryti. Šiandien skambučio metu vėl sakomas mano senas adresas.

Šiandien (11 d) Įsidėjau seną ežio kortelę su internetu. Skaičiai viršija 100 Mbps, tuo tarpu bitės 5G toliau nesiekia net 30... Asmeninio telefono internetas svyruoja nuo 9 iki 20 max. Vėl skambinu, vėl registruojami gedimai, vėl laukti parą atsakymo. Išbandyti visi patarimai 4 skirtingų konsultantų, bet problema visgi ne mano įrenginys, o Bitės internetas.

Iššvaistytas laikas, pinigai, daugybė nervų ir sutrikdytas darbas. Labai norėčiau sulaukti normalaus atsakymo, o ne vis skambinti ir registruoti pranešimus, iš kurių 0 naudos!
Nėra
Viskas blogai

Atsiliepimas parašytas: 2023.07.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gražvydas

3 para neperkelia numerio is kito tinklo

Turejo perkelti numeri is kito paslaugu tiekejo kovo 17 diena dabar kaip rasau jau 19 ir jokio numerio aktivavymo nera skambint jau nusibodo vakar nuo 7:30 jau skambint pradejau tai tipo technikam perdave 11:00 po paros sutvarkys tipo praejo para nieks neveikia gal ir nieks niekam nei perdave neikam cia ydomu :( pats bunu iki siol be rysio kaip paskambini tai vis lauk perduota tipo technikam o KIEK BLT laukt ? pats ligoninej tuo metu buvau nei kam paskambint nei kas man paskambint gali o tie lohai lauk ir viskas :( :( tokia sareskino kontora kad ner zodziu susikto numerio perkelt nesugeba "ale PROFAI"

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dzygas

Nesutampa

Pirmas savaites interneto greitis siekė 40-50Mbps, kaip ir plane parašyta. Dabar interneto greitis net nesiekia 10Mbps , dažnai aukštas pingas.

Atsiliepimas parašytas: 2023.02.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Maybachelis
lohai jibani o ne interneto pardavejai

Maybachelis parašė klausimą 2023.03.23

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Akvilekap
Noriu labai padėkoti operatoriui Aivarui už suteiktą išsąmia informacija ir malonų bendravimą su pensininkų amžiaus žmogumi.

Akvilekap parašė klausimą 2020.08.15

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Nezinau
Bite yra AFERIUGOS SASKAITAS SIUNCIA PO 2 KARTUS NUORS IR APMOKETA PO APMOKEJIMO DAR KARTA PRASO PINIGU O PASKUI ATJUNGIA INTERNETA PARAZITAI

Nezinau parašė klausimą 2019.09.30

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti