Atsiliepimai

Bitė Lietuva

www.bite.lt

Atsiliepimai

Aferistai

Apgavystė..
Sako kad dovanoja daikta po to pareina sąskaitos už ta daikta. Ir pasako, kad teks už ta daikta mokėti 10e per mėnesį 2metus, po to dar 1metus po 5e. Grąžinti negalima nes praėjo 14d grąžinimo laikotatrpis. Aferistai kaip dar gali jie dirbti. Paviešinti reikia žiniasklaidai apie jų aferas...

Atsiliepimas parašytas: 2023.01.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

BilXtra

Apgaulė

Situacija paprasta, sumaniau įsigyti namų interneta. Konsultantas telefonu patikino, jog 4G interneto greitis sieks 40/50mbps. Negavus žadėto greičio, galėsiu nutraukti sutartį be papildomų mokesčių vienu tel skambučiu.
Gavus SIM, pasirašius sutartį bei išbandžius nauja interneta - Nusivylimas. Iš žadėto greičio, gauta tik ketvirtis.... (5-10mbps) Piko valandomis nė tiek neišsukama. Internetas visiškai netinkamas naudojimui. Nusprendžiau jo atsisakyti, nes kaip teigė konsultanas, pabadžius ir netikus, galiu tai padaryti labai paprastai. Paskambinus klientu aptarnavimui aiškinama, jog telefonu to padaryti neglaiu, ir reiks atvykti į salona... Nuvykstu tenais, o darbuotoja aiškina jog 4G nekoks pasirinkimas, riekia keisti plana į 5G. Na gerai, keičiam, visgi norisi interneto, kuris būtu tinkamas naudojimui. Tačiau, ir vėl nusivylimas, ryšio nepakanka, greičiai nepakite, o aš ir vėl vykstu į salona. Išdėstau savo pozicija, darbuotojas nutraukti sutarties neglai, bet užregistruoja mano prašyma. po kelių dienų sulaukiu skambučio, vėl paaiškinu situacija, ir tel. konsultantas vėl registruoja sekančiam skambintojui, kuris jau "nutrauks" sutartį... Dar po kelių dienų sulaukiu skambučio, paskambino mergina, vėl papasakojų savo istorija ir ji "nutraukia" sutartį ir prižada jog el. paštu gausiu apmokėjima, susimoku ir su Bite reikalai baigti. Tačiau viskas pernelyg paprasta, kad būtu pabaiga. Praėjus mėn. laiko guanu sąskaita už pilna mėnesį, skambinu į Bite pasiteirauti, ogi, pasirodo jog sutartis nenutraukta, ir vis dar aktyvi, ir konsultantas nurodo vėl grįžti į fizinį salona, taigi šiandien vėl bandysiu vykti į saloną nutraukti sutartį, tikiuosi šis vizitas bus paskutinis.
Prieš taptami bitės klientai įvertinkite, jog tai ką žada konsultantai, yra tiesiog pažadai, šneka betką, jog tik klientas pasirašytu suatartį bei papultu į ju pinkles.
Fiziniai salonai
Darbuotojai

Atsiliepimas parašytas: 2023.01.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dainius

Aferistai

Pirma apgavystė.
Prieš metus isigijau išmanuji laikrodi salone. Darbuotoja pasakė, kad dabar yra akcija e-sim ir man duos šia paslauga su nuolaida. Susiejau numeri savo su laikrodžio e -sim.
Praėjus daugiau nei metams paaiškėja, kad vaiko numeris, kuris mano vardu yra, tam numeriui padarė ,, akcija ,, 3 metams, kad negalėčiau nutraukti sutarties, nes tada gresia netesybos. Akcijos esmė, kad be kliento žinios buvo pririšti visi numeriai, kad negalėtum nutraukti sutarties !! Mane apgavo, nes tokiom sąlygom bučiau neėmęs e-sim.
Antra apgavystė
Paskambino iš Bitės ir pasakė, kad esu lojalus klientas, todėl galiu naudotis NEMOKAMAI Go3 tv iki Kovo mėnesio. Pasakiau, kad jokiu sutarčių nesirašysiu.
Užtikrino, kad nereikia.Tiesiog atsiūs man prisijungimą ir reikia per 2 valandas prisijungti, tokia akcijos esmė.
Gaunu laiškus iš bitės, o ten sutartis terminuota su 24 mėn ir tipo man nuolaida ir nė žodžio apie nemokamą laikotarpį.
Paakambinu i bitę, atsiliepia kitas darbuotojas, jis pasako, kad mato vykusi pokalbi ir sako, jog čia turbūt klaida, ta darbuotoja dirba ir ji perskambins.
Ta diena niekas neperskambina.
Sekanti pirmadieni paskambinau i bite, tik pagrasinus, kad paviešinsiu ju aferas, po pokalbio atsiuntė bitė emeila , jog sutartis nutraukta.
Moralas tas, kad neina tikėti tais melagiais, prisijunk tipo nemokamai ir opapa, jau turi terminuotą sutartį.
Šlykštūs aferistai, būtinai išeisiu iš šitos kompanijos pasibaigus sutartims.
Viena sako, kita daro

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egle C.

Apgavo su go3 televizija

Turėjau Go3 televiziją, mokėdavau po 6,9 eur kas mėnesį ir nesiskundžiau. Tuomet šiandien paskambino kažkoks nežinomas numeris - prisistatė, jog skambina iš Bitės. Informavo mane, jog anksčiau kažkodėl pas mane veikė ne visi kanalai, o nuo dabar jau galėsiu matyti visus kanalus. Apsidžiaugiau, padėkojau. Tuomet pasakė, jog mes viską sutvarkysime, kažką apie kainą susakė (bet labai neaiškiai kalbėjo, tad nesupratau, kelis kartus perklausiau, bet vis vien nebuvo įmanoma girdėti). Galiausiai patikino, jog kaina nesikeis. Tuomet sakau puiku, gerai. Atsisveikinimo. Po valandos gaunu į emailą naują sutartį, kurią aš tipo "pasirašiau" :O 24 mėnesiams įsipareigojau kas mėnesį mokėti po beveik 11 eurų. Buvau pakraupus. Čia juk visiška apgavystė. Tikrai perduosiu atsakingoms institucijoms šitai ir atsisakysiu bitės paslaugų.
Nėra

Atsiliepimas parašytas: 2022.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Reus55

Aferistai

Turiu du planus, seniau mokėdavau 65 eurus.
Dabar ateina sąskaitos vos ne ka 90 euru, susisiekus su aptarnavimu ieško priekabu jog išpešt pinigu. Nuėjus į salona atspausdino išklotines be paaiškinimo. Norėčiau susisiekti su žmogumi kuris tikrai detaliau man viską išaiškintu.

Atsiliepimas parašytas: 2022.03.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ona

Kryžiaus keliai, kad atsisakyti paslaugų

Apgavikaki ir tiek. Seni tėvai, nelabai suprantatys apie GB ir pokalbių planus. Naudojosi Bites paslaugomis apie 10 metų. Iš vieno pokalbio supratau, kad tėvai daug moka už Bites paslaugas, patikrinau ir pamatęs kokias sąskaitas moka netekau žado. Tėvukas prakalba per mėnesį 20-30min ir moka po 16e, turbūt maksimalus planas. Mama panašiai moka, nei vienas nesinaudoja internetu telefone. Skambinu į bite centrą, kad atsisakyti paslaugų, siunčia į bites saloną. Ten nuvykus gruodžio 21 dieną ir paprašius nutraukti sutartis, teigia jog bus atjungta sausio 1d. Atėjus sausio 1-2-3d. Pasirodo toliau viskas veikia!!! Rasau elektroniniu paštu, dėstau situaciją kodėl veikia, nors sakė, kad nuo sausio 1d viskas bus atjungta, atsiprašo, bet salone neįrašinėja pokalbiu, tad nežino mano prašymo ir apie ką kalbėta.
Tenka rašyti prašymą el.paštu ir tik tada po penkių dienų bus įvykdyta ko prašai.
Žinoma dar teks susimokėti už sausio mėnesį. Apiplėšimas vidury dienos.
Jokių
Trukdo laika, meluoja, nevykdo kliento prasžšymų, apgaudinėja klientus

Atsiliepimas parašytas: 2022.01.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Apgautoji

Apgavo, kaip galėjo

Vadybininkas Evaldas dirbantis Šiauliuose, saulės mieste esančiame salone, mano apgavo. Turėjau plan su 100 GB už 16,50 e. Atvykus į saloną vadybininko paprašiau, kad sumažintu planą ir jis man pasiūlė 5 GB už 12,90 e. Sutikau, dar parašiau telefona, kad pridėtu. Buvo ytin malonus ir paslaugus. Pasiūlė telefoną išsimokėti per metus už 11e per mėn. Sutikau, grįžau namo laiminga, bet neilgam. Po kelių dienų gaunu žinute, kad jus pasijungėte go3 televizija, nors apie ja net nebuvo kalbos salone, aš jos nežiūriu. Paskambinus paaiškėjo, kad vadybininkas man telefoną uždėjo išsimokėti trims metams ir prie televizijos pridėjo go televizija už 7,50e. Buvau šoke, kaip šitaip prašai sumažinti sąskaita, o ja padidina ir dar prideda nereikalingu paslaugų. Apgavo kaip galėjo, niekada nerekomenduoju papulti, pas vadybininką Evalda, jam rūpi, kaip apgauti žmogų, kad gautu didesni pelną sau.

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Justas

klientų apgaudinėjimas

Buvo užsakytas namų internetas, kuris keletą mėnesių veikė be problemų. Namų internetas pajungtas 2021m. kovo mėn. Paskutines tris savaites atsirado nuolatiniai trukdžiai, dėl kurių buvo neįmanoma naudotis internetu. Paskambinus į bitę, konsultantas informavo technikus ir sakė perskambins. Perskambinus, paaiškėjo, jog šalia esanti bitės tinklo stotis yra apkrauta ir dėl to "streikuoja" internetas. Konsultantas sakė, jog per porą mėnesių turėtų sutvarkyti ir pasiūlė nuolaida arba atsisakyti plano be netesybų mokesčio, taip pat paklausus apie maršrutizatoriaus įrenginio grąžinimą tarė, jog grąžinti galima arba galima pasilikti jį sau už 63 eurus su centais. Nuvykus į "PC MEGA" saloną pasirašiau namų interneto nutraukimo sutartį, buvo net išsijuokta, jog įvyko su konsultantu nesusikalbėjimas ir vis dėlto už maršrutizatorių reikia susimokėti ir jo grąžinti negalima. Neva buvo naudojamas metus laiko ir kaip konsultantė išsireiškė tai yra " nežmoniškas ilgo laiko tarpas". Pasiūlymas bitės darbuotojams - susitarti tarpusavyje kaip išspręsti problemas ir neapgaudinėti žmonių. Kalbama viena - daroma kita.
Apgaudinėjimas, nesusikalbėjimas, pasijuokimas iš kliento

Atsiliepimas parašytas: 2021.11.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

jurate

Klientų apgaudinėjimas ir melagingos bitės reklamos

Pabandžiau go3 TV ir internetą nemokamai vos VIENĄ VALANDĄ , bitės darbuotojai išgyrė kokybę. Prasta kokybė kaimo teritorijoje , neįmanoma naudotis. Kai per kelias dienas grąžinau įrangą į saloną, salono darbuotojai patikino, kad nieko mokėti nereikės. Net perklausiau kelis kartus. Paslauga ši buvo salone pridavus rangą atsisakyta. . Ir štai...... ateina beveik 10 eur mokestis už nieką, už orą....Kam reklamuoti, kad nemokamai duoda klientams pabandyti go3 Tv ir internetą visiškai netinkamą naudotis nei nuotoliniam darbui, nei tinklapiai užsikrauna. Iš savo pusės padariau viska , per kelias dienas gražinau įrangą, kortelę ir t.t. , bet bitė apgavo. Reikalauja sumokti už paslaugas , kuriomis nesinaudoju ir nesinaudosiu. Pasiliksiu prie senojo operatoriaus. Tai buvo pirma ir paskutinė mano patirtis su šių apgavikų kompanija. Per savitarną po skundo išdėstymo gavau bitės žinutę, kad bus pritaikyta kompensacija, bet ar tikrai??? Artai nebus dar viena bites apgavystė , patikrinsim po mėnesio . Būkite atsargūs. Net nežinau kas kaltas ar Utenos salono darbuotoja mane aptarnavusi kažko nesutvarkė ar čia taip apgaudinėjami visi, kurie sutinka išbandyti šį operatorių. Nerekomenduoju BITĖS. paslaugų, o rekomenduoju bėgti kuo toliau nuo tokių apgaudinėtojų.
nėra jokių, būtų privalumas tikrai nemokamas pabandymas ar veiks paslaugos, bet pabandžius paslaugų kokybę paskaičiuoja mokestį (įranga grąžinta per penkias dienas ).
Melaginga reklama dėl nemokamos galimybės bites paslaugų išbandymui, pasirodo ateis žinutė ir reikalaus susimokėti už "nemokamą paslaugą" (įranga grąžinta per penkias dienas ). Salone Utenos patikini , kad nieko mokėti nereikės , taigi dešinė nežino ka daro kairė. Kokybė toliau nuo Utenos apgailėtina interneto ir tv go 3 katu .

Atsiliepimas parašytas: 2021.11.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

klientė

Apgavikų kompanija

Telefonu užsisakiau naują telefoną be jokių sutarčių. Pokalbio metu aiškiai akcentavau, kad perku tik telefono aparatą, be jokių sutarčių ar papildomų paslaugų. Taip pat pasitikslinau, ar nėra kažkokių paslėptų dalykų, apie kuriuos turėčiau žinoti. Bitės darbuotoja Edita patikino, kad tikrai nėra ir suformino užsakymą. Kai po poros dienų kurjeris atvežė siuntą, kartu pateikė pasirašyti paslaugų sutartį. Pasirodo, ta Bitės darbuotoja suformino telefono ekrano draudimo sutartį, pagal kurią kas mėnesį tektų mokėti po 2,99 Eur. Sutarties nepasirašiau, todėl telefono man kurjeris neatidavė. Paskambinus į Bitę pasiaiškinti, kita Bitės darbuotoja iš naujo suformino užsakymą ir kitą dieną aparatą atvežė jau be sutarties. Sukčių kompanija, tik ir bandanti "išdurti" klientą, įgrūsti paslaugų, kurių niekas neprašė. Nusivyliau. Su tokiais nesąžiningais veikėjais geriau neturėti reikalų.

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Akvilekap
Noriu labai padėkoti operatoriui Aivarui už suteiktą išsąmia informacija ir malonų bendravimą su pensininkų amžiaus žmogumi.

Akvilekap parašė klausimą 2020.08.15

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Nezinau
Bite yra AFERIUGOS SASKAITAS SIUNCIA PO 2 KARTUS NUORS IR APMOKETA PO APMOKEJIMO DAR KARTA PRASO PINIGU O PASKUI ATJUNGIA INTERNETA PARAZITAI

Nezinau parašė klausimą 2019.09.30

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti