Atsiliepimai

Atsiliepimai

liubertas

Labai geras dronas

Mano manymu vien PHANTOM firma jau viską pasako apie droną ir manau nenuvils nei vieno. Man šiame drone patinka tai, kad tikrai nemažas skraidimo laikas, išvaizda bei svarbiausia, jog dronas nei karto nebuvo praradęs kontakto su manimi. Iš visų esančių dronų patarčiau rinktis tik šį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Neveltui naudoja net profesionalai

Kiek žinau, tai vienas populiariausių dronų. Net LRT televizija, mano žiniomis, kurį laiką juos naudojo (tiesa, tas brangesnes versijas). Garsas, skleidžiamas šito drono, didelis, tad nepašnipinėsite. :) Labai lengvas, automatinis valdymas, dronas pats mokės labai daug komandų. Su standartine baterija be jokių problemų paskraidysite 20 min. Galima nustatyti ir skrydžio nuotolio limitą, ir dronais toliau nedrįs žengt nė žingsnio. Labiausiai užknisa vėjas, nes šitas dronas jam labai pavaldus – gali sujaukti visą valdymą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vilius

Nuostabus, bet sudėtingas!

Nuostabus daiktas, kuris visu šimtu procentu vertas savo kainos, tačiau perprasti jį užtrunka laiko, jis turi begalę funkcijų, kaip Auto-Hover, Safe Flight, GPS ir t.t. filmavimo raiška tiesiog nuostabi. Tai gali būti prietaisas tiek pradėti naują hobį, tiek žengti pirmą karjeros žingsnelį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Geras dronas

Tai pirmas mano dronas.Užtruko šiek tiek laiko kol perpratau.Beveik nėra dienos kad nefilmuočiau.4k nufilmuoti video, tiesiog atima žadą.Baterijos užtenka apie 20 minučių.Valdosi lengvai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

DJI Phantom Advanced

Smagus reikalas, lengvai valdomas. Prieš tai turėjau SYMA X5C kinietišką droną, tai nepalyginsi su Phantom. Iš karto patariu geriau pirkti brangesnį, bet ne teks nusivilti, aš tik už Phantom, kuris bus tinkamas tiek pradedančiam megėjui, tiek profesionalui.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

moonflight

Vertas prašomų pinigų

Myliu šį daiktą! Užtruko daug laiko ir pastangų išsiaiškinti kaip jis veikia, bet tai buvo verta. Prieš tai turėjau pora kitų dronų, bet nei vienas turėjo gps ar tokią gerą kamerą. Labai skiriasi nuo kitų pigesnių dronų, ir kas labai svarbu - juo valdyti yra paprasčiau. Paėmiau šitą droną specialiai įrašineti medžiagą savo YouTube kanalui, ir kol kas jisai puikiai atitinka mano reikalavimams.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Privalomas prietaisas kiekvienam vaizdo įrašų kūrėjui

Šį prietaisą nusipirkau norėdamas tiesiog išbandyti. Tai tapo daug daugiau nei pabandymu - tai tapo dabartiniu mano hobiu. Beribės filmavimo galimybės, nuostabi raiška bei galimybė nufilmuoti tai ko negali pamatyti būdamas ant žemės - štai ką gali šis dronas. Prireiks nemažai laiko, kol priprasite prie valdymo, bet kiekviena praleista valanda neprailgs, kadangi turėsi nuostabių įspūdžių!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai