Atsiliepimai

Atsiliepimai

Blackbeard

Neveltui naudoja net profesionalai

Kiek žinau, tai vienas populiariausių dronų. Net LRT televizija, mano žiniomis, kurį laiką juos naudojo (tiesa, tas brangesnes versijas). Garsas, skleidžiamas šito drono, didelis, tad nepašnipinėsite. :) Labai lengvas, automatinis valdymas, dronas pats mokės labai daug komandų. Su standartine baterija be jokių problemų paskraidysite 20 min. Galima nustatyti ir skrydžio nuotolio limitą, ir dronais toliau nedrįs žengt nė žingsnio. Labiausiai užknisa vėjas, nes šitas dronas jam labai pavaldus – gali sujaukti visą valdymą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vilius

Nuostabus, bet sudėtingas!

Nuostabus daiktas, kuris visu šimtu procentu vertas savo kainos, tačiau perprasti jį užtrunka laiko, jis turi begalę funkcijų, kaip Auto-Hover, Safe Flight, GPS ir t.t. filmavimo raiška tiesiog nuostabi. Tai gali būti prietaisas tiek pradėti naują hobį, tiek žengti pirmą karjeros žingsnelį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
moonflight

Vertas prašomų pinigų

Myliu šį daiktą! Užtruko daug laiko ir pastangų išsiaiškinti kaip jis veikia, bet tai buvo verta. Prieš tai turėjau pora kitų dronų, bet nei vienas turėjo gps ar tokią gerą kamerą. Labai skiriasi nuo kitų pigesnių dronų, ir kas labai svarbu - juo valdyti yra paprasčiau. Paėmiau šitą droną specialiai įrašineti medžiagą savo YouTube kanalui, ir kol kas jisai puikiai atitinka mano reikalavimams.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai