Atsiliepimai

Atsiliepimai

Versus1994

Puiki dovana

Puikiai tinka dovanai, kadangi nėra brangus. O žaislas iš ties įdomus tiek jaunam, tiek pasenusiam. Dronas gana trapus, tačiau ir sutvarkyti dauguma atveju išeina labai nesunkiai. Geriausia būtų iškart užsisakant užsisakyti papildomų dalių, jei dronu norėsite pasimėgauti ilgiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Neblogas dronas

Neblogas pasirinkimas tiems, kurie perka pirmąjį savo droną. Maža aparato kaina, neleis nusivilti jį sudaužius, nes galima bus įsigyti dar vieną. Puikiai tinka mokinantis, o vėliau jau pereinant prie sudėtingesnių dronų

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Turbūt pats pigiausias

Turiu šį nediduką droną, susiviliojau užsisakyti iš internetinės parduotuvės dėl jo itin mažos kainos: ~13-14€ su siuntimu.
Pradžioje buvo gana sunku priprasti prie valdymo, bet po kurio laiko perpratau. Tai išties labai smagu žaislas, itin atsparus smūgiams, daug kartų buvo atsitrenkęs tiek į baldus, tiek lauke kritęs, bet vis dar puikai veikia. Tiesa, jei pirksite, rekomenduočiau užsisakyti papildomą propelerių komplektą, nes ypač skraidant viduje jie labai lengvai lūžta atsitrenkus į baldų kampus, bet naują propelerį uždėti juokų darbas.
Ši dronas yra itin greitas ir manevringas.
Skraidymo laikas: ~5min;
Krovimo laikas: ~50min;
Nuotolinio valdymo atstumas: iki 30metrų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai