Atsiliepimai

Sugamour

Vokiečių g. Vilnius

Atsiliepimai

Monika.m

Aptarnavimas 0

Nusivylėme aptarnavimu. Pasodino prie staliuko, pusvalandį laukėme, kol prieis. Dar buvau nuėjusi pasitikslinti, ar užsakymus priima prie staliuko, patikino, jog taip. Atėjo moteris (kuris mus pasodino) lyg administratorė, pažiūrėjo gal 2 min į staliukus šalia mūsų ir net nepažiūrėjo į mūsų pusę. Tad labai apgailėtinas aptarnavimas. Gaila.

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Labai zemas servisas

Į LABAI NEMALONIĄ SITUACIJĄ PAKLIUVAU ŠIANDIEN. ATĖJAU Į LABAI POPULIARIĄ VIETĄ @SUGARMOODESSERTS IR ISŽŠKART PAPRAŠĖ COVID PASO, TAD PARODŽIAU KURĮ TURĖJAU “EU DIGITAL COVID CERTIFICATE” IR PANELĖ NUSKANAVO, BET KAŽKODEL RODĖ, KAD NEATITINKA LR STANDARTAMS)) TAD MUS PAPRAŠĖ IŠEITI, NES NEAPTARNAUS! TAI MAN LABAI IDOMU, JEIGU PO AKOROPOLĮ VAIKŠTAI IR VISAS DIDELES PARDUOTUVES, NEGU TAIP SUNKU SUSKAIČIUOTI DIENAS NUO VAKCINOS IR ĮLEIST ŽMOGUŽŲ SUVALGYTI PYRAGĖLĮ UŽ 7€ IR IŠGERT KAVOS ? KAI TURIU PILNĄ TEISĘ BŪTI ŠIAME “RESTORANE” IR PASINAUDOTI PASLAUGOMIS :) JEIGU VAKCINA PADARYTA IR GALIOJIMAS YRA, BET AŠ PAMIRŠAU SKANAVIMO APARATAS PARODE INFO JOG “NEATITINKA” .. SORRY IM DONE

Atsiliepimas parašytas: 2022.01.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Skanūs desertai - puiki aplinka

Nors pats nesu desertų fanatikas, bet šita vieta tikrai puiki ir desertai skanūs. Kainos nėra mažos (bet turbūt jų mažų Vokiečių g. nėra), bet retkarčiais tikrai rekomenduoju užsukti atsigerti kavos ir suvalgyti torčiuko gabaliuką, nes ne tik išvaizda labai graži, bet ir skonis iš tiesų labai geras.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dovilė

Skanūs desertai

Turbūt daugelis matė šią kavinę-restoraną. Labai puikiai atrodo kieme esančios dekoratyvinės sakuros. Čia maisto nevalgiau, bet desertai tai tikrai puikiai ir atrodo ir tikrai labai skanūs. Desertų kainos apie 4-6 Eur. nėra pigu, bet tikrai verti pinigų. Taip pat labai jauki aplinka, interjieras.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai