Atsiliepimai

Džem'pub

Laisvės al. 59, 5 aukštas

Atsiliepimai

Kauno širdis

Labai gera lokacija, renkasi tikrai draugiški ir įdomūs žmonės, labai daug užsieniečių studentų. Realiai drįsčiau sakyti, kad tai yra Kauno studentų baras. Jaunas personalas, nesikandžiojančios kainos. Labai gražus vaizdas per balkoną, nes baras iš esmės pačiam centre. Tačiau yra ir savų minusų. Garso takelis jau n metų tas pats. Nors ir pats esu to laikmečio, kurio muzika grojama, mėgėjas, po kelių savaitgalių šitam bare gali pradėti jos nekęsti, nes groja tas pats per tą patį ant "repeato". Karaokės vakarų apskritai privengiu. Pirmus porą kartų buvo įdomu. Tačiau vėliau pamatai, kad iš esmės ten kiekvieną kartą dainuoja tie patys žmonės ir tas pačias dainas, tad labai greitai paprasčiausiai atsibosta. Turiu pastabų ir apsaugai: nors ko gero ir normaliausia apsauga iš visų Kauno barų/klubų, visgi jautiesi labai nesmagiai kai matai, kad į tave spokso vien todėl, kad truputį trumpesni plaukai, ir pan. Jautiesi lyg esi kažką blogo padaręs ir pastoviai stebimas.
Gera muzika, smagi aplinka, labai gera vieta, gražus vaizdas į visą centrą, jaunatviški lankytojai ir kolektyvas, geros kainos.
Vakarais, kai vyksta renginiai, būna pergrūsta, nesikeičiantis tiek Karaokės, tiek bendras repertuaras, kartais atgrasūs apsaugos darbuotojai, mini chaosas.

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
simonasruo

Dzemas

Vienas unikalesnių barų Kaune. Nebrangūs gėrimai, gera vieta, daug vietos ir smagi muzika. Smagu čia kartais pasišokti penktadienio vakarais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Danguota

Geras bariukas

Geras baras Kaune, kuriame draugiškos kainos. Kiek teko lankytis, žmonės visada draugiški. Smagu, kai vyksta šokiai arba vakaronė. Didžiulis privalumas - balkonas, iš kurio galima stebėti miesto centrą. Rūkantiems nereikia išeiti į lauką.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
petrasr

Puiki vieta atsipalaiduoti

Gyvenu Kaune ir Džempub man - neatsiejame savaitgalio vieta. Puiki vieta, nuostabi muzika groja, šaunus aptarnavimas, kolektyvas, daug vietos, žmonės renkasi malonūs, įdomūs, apstu ne lietuvių, įdomu būna praleisti laiką. Beje, yra ir daug gėrimų pasirinkimų, tiek alaus, tiek įvairių "šotų". Patinka karaokės vakarai, bet protmūšiai. Taip pat - yra balkonas, jame esant geram orui pasėdėti yra nuostabus jausmas, atsiveria prieš akis nuostabus vaizdas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
GinTra

Puikus baras!

Tikriausiai nėra kauniečio, kuris nežinotų džem'pub baro. Karokės vakarai ten puikūs, muzika labai gera, penktadieniais ir šeštadieniais visada pilna žmonių, bet visada randi, kur prisėsti prie kitų žmonių. Aplinka tipinio pub'o, ne restoranas, bet ten žmonės ir eina alaus atsigerti. Tikriausiai viena iš mėgstamiausių pasišokimo ir pasisėdėjimo vietų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai