Atsiliepimai

Emilio Užkandinė & kebabai

Verkių 36, Vilnius

Atsiliepimai

Dovilė

Man nelabai

Man nelabai patiko čia valgytas kebabas. Man asmeniškai per daug mėsos ir per mažai daržovių, o mėsa buvo supjaustyta dideliais gabalais. Bet šiaip mėsa buvo skani, kebabo dydis taip pat didelis. Rekomenduoju tiems kurie nori kebabo su daug mėsos, bet mažiau daržovių.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Mantas

Average vieta pavalgyti

Taigi pradėsiu nuo to, kad esu valgęs pas Emilį dar tada kai jis buvo įsirengęs kareivių g. Tą kartą mėsos kiekis kebabe nustebino, jos buvo apie 80%, tačiau trūko daržovių bei pats kebabas buvo riebus, paskui supratau, kad Emilis deda sviesto.
Vėliau emiliui atsidarius darbartinėje naujoje vietoje, netoli senosios tačiau verkių g. lankiausi 2 kartus kadangi vis stebino facebook`o atsiliepimai (pastoviai 5 žvaigždutės) valgėme tryse ir visi įvertinome po 2-3/5 kadangi visos daržovės kebabe buvo gan skurdžios (pekino kopūstai, pomidorai)
Apibendrinant
+
Kebabai labai sotūs (mažo užtenka pavalgyti)
Geriau už jammi
-
Prastesnė vieta nei praeita (stovėjimo aikštelė kitoj gatvės pusėj uždaryta remontui)
Mėsos/daržovių kiekis nėra proporcingas ~ 80/20
Mėsa riebi, galbūt tai dėl naudojamo sviesto
Daržovės tik pekino kopūstai dideliais gabalėliais bei pomidorai
Kebabas abiejose pusėse atviras
Neseniai pakelta kaina iki 4eu už didelį

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
DonVital

Mėsingi kebabai

Emilio kebabus reikia vadinti mėsos kebabais. Esu valgęs du kartus ir abu kartus mėsos pridėta labai daug, tačiau senoje užkandinėje sąlygos neatrodė itin sanitariškai geros. Paėmus komplektą po kebabo bulvyčių nesinori. Minusas tas, jog ant bulvyčių pripyla daug padažo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
RTS

Emilio kebabai

Ką tik paragavau Emilio kebabo ir žinokit, kad gandai kurie sklando apie šią kebabinę nėra gandai. Ištiesų mėsos yra beprotiškai daug. Kebabas žiauriai didelis, ir daržovių yra. Pasiimant kebabą Emilis garantavo, kad bus skanus jeigu ne žadėo grąžinti pinigus. Deja truputį apsišovėm pirkdami kompleksą (6 eurai) Nes po kebabo bulvyčių jau nebesinorėjo... Vienintelis šioks toks minusas, kad po užsakyo pagamina + - per 20min. Bet kadangi mes užsakinėjom telefonu prieš išvažiuojant link kebabinės mums tai problemų nesudarė... Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Emilio kebabai

Rekomenduoju tiems, kurie nori kebabo su labai daug mėsos. Kebabai išties dideli ir mėsos įspūdingai daug, turbūt dvigubai daugiau, nei kur kitur esu valgęs, tik nežinau ar tai pliusas didelis ar minusas, nes galbūt norėtųsi, kad jos būtų šiek tiek mažiau ir vietoj jos daržovės. Dar kai buvau, tai reikėjo gana ilgai laukti pokol pagamins, galbūt dabar situacija pasikeitė, nes jau seniai buvau pas juos. Bet visumoje rekomenduoju išbandyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai