Atsiliepimai

Atsiliepimai

123456

Prastas aptarnavimas

Vilniaus OZO prekybos centre, Vero Cafe kavinėje dirba labai nemadagi ir visada surūgusi bei gyvenimu nepatenkinta mergina (Rimgailė). Užsisakius 3 kavos puodelius pirmiausia padarė 2, paklausus ar juodos kavos nepamiršo, labai nemadagiai ir perkreiptu veidu atsakė " juk darau" ir numetė kava, kaip kokiam šuniui, paskui apsisuko pasiėmė telefoną ir iššėjo. Labai apmaudu, kad tokie žmonės dirba aptarnavimo srityje ir gadina įmonės įvaizdį.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Nebesilankysiu

Esu labai nuliūdinta aptarnavimo. Vilniaus ozo Vero Cafe atėjus 21:20 atsisakė daryti frape, pareiškė kad nebedarys. Naglai ir nemandagiai tai buvo pasakyta. Na atsiprašau jie dirba dar 40 minučių o manęs jau nebeaptarnavo. RAŠAU DIDELI NEIGIAMĄ ATSILIEPIMĄ IR DAUGIAU ČIA NEBESILANKYSIU
Nėra
Blogas aptarnavimas, atsisakymas aptarnauti likus 40 minučių darbo laikui

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Deividas

Vero cafe

Žodžiu susinervinau belekiek!!! Klaipėda. Akropolis. Atėjau, paprašiau šaltos su mėta Latė, padarė karšta, atsisakiau. Pradėjo vaipytis. Paprašiau nuvalyti stalą, nenuvalė, tai turėjau laukti kol išeis žmogus ir atsilaisvins vieta. Vapše jokio tvarkingumo! Fu
Patogu
Netvarkinga

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Liūdna padėtis

CUP Univermage vero cafe darbuotojaj yra nekompetentiški. Žemas aptarnavimo lygis. Kai mažai lankytojų, neturi grąžos. Stalai nenuvalyti. Per įkyriai siūlo rušninės pupeles. Darbotuojų narcisizmas totalus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ernis

Nepatartina

Klaipėdos akropoly toks jausmas, kad nebilys dirba vyriškis, nesisveikina, nepraneša kam kokią kavą padarę. Pirmą kartą taip prastai čia

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evelina

Atsiliepimas apie baristą Gabiją (dirbančią Kauno 'Vero cafe', Vilniaus g. 18).

Šiandien su šypsena ir pozityvia energija prie kasos aptarnavo barista Gabija (dirbanti ne pirmus metus). Ji ne tik išvardino visą informaciją, bet kantriai, nuoširdžiai atsakė ir į kitus užduodamus klausimus. Nežinau kuo motyvuojami darbuotojai, kad jie dirba iš širdies, bet vienareikšmiškai – tokios merginos didina įmonės vertę ir skatina lankytis dažniau.
Skani ir vis naujo skonio kava, patogi vieta.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Inga

Vero Cafe Šiauliai Saulės miestas

Vero Cafe labai skani kava, labai dažnai perku kavą prieš vykdama į darbą, tačiau Saulės mieste Šiauliai dirba barista Simona, niekad nepasisveikina, be šypsenos, surūgusi, tarsi varginčiau jog čia atėjau. Labai nemalonu

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Eglė

super

Lankiausi kavinėje Vilniaus g. Barista Barbora labai faina. Maloniai bendrauja ir skleidžia tokią aurą tarsi būtum namie. Tikrai faina sugrįžti.
gera aplinka, Barbora
nėra

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Baisu

Lankiausi laisvės alėjoje esančioje kavinėje vero cafe. Kainos kosminės, kava tragiška, aptarnavimas pakenčiamas. Gyvenime kojos nežengsiu.

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rasa

prastas aptarnavimas

Gėrėm kavą šeštadienį vero vafe didžiojoje g. Vilniuje. aptarnavimas siaubingas, stalai pilni trupinių, turėjom nusivalyti patys, barista Denis pareiškė, kad jis dabar aptarnauja žmonės ir neturi laiko valyti stalų, neturėjo nei klevų sirupo kavai, nei PUODELIŲ!! gėrėm iš taros išsinešimui. o Denis ginčijosi, kad mokam tik už kavą ir ją gaunam, manau už kavą moku prekybos centre o Vero cafe moku ir už aptarnavimą ir už vietą!!
nėra
aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai