Atsiliepimai

KFC greito maisto restoranas

www.kfc.lt

Atsiliepimai

Vaidas

Dirba per nelyg lėtai

Laukiau maisto apie 15min, žmonių buvo nedaug, uzsakiau kibirėlį, ir coca cola manau reiktų didinti darbdavių skaičių.
Daugiau darbuotuoju

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ligita

Blogos nuotaikos kasininkė

Sveiki, šiandien 2020.01.05 buvau Vilniaus Gedimino pr. KFC. LABAI NUVYLĖ aptarnavimas. Atėjau, pasakiau ko norėčiau ir rankoje laikiau 100€, kuriais norėjau atsiskaityti. Man buvo naglai pasakyta, kad užsisakiau per mažai, kad galėčiau atsiskaityti 100€. Pasakiau, kad kitų pinigų neturiu, tai įsirėžė, kad čia ne jos problemos ir turiu tada atsiskaityti kortele (kurios aš neturėjau su savimi). Kai paklausiau: kokiai sumai turiu užsisakyti, kad gaučiau grąža, atsakymo negavau. Dar buvo pasakyta, kad per DVI kasas nesurinks grąžos... Kompromiso net nebuvo ieškota, buvo bjaurus ir labai nemalonus bendravimas. Nei laba diena, nei viso gero ar tuo labiau atsiprašome už nepatogumus. LABAI NEMALONU.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egle

Lėto maisto restoranas

Aptarnavimas lėtesnis už lėtą. Prieš mane buvo 3 žmonės, o pralaukiau virš 20 minučių. Per tiek laiko ne tik kad į kibirėlį užakymus sudėti, bet ir vištą nupešti būtų galima spėti...

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aneta

Nusivyliau

Stovėjau prie kasos 10min niekas nekreipė dėmesio, išėjau. Susiraskite darbuotojų, vienas žmogus ne robotas. Ozo prekybos centre.

Atsiliepimas parašytas: 2018.08.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laura

Didelis - šiai įstaigai

Asmeniškai aš esu labai nusivylusi. Neskaitant to, kad maisto išsinešimui laukiau 24 minutes, aptarnavusi panelė nesudėjo visko ko pirkau (pripažįstu, kad mano kaltė, kad nepažiūrėjau) bet maistas tiesiog nevalgomas. Mėsainis tik batonas ir vištiena, bulvytės guminės(už jas paskaičiavo papildomai 3eur, nors pirkome kibirėlį ir turėjo įeiti į kainą nemokamai). Taip pat kas svarbiausia nedavė čekio. Esu labai nusivylusi šia aptarnavimo įstaiga ir daugiau čia tikrai nebesilankysime.
Nėra
Išvardinti viršuje

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ričardas

Esu labai patenkintas

Lankausi kfc ne pirmą kartą ir labai esu patenkintas aptarnavimu ir maistu. Pardavėjos visada nusišypso ir padeda išsirinkti. Vištiena tikrai skani:)
Geras maistas ir aptarnavimas
Dažnai būna didelės eilės

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aleksandras

Aptarnavimas-gaidys!

Labai mėgstu kfc maistą, bet aptarnavimas visada nuvilia ir supikdo. Be to, kad darbuotojai netvarkingi tai dar ir dirba netvakingai. Jau ntąjį kartą neįdeda tai padažo tai nedadeda sparnelių ir t.t. Gal jums reikėtų imti darbuotojus iš makdonoldo ten kažkodėl visada tvarka.

Atsiliepimas parašytas: 2018.05.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šefas

Vienas geriausių!

Čia lankausi dažnai ir galiu teigti, kad maistas čia tikrai skanus. Pagrindinis šio restorano aspektas, žinoma, vištiena, ir ji visada būna tinkamai iškepta, traškiu apvalkalu ir sultinga. Kas nepatinka tai bulvytės, kurios paprastai būna beskonės ir guminės. Labai patinka pietų meniu, tada galima gauti labai gerą pasiūlymą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

marciakas

Labai skanus maistas

KFC tenka lankytis dažnai, nes labai mėgstu vištieną. Čia maistas visada greitai paruošiamas ir skanus. Kainos taip pat nėra didelės, darbuotojai draugiški

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Skanus ir pigus greitas maistas

KFC lankausi tik Lenkijoje. Maisto kainos nėra didelės. Už 10 eurų laisvai gali prisivalgyt įvairaus maisto. O gėrimai kelių rūšių ir geri kiek tik lenda. Kaip Lietuvoje nežinau, bet man šis greito maisto restoranas labai patinka.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai