Atsiliepimai

Kinų rožė

www.kinupatiekalai.lt

Atsiliepimai

Kristina

Blogiau buti negali

2020.01.16 atvykome į Kinų rožę esančią Vilniuje Savanorių pr.
Mums atsisėdus, padavėja po kelių minučiu priejo tusciomis rankomis (be meniu) ir klausia ar jau išsirinkome.. Taip vienas meniu buvo ant stalo, bet atvykome tryse...
Užsisakėme sriubas iš kurių viena buvo saldžiarūkštė lašisos sriuba. Nuo to ir prasidėjo.. Padavėjai atnešus sriubą pradėjo graužti akis nuo sriubos garų..!!! Tiesiogine to žodžio prasme. Valgyti buvo neįmanoma, visų pirmą dėl kvapo, o ir skonis buvo lyg vietoj sultinio būtų pripylę acto! Siaubas!! Paklausus padavejos ar tokia turi būti sriuba, ji net nemirktelėjus atsakė, kad taip, tokia turi būti. Bet jus įsivaizduojate kelis lašisos gabaliukus, kurie plaukioja acte ir jums sako, kad tai normalu??? Ok. Ta sriubą palikom ir sakėm nevalgysim, tačiau nei žodžio atsiprašau ar kažkokio kito problemos sprendimo net nebuvo. Padavėjos tik žvilgčiojo iš už baro ir kažką šnabždėjo :D mergaitės, tai visi mato.. Mokant už neįmanomą valgyti sriubą, padavėja dar kartą pakartojo, kad sriuba turi graužti akis... Wtf? Jus rimtai?? Susimokėjome ir išėjome, tačiau niekada ten negrįšime ir niekam nerekomenduosime.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Kamilė

Baisu

2019 m. 08 29 d. 20:47 val. Atvykus į Kinų rožės restoraną, esantį Kauno Akropolyje, specialiai stengiantis atvykti prieš 21:00 val, nes buvo žinoma, kad restoranas dirba iki 22val ir priėjus padavėjai buvo aiškiai pasakyta, kad dirba tik baras ir maisto nebus. Pasakius padavėjai, kad restoranas uždaromas už daugiau nei valandos, padavėja pasakė, kad " na tada galite rinktis tik iš sriubų ir salotų" mat virtuvė dirba iki 21val. Kas čia per nesamonė? Kaip klientui žinoti, per kiek laiko padaromas patiekalas, kad virtuvė spėtų padaryti iki 21val. Jei virtuvė dirba nurodytu laiku, tai reiškia ir užsakymai priimami iki 21val, nes restoranas pats dirba iki 22val. Padavėja neatsiprašė ir nepaaiškino situacijos. Esu labai nusivylusi restoranu. Nes visada labai lankydavomės, panašu, kad teks ieškoti labiau suinteresuoti patenkinti kliento lūkesčius restorano.
Blogas aptarnavimas, neaiškus darbo laikas.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gabrielė

Visiškas klientų ignoravimas

Buvau Kinų rožės klientė, kol vieną kartą paklausus, kokius kiaušinius jie naudoja, nesulaukiau atsakymo. Jie skelbia, kad suteikia klientams informaciją apie savo produkciją, bet realybėje taip nėra. Spėju, kad kaip ir daugelis kitų vietų, naudoja pačius pigiausius ir iš antisanitarinių sąlygų atkeliavusius kiaušinius, ir dėl to gėda sakyti...
Bendraukite su klientais arba bent jau nemeluokite tada, kad suteikiate informaciją.

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Aistė

Siaubas

Baisu. Aptarnavimas siaubingas, Kauno akropolyje, tokių nemandagių padavėjų niekur nesu mačiusi. Veidai suraukti, balso tonas šiurkštus. Paskutinis kartas šiame restorane.

Atsiliepimas parašytas: 2018.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
PopiPop

Labai skanu :)

Esu ten buvusi tik kartą, pastebėjau tai, kad porcijos yra laaaabai didelės, vienai moteriai sunkiai sudorojamos, užsisakėm dviese būdami gal tris patiekalus bet parsinešėm visko ir namo :) Maistas tikrai skanus, kainos yra kiek aukštos, bet turbut proporcingos didelei porcijai. Tad tiems, kas tikrai nori ir gali daug suvalgyti,ta vieta kaip tik, o ne labai valgiems, turbūt nepatarčiau eiti vieniems, o su kažkuo, su kuo pasidalintumėte : )

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Kristupas

Skanu, geros kainos, geros porcijos.

Geras kinietiškos virtuvės pasirinkimas.
Man patinka jų saldžiarūgštis padažas, geros proporcijos.
Kainos yra tikrai protingos, tik deja, su kai kuriais patiekalais reikia papildomai užsisakyti salotų/ryžių,
bet kadangi porcijų dydžiai yra patenkinami, galima pasidalinti su draugais.
Rekomenduoju traškią vištieną rožės padaže.
Padavėjos draugiškos, supratingos, kantriai suteikia informaciją ir atsižvelgia į klientų pageidavimus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vilius

Puiki atmosfera ir skanus maistas!

Tik užėjus į restoraną, atkreipiau dėmesį į aplinką, atmosferą, man asmeniškai ji buvo labai jauki ir atitiko įstaigos temą. Maistas taip pat nuostabus, porcijos proporcingos ir atitinka meniu aprašymus, aptarnavimas įprastas, nieko neišsikiriantis, tačiau maisto kokybė ir kainos santykis tikrai privertė uždėti pliusą šiai vietai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sauliusfm

Geros kainos ir puikios porcijos

Visai neseniai lankiausi restorane Kinų rožė įsikūrusiame Kauno akropolyje. Labai patiko kainos. Vištiena su saldžiarūgščiu padažu kainavo 5,50 eur., vištienos rutuliukai vyšnių padaže kainavo 6 eur. Porcijos tikrai didelės, maistas labai skanus. Tikrai patiko. Aplinka visai nieko, tik neaptiko tos tokios sofos be pertavarų, tenka sėdėti vos ne šalia kito stalo kaimyno. Bet bendrai gražu, švaru ir pan.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai