Atsiliepimai

Paukščių takas

www.tvbokstas.lt

Atsiliepimai

Satnamliv

Neverta eiti dėl maisto.

Užeiti verta vien tam, kad paspoksotum į Vilnių iš aukštai. Vaizdai tikrai verti pakilimo kainos (liftas mokamas). Žinoma, sultys, kava, mineralinis- kaip visur, bet maistas tikrai vidutinis, du ten patikę dalykai: gilių kava ir obuolių pyragas su baziliko ledais, užsisakyčiau dar kartą, na o vaizdais pro langą grožėčiausi turbūt be galo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Prastas maistas

Per Valentino dieną su draugę nuėjome į TV bokštą. Pirkome kvietimą, ten su visa programa, bei užsakytu jau maistu, visiems vienodu. Ir galiu pasakyti, kad maistas tikrai neskanus, valgėme kaip pagrindinį patiekalą antiena, tai ji su skūrom, riebi, na nežinau tikrai neskanu. Desertui atnešė tortą, kurio pado neįmanoma perpjauti, nes ant tiek kietas, kad reikia daužyti su šakutėm, tą ir darė visi žmonės. Vienintelis dalykas, kuris buvo skanus, tai šampanas. Maisto čia geriau nevalgyti, nes jis neskanus, o kaina didelė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dovilė

TV bokštas

Tai tikrai puiki, romantiška vieta atsigerti kavos. Visas Vilnius kaip ant delno, tačiau viduje norėtųsi jau remonto, nes viskas yra gana sena. Taip pat nepatariu pirkti ten maisto, nes maisto kokybė tikrai prasta, o kainos aukštos. Bet tai tikrai puiki vieta atsigerti kavos. Bet žinoma nereikia pamiršti jog, pakilimas liftu yra mokamas ir jis kainuoja atrodo apie 6eurus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai