Atsiliepimai

BO Baras

www.blueorange.lt

Atsiliepimai

sauliusfm

Jaunimo baras

Kas man šiame bare patinka tai, kad renkasi visokie žmonės ir visi sėdi laimingi, be muštynių ar pan. Nors pažiūrėjus į vietą turėtų būti. Toliau yra gan išskirtinio alaus. Visada žmonių savaitgaliais tiršta. Vietos aišku galėtų ir daugiau būti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gintas2014

Buvo ir geriau

Boškėje lankausi dar nuo mokyklos laikų, kai per pertraukas čia ateidavom su klasiokais pažaisti stalo futbolą. Personalas čia ypatingai draugiškas, atsimins jei dažniau lankaisi. Kainos nėra labai mažos, bet už tai yra labai didelis alaus pasirinkimas ir labai skanios picos. Tiesa, labai liūdna, kad iškėlė stalo futbolą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
GinTra

Nieko ypatingo

Niekada nesupratau Bo baro populiarumo. Kiek tenka nueiti į jį, kvapas būna labai nekoks, tarsi eiliniame "načnyke", tik, kad susirinkusi jaunesnė karta. Aplinka netvarkinga, kėdės ir stalai mediniai, ilgai nei norint neįmanoma išsėdėti. Taip, alus pigus ir renkasi ten dažnai neformalus jaunimas, tačiau prasta aplinka atmuša norą dar kartą ten apsilankyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
petrasr

Nuostabi vieta Kaune

Jau ko gero, kad legendinė "užeiga" Kaune. Labai patinka čia užeiti, lankosi labai daug įvairių žmonių, ne tik lietuvių, veikia ilgai, iki paryčių. Yra labai daug alaus rūšių pasirinkimo, taip pat netrūksta ir maisto. Labai jauku, gera būti, groja šauni muzika, net gali paleisti tokią, kokios paprašai. Gėrimai skanūs, picos puikios. Puiki vietai linksmai praleisti laiką su kompanija.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai