Atsiliepimai

Norfos vaistinė

www.nvaistine.lt

Atsiliepimai

Inga

Puikus aptarnavimas Šakiuose, Šaulių g.49

Norfos vaistinėje tenka pirkti ir fizinėje parduotuvėje ir internetu. Esu patenkinta aptarnavimu, vaistininkės profesionalumu, neįkyriais patarimais, kurie laiku ir vietoje. Tik geriausios rekomendacijos! Neteko nusivilti.
Vaistinė netoli namų, patogu užsisakius internetu atsiimti vietoje,ar prireikus užsukti.
-

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Viena iš pigiausių vaistinių

Puiki vaistinė, su geromis kainomis, o ypač jos geros būna per "Praktiškas valandas". Taip pat dažnai gauni nuolaidas tam tikroms prekėms vaistinėje, kai apsipirkinėji Norfos parduotuvėje. Darbuotojos taip pat visada malonios, bei "nekiša" brangiausių vaistų, o pakonsultuoja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Itin pigi vaistinė.

Šioje vaistinėje yra tekę lankytis ne vieną kartą, todėl galiu pasakyti, kad joje kainos yra tikrai mažos lyginant su kitomis vaistinėmis. Dažniausiai visada rasi tinkamų vaistų. Taip pat kaip ir Norfoje, šioje vaistinėje yra praktiškos valandos, kurių metu kainos būna dar mažesnės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Geros kainos

Netoli namų yra prekybos centras "Norfos bazė", o jame yra Norfos vaistinė, tai teko kelis kartus į ją užsukti, tai tikrai nustebino gana geros kainos, o dar būna praktiškos valandos, kai dar būna geresnės kainos. Taip pat malonios darbuotojos paliko gerą įspūdį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Ko geriausia pigiausia vaistinė

Į vaistinę dažniausiai užsuku įsigyti standartinių vaistų. Vaistų kainos "NORFOS" vaistinėje yra žemiausios, esu susidaręs nuomonę kad vaistininkai išlieka vaistininkais, o ne vadybininkais rekomenduodami tai ko reikia nesistengdami iškišti kokį išreklamuotą produktą ir nuo to užsidirbti premijų. Geriausias laikas čia prekintis yra per magiškąsias valandas, taip gali apsipirkti prekių su 30 procentų nuolaida.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Gera vaistinė

Tikrai praktiška vaistinė su maloniomis vaistininkėmis. Kai tenka apsilankyti, pastebiu, kad kainos tikrai mažesnės nei daugelyje kitų vaistinių. Prekių asortimentas platus, bei vykdomos klientams naudingos akcijos. Labai patogu vaistus užsisakyti internetu ir atsiimti pačioje vaistinėje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Labai pigi vaistinė

Dažnai tenka joje lankytis, tai galima pasakyti, kad kainos yra mažesnės lyginant su kitais konkurentais, ypač praktiškomis valandomis. Todėl galiu drąsiai sakyti, kad visiems ją rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Gera vaistinė

Kainos nėra didelės, o jeigu nueini praktiškomis valandomis, tada būna dar pigiau. Dažnai būna įvairios nuolaidos. Dirba malonūs žmonės, visada padeda išsirinkti. Visada randu ko ieškau. Rūpimais klausimai visada pakonsultuoja. Labai patinka, kad turi savo nuolaidų leidinį, tai yra labai patogu. Viskas kaip ir tvarkoje su šia vaistine, trūkumų tikrai nepastebėjau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai