Atsiliepimai

Atsiliepimai

slovikienev

Skundas

“Eurovaistinėje” Grybo g. 23 Vilniuje, atsidūriau nemalonioje situacijoje su ten dirbančia vaistininke-vedėja. Vakar lapkričio 6 dieną pirkau diklofenako 100 mg kapsules ir man dar įsiūlė FINALGON tepalą, kuris man nepadėjo, o pablogino situaciją: koja visa raudona, ištinusi, vos paeinu, jaučiuosi blogiau nei atėjusi į vaistinę. Ji nepabrėžė nei vartojimo, nei kokios galimos komplikacijos vartojant šildantį tepalą. Dar ne gana to teko girdėti kaip ji neetiškai elgiasi su savo bendradarbiais: puola, kelia balsą darbo vietoje. Tai yra nenormalus, nekompetetingas ir nekvalifikuotas elgesys iš vaistininko pusės. Atsižvelkite į tai.
farmacinės paslaugos nesuteikimas, nekompetetingumas, nemalonus bendravimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Simona

Jonava. Nesugebėjo aptarnauti

Euro vaistinėje, kuri įsikūrus Jonavoje, plento gatvėje, šiandien (liepos 29d. apie 17:45 val), dirbo viena vaistininkė, kuri buvo užsiemusi su kita ponia ir šnekėjo apie užsakymus ir receptus, kaip supratau darbo reikalais. Kai atėjau, buvo keleta žmonių, kurie taip ir nesulaukė savo eilės ir išėjo. Aš norėjau nusipikti greit vaistų, bet pralaukiau gerų 20min ir kai paklausėme ar jos dar ilgai užtruks, nes skubame, iš pradžių ignoravo, o po to gavome atsakymą, kad mat jos ne apie "bernus" šneka.:) Esu pakraupusiu tokiu aptarnavimu, nes darbo reikalais gali pašnekėt kai klientų nėra. Tai gi, su danties skausmu apsisukau ir išėjau. Baisu. Nerekomenduoju

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Monika

Įmušta papildoma prekė, kurios neporkau

Šiandien apie 16:30 Jonavos gatvėje esančioje Eurovaistinėje, įsikūrusioje visą parą dirbančiame prekybos centre, buvo įmušta papildoma nepirkta prekė. Prekių krepšelis buvo (Dolmen 10tab, lecitinas, bintas, pleistriukai ir 10tab Neocitramono), papildomai įmušta prekė kvito priekyje Dolmen 25mg granulės geriamam tirpalui kainuojančios 4.32, kurios nebuvo pirkto. Kaip atgauti sumokėtus pinigus už medikamentą, kurio nepirkau?

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egidija

Mažeikių mieste dirba profesionali vaistinkė

Mažeikiuose, Žemaitijos g. 20 Maximos prekybos centre dirba tikrai puikūs ir be proto malonūs vaistinkai, bet viena moteris ji ne tik šilta savo išvaizda (ji tokia miela), bet ir savo aptarnavimu, savo bendravimu, pas ją taip gera ateiti, aš ateinu beveik kasdieną, tarsi sugrįžtu pas mama, bet ji tikrai nėra senyvo amžiaus moteris :) Jei ir jūs norite pajusti jos šilumą arba tieisog esate blogos nuotaikos užsukite š mūsų miesto vaistinee, ji dirba pačioi pirmoi kasoj atvykus į vaistinę, tikrai sakau tiesa. Ji visą savo darbo laiką šypsosi, tikrai ji myli tai ką daro. Ačiū labai, nežinau ar šis atsiliepimas pasieks ją, bet ji turėtų būtų metų vaistininkas.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lauryna

Veiverių maxima bazės euro vaistinė

Labai gaila tačiau veiverių maximos bazės dirbanti euro vaistinėje jauna mergina su kultūringu bendravimu labai susipykus, negana to, kad nei labas nei viso ,gero tai ir čekius šiurkščiai trenkia atgal. Ir tai jau ne pirmas kartas. Visada pikta, susiraukus, atrodo, kad atėjau kaip didžiausias priešas. Baisu aptarnavimo lygis kol kas 0.

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Otilija

Šis vaistinių tinklas meluoja

Vaistai nuolat brangsta, senjorams receptiniams vaistams nuolaidos siekia vos 15 proc. Nebepirksiu čia vaistų, nes kuo toliau tuo labiau nusiviliu. Tai brangi vaistinė.

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rasa

Pasibaisėjau

Nuo kada vaistininkas sprendžia ar parduoti gydytojo išrašytą vaistą? Tai kam tuomet reikalingi receptai? Draugė sėdi ligoninėje prie sunkiai sergančio anūko, gydytoja jai išrašė raminančių. Nepardavė!!! "Vaikų ligoninės receptas" Tai kada lakstyti po poliklinikas???!!! Gydytojas sprendžia ką ir kam išrašyti, JŪS dirbkite SAVO darbą

Atsiliepimas parašytas: 2018.08.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Irma

VAGYS

Liūdna. Ne pirmą kartą užsisakau internetu. Apgavo. Neįdėjo 2 prekių, kurių vertė apie 3, 50. Taip, turėjau patikrinti, kai kurjeris pristatė, bet negalėjau, nes vaikas verkė. Gėda, kad sau taip verslą darot. Tai buvo paskutinis kartas, kai iš jūsų užsisakiau. Ir kitiems nerekomenduosiu. Teks vaistinę šią aplenkti dideliu spinduliu. Nuvylėt.

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Prizo negaunu iki siol

www.eurovaistine.lt vykusiame konkurse dalyvavau, laimėjau. Prizo virš mėnėsio negaunu, iš el vaistinės darbuotojų sunkiai sekasi išgirsti kažkokį atsakymą. Toks jausmas, kad tiesiog reikėjo asmeninių duomenų, o jokio prizo net nesiuntė. Nuomonė apie šią vaistinę smuko žemai. NEREKOMENDUOJU
Jokių
Dalyvauti žaidimuose tiesiog neapsimoka. Duosite savo duomenis, tačiau vis tiek nieko negausite!!!!!!!!!!!!!!!!

Atsiliepimas parašytas: 2017.11.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Violeta

Nemandagus aptarnavimas

2017.11.08 12val. Parko gatvėje esančioje vaistinėje norėjau nusipirkti vaistų. Vaistininkė grubiai atsakė, kad šitie vaistai yra nuo šiol receptiniai. Į mano nuostabą ji sušuko, kad reikia laikraščius skaityti, jei nežinau, kad nuo lapkričio 1d. pasikeitė įstatymas. Dar tokio baisaus bendravimo su klientais nesu mačiusi.
Vaistininkai nemoka bendrauti su klientais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.11.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Otilija
Kodėl daugiau negu dvigubai pabrango kompensuojami vaista i Valsacor ir Esforge HCT

Otilija parašė klausimą 2018.07.28

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti