Atsiliepimai

Gintarinė vaistinė

www.gintarine.lt

Atsiliepimai

Jovita

Naujas vaistinės triukas

Penktadienį 12.07 apsipirkau Gintarinėje vaistinėje K. Kalinausko g. 4, pirkau maisto papildą Livosil, namuose atsidariau pakuotę, o ten vietoje 30 kapsulių, tik 15, t.y. vienas lapelis vietoje dviejų, gaila, kad nepasiemiau čekio, bet matyt ir jis nebūtų padėjęs. Čia gal naujas pirkėjų apgaudinėjimo triukas??? Reikia ir vaistų pakuotės turinį tikrinti prie kasos...

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Vaistinė kaip vaistinė

Vaistinė kaip vaistinė. Lankausi čia retai, bet aptarnavimas visada malonus. Pliusas tas, kad ir ilgų eilių čia nebūna.Keista, bet būtent čia gavau vaistų, kuriuos išrašė gydytoja paskutinį kartą, o kitose vsistinėse ieškojau ir negavau, nes sakė, kad seniai jų negauna ir net neleido užsisakyti. O Gintarinėje vaistinėje jų buvo. Ką gi , kitą kartą , kai ko prireiks, nepraeisiu pro šalį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danguota

Nuostabus aptarnavimas

Vaistinė kaip vaistinė, nesilankau jose dažnai, kad galėčiau palyginti kainas, tačiau aptarnavimas čia visada malonus. Konsultantės visada nuoširdžiai pataria ir rūpinasi, kad piniginės turinys kuo mažiau sumažėtų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Gera vaistinė norint sutaupyti

Vaistinė turi didelį vaistų, maisto papildų ir kitų prekių pasirinkimą.Kainos ne pačios mažiausios, bet esant nuolaidoms pakankamai konkurencingos.Gintarinės vaistinės kortelė suteikia 5% kaupiamają nuolaidą.Su sukauptais pinigais galima padengti iki 50% prekių sumos.Vaistininkės itin malonios, visada sutinka su šypsena ir noriai atsako į turimus klausimus.Vaistinė nuolat taiko įvairias akcijas, todėl čia tikrai verta apsilankyti, norint šiek tiek sutaupyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

RTS

Gintarine

Pliusai - labai malonus bei paslaugus personalas visada pasiruošęs padėti, nekiša nereikalingų vaistų bei papildų. Kainos sakyčiau vidutiniškos. Užsisakius internetu prekes pristato jau kitą darbo dieną. Minusas - perkant internetu neretai pasitaiko, kad prekių iš savo pasiūlos tuo metu jie neturi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Gera vaistinė

Teko lankytis kai jau labai prispaudžia galvos ar danties skausmas, kadangi arti namų. Atėjęs į vaistinę su tokiu skausmu nori tik pasiimt vaistų ir viskas, nuotaikos bendrauti tikrai nėra. Vaistuose nesigaudau visiškai, bet užtenka ateit pasakyt ką skauda, tau iškart pasiūlo įvairių vaistų pagal skausmo stiprumą ir net vandens užsigerti vietoje. Bent manęs nevargino su nereikalingais dienos pasiūlymais ir pan. ko žmogui tuo metu tikrai nereikia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Gera vaistinė

Įprasta vaistinė, kurioje gausus vaistų pasirinkimas. Darbuotojai neblogi, patariantys, bendraujantys. Visada galima sulaukti neblogų patarimų ar geresnių vaistų pasiūlymo nei norimi. Kainos įprastos, kaip ir visur.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sanuras

Įprastinė vaistinė, prastas aptarnavimas

Vaistų ir įvairių papildų asortimentas šioje vaistinėje yra toks pat kaip ir kitose vaistinėse, nieko ypatingo nepastebėjau. Tačiau ką pastebėjau, tai įkyrų pardavėjų ir konsultantų bandymą parduoti vaistus ar papildus, kurių man visiškai nereikia. Kitose vaistinėse neteko to pastebėti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Mandagūs konsultantai

Malonus aptarnavimas bei informatyvus paaiškinimas kokią naudą teikia vaistas. Rekomenduoju Gintarinę vaistinę

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Rekomenduoju

Labai džiaugiuosi Aleksote esančia vaistine. Visada tinkamas aptarnavimas, vaistininkė pataria geriausią variantą ir padeda išsirinkti tinkamiausią, už geriausią kainą, vaistą. Net yra užsakius specialiai man reikiamų vaistų, nors jų ir neturėjo prieš tai, vien tam, kad nereikėtų važiuoti per visą miestą nusipirkti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai