Atsiliepimai

Gintarinė vaistinė

www.gintarine.lt

Atsiliepimai

Egle

Nedirba pagal grafiką

Garliavos Lozoraičio g. Gintarinė vaistinė nedirba pagal grafiką, skelbiasi, kad dirba iki 20 val., bet atėjus 19:45 jau uždaryta.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rūta

Gintarinė vaistinė P.Lukšio g. 58

2019-07-16 mano 82-ejų metų mama vaistinėje Gintarinė P.Lukšio g. 58, Kaune norėjo nusipirkti akių lašų Hypromeloza-P. Su savimi atsinešė tuščią šių lašų buteliuką, kad nusipirktų būtent tuos lašus. Vaistinės darbuotoja Gytė Gutauskienė kažkodėl mamai pardavė lašus Strazolin HydroBalance (labai panašios išvaizdos), senąjį buteliuką paėmė, sakė, kad jie surenka. Mama neprigirdi, prastai mato, ji net nesuprato, kad dėžutėje kiti lašai.
Atėjau į vaistinę 2019-07-23 su tokiu pačiu Hypromeloza-P lašų buteliuku. Darbuotoja Gytė Gutauskienė mielai jau ruošėsi man juos parduoti, tik paklausus kodėl prieš savaitę mano mamai pardavė kitus, o ne šiuos prašomus lašus, man paaiškino, kad ji mamai pasiūlė ilgesnio galiojimo lašus, kad jos pareiga yra pasiūlyti. Kodėl nesiūlė man? Ir jos pasiūlyti lašai nepigesni. Dirba tokioje vietoje ir nesupranta (o gal labai gerai supranta), kad vyresnio amžiaus žmogui reikia labai aiškiai paaiškinti, stebėti ar jis tikrai išgirdo, ar suprato. Kad mausto turguje senjorus, tai aišku, bet manau panašiai ir vaistinėse. Kalbantis su darbuotoja Gyte Gutauskiene neišgirdau apgailestavimo, gana aršiai gynė savo poziciją motyvuodama savo pareiga pasiūlyti, aiškino, kad pasiūlė ilgesnio galiojimo, kas dar labiau sukėlė abejones šios darbuotojos sąžiningumu.
Būkim geresni, nes tik gėris gimdo gėrį. O senatvė labai greita pasiveja kiekvieną.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Nuolaida su kodu Gintarinė

Facebook eina reklama su kodu Gintarinė prekės 20% pigiau, vaistinėje nieko nežino. Pirkau Hydroless Ryo, Panevėžyje 07.14. Aptarnavo Giedrė. Nesupratau ar gal internetu reikia pirkti, konkrečiai nenurodyta. Reklama eina. Geros dienos.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jovita

Naujas vaistinės triukas

Penktadienį 12.07 apsipirkau Gintarinėje vaistinėje K. Kalinausko g. 4, pirkau maisto papildą Livosil, namuose atsidariau pakuotę, o ten vietoje 30 kapsulių, tik 15, t.y. vienas lapelis vietoje dviejų, gaila, kad nepasiemiau čekio, bet matyt ir jis nebūtų padėjęs. Čia gal naujas pirkėjų apgaudinėjimo triukas??? Reikia ir vaistų pakuotės turinį tikrinti prie kasos...

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Vaistinė kaip vaistinė

Vaistinė kaip vaistinė. Lankausi čia retai, bet aptarnavimas visada malonus. Pliusas tas, kad ir ilgų eilių čia nebūna.Keista, bet būtent čia gavau vaistų, kuriuos išrašė gydytoja paskutinį kartą, o kitose vsistinėse ieškojau ir negavau, nes sakė, kad seniai jų negauna ir net neleido užsisakyti. O Gintarinėje vaistinėje jų buvo. Ką gi , kitą kartą , kai ko prireiks, nepraeisiu pro šalį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danguota

Nuostabus aptarnavimas

Vaistinė kaip vaistinė, nesilankau jose dažnai, kad galėčiau palyginti kainas, tačiau aptarnavimas čia visada malonus. Konsultantės visada nuoširdžiai pataria ir rūpinasi, kad piniginės turinys kuo mažiau sumažėtų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Gera vaistinė norint sutaupyti

Vaistinė turi didelį vaistų, maisto papildų ir kitų prekių pasirinkimą.Kainos ne pačios mažiausios, bet esant nuolaidoms pakankamai konkurencingos.Gintarinės vaistinės kortelė suteikia 5% kaupiamają nuolaidą.Su sukauptais pinigais galima padengti iki 50% prekių sumos.Vaistininkės itin malonios, visada sutinka su šypsena ir noriai atsako į turimus klausimus.Vaistinė nuolat taiko įvairias akcijas, todėl čia tikrai verta apsilankyti, norint šiek tiek sutaupyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

RTS

Gintarine

Pliusai - labai malonus bei paslaugus personalas visada pasiruošęs padėti, nekiša nereikalingų vaistų bei papildų. Kainos sakyčiau vidutiniškos. Užsisakius internetu prekes pristato jau kitą darbo dieną. Minusas - perkant internetu neretai pasitaiko, kad prekių iš savo pasiūlos tuo metu jie neturi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Gera vaistinė

Teko lankytis kai jau labai prispaudžia galvos ar danties skausmas, kadangi arti namų. Atėjęs į vaistinę su tokiu skausmu nori tik pasiimt vaistų ir viskas, nuotaikos bendrauti tikrai nėra. Vaistuose nesigaudau visiškai, bet užtenka ateit pasakyt ką skauda, tau iškart pasiūlo įvairių vaistų pagal skausmo stiprumą ir net vandens užsigerti vietoje. Bent manęs nevargino su nereikalingais dienos pasiūlymais ir pan. ko žmogui tuo metu tikrai nereikia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Gera vaistinė

Įprasta vaistinė, kurioje gausus vaistų pasirinkimas. Darbuotojai neblogi, patariantys, bendraujantys. Visada galima sulaukti neblogų patarimų ar geresnių vaistų pasiūlymo nei norimi. Kainos įprastos, kaip ir visur.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai