Atsiliepimai

N26 bankas

www.n26.com

Atsiliepimai

argmas

Siaubingas klientų servisas

baisiausias klientų servisas su kokiu tekę susidurti. Visiška nepagarba klientui.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
petrasr

Dar vienas puikus startuolis įžengęs į Lietuvą

Nors N26 veikia jau senokai Europoje, į Lietuvą įžengė tik prieš kelis mėnesius. Na, suteikia nemokamai MasterCard kortelę, kas yra iš ties šaunu. Kortelė pati gera, galima pirkti internetu, be problemų susieti galima su PayPal. Tiesa, tapatybės tvirtinimas kiek sudėtingesnis nei įprastai - reikia gyvai kalbėtis su konsultantais, atsakyti į kai kuriuos klausimus, bet užtrukau vos keletą minučių. Malonūs, aiškiai kalbantys konsultantai, tad bėdų nekilo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sarasnoos

Funkcionalus, naudingas bankas

Norint patvirtint tapatybę, reikia daryti vaizdo pokalbį, tačiau konsultantai malonūs, jeigu neišeina susikalbėti iškart, pakartoja dar kartą. Atsiuntė nemokamai Mastercard kortelę, persivest pinigus iš lietuviškos sąskaitos pavyko, nusigrynint nemokamai taip pat. Nusiskundimų neturiu, rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
zajecas

Nepatiko banko taikomi mokesčiai.

Prieš ateidamas į šį banką galvojau jog čia bus viskas taip tobula kaip buvo nupasakota forumuose, bet atėjes išvydau kiek kitokį vaizdą, brangūs tarptautinių bankų tarifai, nepatogus dizainas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Arminas

Naudoju kaip savo pagrindinį banką

N26 naudoju jau 4 mėnesius, o kaip pagrindinį savo banką - 2 mėnesius. Ir iš tiesų, negaliu niekuo skųstis - tai tikrai inovatyvus bankas.
Apžvelgsiu pagrinde pliusus:
+ Nemokami išsiėmimai iš bet kurio bankomato (deja, tik 3);
+ Pervedimai į bet kurį Europos banką - nemokami;
+ Mastercard kortelė labai gražaus dizaino ir nemokama;
+ Atsiskaitymai pasaulyje nemokami, o kita valiuta (ne eurais) mastercardo tarifais, kas gaunasi patys geriausi tarifai;
+ Nėra JOKIO išlaikymo mokesčio;

Minusai:
- Norint atidaryti sąskaitą, reikia kalbėtis su žmogumi, rodyti per kamerą savo dokumentus ir pan. Teko girdėti, žmonės kurie sunkiau kalba angliškai, patiria nepatogų atliekant video identifikaciją.

Aišku, čia nėra tas bankas, kur kažkas atsitikus tavo sąskaitai, perbėgsi per gatvę ir išsiaiškinsi. Šis bankas randasi Vokietijoje, todėl viską reikėtų spręsti nuotoliniškai. Bet kiek teko susidurti, klientų aptarnavimas yra profesionalus - vokiškos kokybės :) Rekomenduoju pabandyti, nėra ko prarasti :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Tomas

21st amžiaus bankas

(Vokiškas) N26 laiko save vienu moderniausiu EU banku. Klientas čia - centre, turi visiška kontrole išmaniosios programėlės pagrindu. Kaip ir kiti suteikia IBAN sąskaitos adresą ir išduoda MasterCard debetinę kortelę, man ypač patiko jos skaidrus dizainas. Programėle sparčiai galima atlikti pavedimus, išjungti kortelę ar tik tam tikras jos funkcijas - atsiskaitymą internetu, užsieny, pinigų išgryninimą ir pan. Tiesa, nors esu patenkintas paslaugomis, nesu labai intensyvus klientas, tačiau teko ne kartą girdėti pagalba nusivylusiu žmonių. Matomai, naujasis N26 savo paslaugomis sudomino daugely, deja, jų pagalbos komanda ne visada spėja greitai visiems pagelbėti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
DEZAVU

N26 banko paslaugos + nemokama debeto kortelė

N26 bankas - tai Vokietijos komercinis bankas, kuris nemokamai išduoda debetines korteles, ir atsiunčia į namus. Taip pat suteikia ir IBAN sąskaitą, kas leistų atsisakyti tradicinių bankų paslaugų, kadangi nėra jokių aptarnavimų mokesčių. Labai gera alternatyva, tiems, kam jau atsibodo tradiciniai bankai. Viskas veikia sklandžiai, galima susigalvoti savo pin kodą. Tačiau apribotas mėnesinis išgryninimas, tačiau atsiskaitinėti banko kortele ar internetu - visiškai nemokama. Taip pat naujas privalumas - dabar už kiekvieną pakviestą žmogų N26 siūlo 10 eurų dovaną. Tačiau norint gauti kortelę reikia atlikti autentifikaciją. Norint ją atlikti reikia realiu laiku naudojantis išmaniuoju telefonu susisiekti su "Register support", kuriame kalbama angliškai ar vokiškai, ir identifikuoti save, parodyti asmens tapatybės dokumentą. Dėl šios priežasties palikau tik 4 žvaigždes, kadangi tai galėtų būti problema vyresnio amžiaus žmonėms, kurie nemoka užsienio kalbų. Tačiau visa kita - vienas privalumas. Rekomenduoju tiems, kas nemėgsta lietuviškų bankų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai