Atsiliepimai

Atsiliepimai

Gabija

Bankomatai vogia pinigus

Ne pirmas kartas, kai bankomatai neišduoda reikiamų pinigų, o nuo sąskaitos nuskaičiuoja. Informavus konsultantus niekas TAVO uždirbtų pinigų negrąžina.
-
Labai nepatenkinta šiuo banku

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Tomas

Swedbank naktiniai trikdžiai

kadangi dirbu su užsieniu ir dažnai tena daryti pavedimus vėlai vakare ar nakti, tai laiks nuo laiko išlenda, kad swedbank bankinė sistema pakimba ir negali išsiųsti pinigų tiekėjams, kuriuos perspėji, kad va iškart sumokėsi už prekes! ir nėra tą dieną jokio pranešimo, kad bus kažkas negerai! negalima būti tokiu nekokybišku banku, kai per tave daroma tiek verslo!
pakimba bankiniai pavedimai velai vakare ar nakti

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
patricia

bankomatai nesutvarkyti

nepilnametis turintis jaunimo programą grynino pinigus, kurių galima išgryninti 30€ per dieną. Bankomate paspaudė 30, gavo 20, bet nuo sąskaitos nurašė vistiek 30. Gėda vogti vaikų pinigus. Derėtų pagalvoti apie tai, kar pasirinks šitą banką, kai suaugs tas vaikas.
pakankamai patogi elektroninė bankininkystė, bet tikrai netobula
kertasi paslaupų planai su bendrais sąskaitų ir kortelių nustatymais

Atsiliepimas parašytas: 2022.03.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Račkauskas

Baisu

Norėdamas atlikti grynų pinigų operaciją laukiau banke 1 valandą, nes dirbo tik vienas langelis !!!! Galiausiai išėjau, praradęs kantrybę išėjau .

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rokas

Apsisuku per 5 min. Banke prasėdžiu 2h

Kaip įmanoma su***** kortelių gaminimą? Anksčiau rašydavo, kad išsiųsta.. Kortelė jau turiu rankose, o rašo, kad gaminama. Sakė, kad neturint sąskaitos galima aktivuot kortele, kad isimest pinigus. Bandžiau aktyvuot kortelę, nusprendė nesiaktivuot o užstrigt aktyvavimo procese. Prasėdėjau vėl valandą tam prakeiktam banke. Užsisakiau naują. Jau beveik savaitę kaip gamina. Jai vėl neis aktyvuot pasol ** tokį bananų banką. O prieš tai 10 eurų nuėmė už tai, kad pasiemiau 50€ nuo sąskaitos, tai dar pinigus vagia.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.31

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
EDITA

Netinkamas bankas jūsų pinigams

Skambinau į Swedbank iš užsienio, norėdama pakeisti nuolatinį slaptažodį. Buvau nustebus, kai išgirdau, kad slaptažodį aš niekaip nebegaliu pakeisti iš užsienio, pasakė atvykti į Lietuvos filialą. Pirmą kartą girdžiu, kad internetu nėra jokios galimybės pakeisti slaptažodžio! Aš nebegaliu valdyti savo pinigais iš užsienio. Žmonėms atsitinka įvairių situacijų kai jiems prireikia pinigų, bet jei jūsų pinigai Swedbank banke ir jūs pamiršote slaptažodį, reikės važiuoti į Lietuvą tik tam kad užeiti į banką... Mažai to, kad Swedbank už kiekvieną operaciją ima pinigus ir už kiekvieną kortelę yra mėnesinis mokestis (aš nemoku pinigus nei už įvairias operacijas nei už kortelę) tai jiems dar reikia, kad klientai iš užsienio į jų filialą atvažiotų! Būtinai keisiu banką.
Swedbank bankas nebeturi nei vieno privalumo
Negaliu valdyti savo saskaitos ir pinigus iš užsienio

Atsiliepimas parašytas: 2018.08.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dainius

Nusivyles

Negerbiate žmonių ir ju laiko. pusė kėdžių tuščių, o žmonės sėdi po dvi valandas. Pas jūs belaukiant kyla noras pakeisti jūsų banką į kitą

Atsiliepimas parašytas: 2018.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raminta0112

Iš dalies patenkinta

Visi procesai šio banko viduje vyksta išties greitai, sekundžių reikalas dėl to labai džiaugiuosi, mobili programėlė irgi labai patgi, bet yra vienas didelis minusas, tai nuolatinės eilės nuėjus į patį banką, pvz netyčia užblokavus savo banko kortelę, naujos užsakyti negaliu, nes ištekėjau keitėsi ir pavardė ATK gamyba užtruko, ir gavus didelę sumą pinigų norėjau įsidėti į sąskaita nes tiesiog taip saugiau pralaukiau virš valandos ir dar sumokėjau 3 eur. Žmonės ne su gyrnūjų operacijom tik atsiėsdavo ir jau eidavo prie langelio po kelių minučių o aš sėdėjau ir kantriai laukiau, Ir nebepirmas toks atvejis kai su grynų pinigų operacija lauki ilgai, prieš pora metų akropolio Swede 2 val pralaukiau ir mano nr. kelias tik įpusėjo, būtų tekę dar 2 val laukti, mečiau viską ir nuėjau į dnb tn sumokėjau aptarnavimo mokestį ir priėjau per 7 min.

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Myxas

Geriausias bankas

Swedbank klientas esu jau nuo 14 metų. Ir džiaugiuosi kad tada teko atsidaryti saskaitą būtent šitame banke, labai daug gerų pasiūlymu jaunimui, daug konkursų. Teko vieną kartą imti paskola, tai viskas praėjo gerai, jokių paslėptų mokesčių, neidelės palūkanos ir salygos šiektiek geresnės nei kituose bankuose mano manymu. Aptarnavimas banke taip pat profesionalus, atsako į visus klausimus bei parekomenduoja tai kas geriausia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
petrasr

Neblogas bankas

Po LB įvestų krepšelių daug svarsčiau į kur pereiti iš SEB/DNB ir viena minčių buvo pereiti būtent į Swedbank. Na, neperėjau, bet tuoj įvardinsiu priežastis to. Pirmiausiai, tai nepatinka, kad yra ribojamos operacijos, įvesti tam tikri limitai, gryninimo, pavedimų ir pan. Kitas dalykas, labai nepatinka, kad išsigryninti pinigus galima tik Swedbank bankomatuose. Visur kitur jau kainuoja pinigus. Dėl to ir nepasirinkau šio banko. Beje, kiek yra tekę užeiti į padalinius šio banko, tai nuolat kosminės eilės prie aptarnavimo, begalė žmonių, ne vieną valandą sugaišti tekdavo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai