Atsiliepimai

Swedbank

www.swedbank.lt

Atsiliepimai

Dainius

Nusivyles

Negerbiate žmonių ir ju laiko. pusė kėdžių tuščių, o žmonės sėdi po dvi valandas. Pas jūs belaukiant kyla noras pakeisti jūsų banką į kitą

Atsiliepimas parašytas: 2018.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Iš dalies patenkinta

Visi procesai šio banko viduje vyksta išties greitai, sekundžių reikalas dėl to labai džiaugiuosi, mobili programėlė irgi labai patgi, bet yra vienas didelis minusas, tai nuolatinės eilės nuėjus į patį banką, pvz netyčia užblokavus savo banko kortelę, naujos užsakyti negaliu, nes ištekėjau keitėsi ir pavardė ATK gamyba užtruko, ir gavus didelę sumą pinigų norėjau įsidėti į sąskaita nes tiesiog taip saugiau pralaukiau virš valandos ir dar sumokėjau 3 eur. Žmonės ne su gyrnūjų operacijom tik atsiėsdavo ir jau eidavo prie langelio po kelių minučių o aš sėdėjau ir kantriai laukiau, Ir nebepirmas toks atvejis kai su grynų pinigų operacija lauki ilgai, prieš pora metų akropolio Swede 2 val pralaukiau ir mano nr. kelias tik įpusėjo, būtų tekę dar 2 val laukti, mečiau viską ir nuėjau į dnb tn sumokėjau aptarnavimo mokestį ir priėjau per 7 min.

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Myxas

Geriausias bankas

Swedbank klientas esu jau nuo 14 metų. Ir džiaugiuosi kad tada teko atsidaryti saskaitą būtent šitame banke, labai daug gerų pasiūlymu jaunimui, daug konkursų. Teko vieną kartą imti paskola, tai viskas praėjo gerai, jokių paslėptų mokesčių, neidelės palūkanos ir salygos šiektiek geresnės nei kituose bankuose mano manymu. Aptarnavimas banke taip pat profesionalus, atsako į visus klausimus bei parekomenduoja tai kas geriausia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Neblogas bankas

Po LB įvestų krepšelių daug svarsčiau į kur pereiti iš SEB/DNB ir viena minčių buvo pereiti būtent į Swedbank. Na, neperėjau, bet tuoj įvardinsiu priežastis to. Pirmiausiai, tai nepatinka, kad yra ribojamos operacijos, įvesti tam tikri limitai, gryninimo, pavedimų ir pan. Kitas dalykas, labai nepatinka, kad išsigryninti pinigus galima tik Swedbank bankomatuose. Visur kitur jau kainuoja pinigus. Dėl to ir nepasirinkau šio banko. Beje, kiek yra tekę užeiti į padalinius šio banko, tai nuolat kosminės eilės prie aptarnavimo, begalė žmonių, ne vieną valandą sugaišti tekdavo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Swedbank - puikiai

Swedbank klientė jau esu 5 metus, tad nusiskundimų jai tikrai neturiu, viskas kokybiškai, labai patogi el. bankinininkystė. Taip pat naudoju swedbank programėlę (appsą) tai jis taip pat labai patinka ir yra labai patogus. Vienintelis minusas, kad jie turi daug klientų, tad banko skyriuose būna nemažos eilės :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gerutis10

Puikus bankas

Banke visą laiką jumis aptarnauja kokybiškai ir maloniai. Viska paaiškino, kaip naudotis E-banku ir visa kita. Ju e-bankas paprastas ir traukia akį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sportgirl

swedbank leidžia realizuotis jaunimui

Stebina tai, kad šis bankas siūlo galimybę susipažinti su finansų sfera paauglius, kurie turi galimybę atsidaryti el. bankininkystę bei turėti savo nuosavą kortelę. Išskirtinė galimybė rinkti ZOOM taškus bei įsigyti už juos puikių prizų. Visiems siūlyčiau patikėti savo finansus šiai banko įmonei, nes ji tikrai pasirūpins jūsų biudžetu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Naudoju, nes nėra geresnio pasirinkimo

Kadangi nėra didelio bankų pasirinkimo, naudoju Swedbank. Nesu labai patenkinta šiuo banku, atsiradęs 70 ct mokestis kiekvieną mėnesį galima sakyti už nieką (pagal juos už paslaugų tvarkymą) tiktai pykdo. Amžinos eilės, net jei nori atsiimti naują kortelę, kas užtrunka 5 sekundes.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Galėtų nedideti įkainiai taip sparčiai

Esu šio banko klientas jau nuo studijų laikų. Tuo metu dar dalyvavau zoom programoje. Dabar jau gal koki 7 metai kai naudojuosi nuolatos. Banko pliusai kažkoki nėra labai dideli, šiaip net nelabai įžvelgiu. Minusai: jeigu reikia tiesiogiai keliauti į banką visada didelės eilės, dar nepatiko, kad iš niekur nieko atsirado paslaugų apmokestinimas ir negali to išvengti. Aptarnavimas bankų padaliniuose būtų visai tvarkoje, bet pastoviai erzina pensijų kaupimo siūlymas, todėl norisi vengti eiti tvarkyti reikalų tiesiogiai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Vienas geriausių bankų

Naudojuosi šio banko paslaugomis jau 8 metus. Buvau ZOOM narys pradžiai, prisirinkau prizų už ZOOM taškus. Swedbank turi nemažai bankomatų, kas yra didelis pliusas. Taip pat turi Vilniuje jie dvi centų skaičiavimo mašinas, o tai yra labai gerai, kai prikaupi tikrai daug monetų. Visgi nuskaičiuoja labai nemenką mokestį už tai. Pridaviau ant 136 eurų, nuėmė beveik 5 eurus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai