Atsiliepimai

LP Express

www.lpexpress.lt

Atsiliepimai

Dainius

visi Jūsų kaprizai už Jūsų pinigus

Sveiki. Keletą kartų naudojausi kurjerių paslaugomis ir visuomet buvau patenkintas jų kokybe. Buvau. Iki šiandienos. Kurjeris pristatė siuntą 2019.05.23, nors buvo planuota 29 d. Šaunu, labai operatyvu. Deja džiaugsmas tuo ir baigėsi. Kadangi pristatymo data neatitiko, ir kurjeriui pareiškus, kad užsakymo Nr., nurodytas sms žinutėje, neatitinka Nr. ant siuntos , tad logiška, kad pareiškiau norą pamatyti siuntos turinį. Mokėtina suma 108 eurai, o netikslumai kėlė įtarimų, kad galiu įsigyti plytą kartoninėje dėžėje. Čia kurjeris pasiuto, rusų kalba pasiuntė mane nax... ir pasiūlė eiti apsipirkti į Maximą. Džiugu, kad mūsų jaunoji karta išsilavinusi, geba bendrauti keliomis kalbomis, tačiau man, solidžiam 55 m amžiaus diedui, kurio žinios apsiriboja dviem aukštaisiais ir keturiomis užsienio kalbomis, siūloma judėjimo kryptis (nax...) nežinoma. Gatvėje tokį pasiūlymą (iš savo patirties) sektų fizinis kontaktas, kurio pasekmes vertintų medikai ir teisėsaugos pareigūnai, tačiau šiuo atveju aš buvau šoke. Man į vaikus tinkantis asmuo, remdamasis savo moralinėmis vertybėmis, ir, gal būt, pareigybinėmis funkcijomis (tiksliai negaliu teigti, nes neteko dirbti šio darbo), drąsiai nurodo ką man daryti ir kokia kryptimi judėti. Kurjeriui pasakiau, kad nemandagu taip kalbėti ir paprašiau prisistatyti, pateikti darbuotojo pažymėjimą ar asmens dokumentą. Jis atsisakė ir pareiškė " moki pinigus arba aš išsivežu siuntą" . Kadangi užsakytos prekės man reikalingos, pinigus sumokėjau (vėliau, patikrinus siuntą, prekių kiekis ir kokybė atitiko užsakytas). Gaila, kad nepadariau pokalbio įrašo. Pasvajokime: kaip palengvėtų ir pašviesėtų mūsų gyvenimas jei perkant įvairias paslaugas ir prekes, jų tiekėjai papildomai ir netgi nemokamai mums suteiktų informaciją (negatyvią ir nebūtinai objektyvią) apie mūsų išvaizdą, gyvenimo būdą ir palinkėtų triaukštėmis tarptautinėmis frazėmis suprasti mūsų laimę, kurią patiriame mokėdami jiems savo pinigus. Manau, kad šioje įmonėje dirba daug puikių žmonių, nors aš jų asmeniškai nepažystu. Tačiau po šio įvykio nesinaudosiu jūsų teikiamomis paslaugomis ir kitiems nerekomenduosiu. ŽMONĖS!!! Jeigu jūs nežinote kaip gyventi, turite problemų, ar neturite jų, pasinaudokite LP Express paslaugomis ir jūsų gyvenimas nušvis naujomis spalvomis bei galimybėmis! Gerbiamieji LP Express išvada peršasi pati savaime : eikite ten, kur mane pasiuntė ir pirkite ten, kur man pasiūlė.
Pagarbiai

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Super

Sveiki. Turite nuostabų kurjerį Vitalijų Blekaitį. Malonus, su šypsena. Tyliai pabeldžia į duris, nes žino, kad namie mažas vaikas. Pagarba jam!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

rasulka

Siuntos taip ir nepristatė

Laukiau siuntos... Visą dieną buvau namuose, bet vakare gavau žinutę, kad nepavyko pristatyti siuntos. Kadangi išvykau į komandiruotę, susisiekiau tik po savaitės. Kurjeris pasakė, kad nieko nežino, o paštas pasakė, kad siunta jau grązinama atgal, nors siuntis pristatymui (nurodyta pranešime) skirta net 15 dienų!

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laima

Blogas kurjerio darbas

Nusivyliau lp express kurjerio darbu tel nr 863140415, vakar vežė siuntą neatvežė neva kelias nevalytas, nors nuvalytas buvo, šiandien vėl bijo važiuot jei užklimps, nors keliai nuvalyti. Lengvieji automobiliai važiuoja, dbr tik ketvirtadienį žadejo, visada čia bėda, kodėl su dpd nekyla jokių bėdų

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Elvina

Labai greitas pristatymas

Dėkoju LPExpress vairuotojui Dapkui už greitą svarbios siuntos pristatymą.Sėkmės ir toliau taip !!! Siuntą gavau labai greitai ir buvau maloniai nustebinta :)

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

i3vule

Minus dešimt karmos taškų.

3 teiginiai, kodėl patirtis bloga:
1. Skambučio sulukiau 7:40
2. Atsikambinus nurodytu nr. 869906211, niekas nekėlė (bent 4d.)
3. Siuntos teko ieskoti pačiai.
Bendrojo nr. Konsultantė

Atsiliepimas parašytas: 2018.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sandra

Nusivylusi

Esu nusivylus, iki šiol neturėjau bėdų. Istorija tokia: siunčiau 5 siuntinius tuo pat metu, iš klaipėdos 8 pašto, sumokėjau kortele už siuntimą per LP kurjerį. Vakare skambina paštas: sako jūs nesumokėjot už vieną siuntą. Likau nesupratus... juk apmokėjau kortele, suma atitiko. Darbuotoja kažką bandė sakyt, kad sumokėjus iš savo kišenes, kad turiu jai grąžint, nes įsivėlė klaida. Esmė, kad ji kažką sumaišė. Ko pasekoje, važiavau antrą kartą į paštą, davė naują siuntos kodą, vienai siuntai. Galiausiai sekancią dieną visos siuntos turėjo būti įteiktos gavėjams, bet dvi nukeliavo į vilniaus skirstymo centrą, pasiklydo, du kartus skanavo, persiuntė vėl į kauną, kitą į alytų, net sekančią dieną nepasiemė kurjeris. Esmė, kad daiktas yra dužtantis lengvai, meldžiuosi, kad nieko nebūtų nutikę. Iki šios dienos 2 siuntiniai nepristatyti. Likau labai nusivylusi.

Atsiliepimas parašytas: 2018.03.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

genagenys

kurjeris 616 57794 tikras vėžliukas nindzė

esu nusivylęs lpexpress eilinį kartą, tokių nesąmonių su dpd ar kitais siuntų pristatytojais nebūna, konkrečiai esu nusivylęs lpexpress kurjeriu kurio numeris yra 616 57794, kiek siuntų vyko per lpexpress, visada pristato tas pats gudruolis, o jis atidedinėja siuntą iki paskutiniųjų, o užpildo informacija, kad buvo suderinta viskas su manim, nors nebuvo, paskambinęs visada stato sąlygos, tai jam privažiuot nepatogu, tai į namus užnešt kažkodėl negali. Vėžliuk nindze, jei nepatinka darbas, tai nedirbk.
nindzė
vėžliukas

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarasnoos

Greitas, patogus būdas

Jeigu reikia pasinaudoti greito pristatymo paslauga, renkuosi Lp Express, siuntos išsiųstos iš paštomatoviki vakaro praktiškai visada sekančios dienos rytą jau pasiekia gavėjo paštomatą. Kainos taip pat nesikandžioja labai, juolab paslauga tikrai verta kainos. Rekomenduoju!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Greitai dirba

Išsiuntė žmogus prekę vakare iš Šiaulių ir jau kitos dienos rytą gavau prekę Vilniuje! Tikrai greitai dirbantis kurjeris! Kai reikės siųsti prekę į kitą miestą, naudosiuos šio kurjerio paslaugomis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Agnė
Sveiki.man rodo internete kad mano siuntinis vietoj.bet man neatsiuncia sms zinutes su atrakynimo zinute ka daryt?

Agnė parašė klausimą 2018.11.08

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
rokas
Paskambinkit info telefonu jis nurodytas ant pastomato.

rokas atsakė į klausimą 2018.11.17

Netinkamas atsakymas? Pranešk

Jurgita
Sveiki, užsisakiau siuntą ir kai ji atėjo gavau žinutę ir LP Express. Nuvykus atsiimti, suspaudžiau kodą ir jis netiko. Kaip man atsiimti savo prekę?

Jurgita parašė klausimą 2018.09.20

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti