Atsiliepimai

LP Express

www.lpexpress.lt

Atsiliepimai

Elvina

Labai greitas pristatymas

Dėkoju LPExpress vairuotojui Dapkui už greitą svarbios siuntos pristatymą.Sėkmės ir toliau taip !!! Siuntą gavau labai greitai ir buvau maloniai nustebinta :)

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

i3vule

Minus dešimt karmos taškų.

3 teiginiai, kodėl patirtis bloga: 1. Skambučio sulukiau 7:40 2. Atsikambinus nurodytu nr. 869906211, niekas nekėlė (bent 4d.) 3. Siuntos teko ieskoti pačiai.
Bendrojo nr. Konsultantė

Atsiliepimas parašytas: 2018.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sandra

Nusivylusi

Esu nusivylus, iki šiol neturėjau bėdų. Istorija tokia: siunčiau 5 siuntinius tuo pat metu, iš klaipėdos 8 pašto, sumokėjau kortele už siuntimą per LP kurjerį. Vakare skambina paštas: sako jūs nesumokėjot už vieną siuntą. Likau nesupratus... juk apmokėjau kortele, suma atitiko. Darbuotoja kažką bandė sakyt, kad sumokėjus iš savo kišenes, kad turiu jai grąžint, nes įsivėlė klaida. Esmė, kad ji kažką sumaišė. Ko pasekoje, važiavau antrą kartą į paštą, davė naują siuntos kodą, vienai siuntai. Galiausiai sekancią dieną visos siuntos turėjo būti įteiktos gavėjams, bet dvi nukeliavo į vilniaus skirstymo centrą, pasiklydo, du kartus skanavo, persiuntė vėl į kauną, kitą į alytų, net sekančią dieną nepasiemė kurjeris. Esmė, kad daiktas yra dužtantis lengvai, meldžiuosi, kad nieko nebūtų nutikę. Iki šios dienos 2 siuntiniai nepristatyti. Likau labai nusivylusi.

Atsiliepimas parašytas: 2018.03.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

genagenys

kurjeris 616 57794 tikras vėžliukas nindzė

esu nusivylęs lpexpress eilinį kartą, tokių nesąmonių su dpd ar kitais siuntų pristatytojais nebūna, konkrečiai esu nusivylęs lpexpress kurjeriu kurio numeris yra 616 57794, kiek siuntų vyko per lpexpress, visada pristato tas pats gudruolis, o jis atidedinėja siuntą iki paskutiniųjų, o užpildo informacija, kad buvo suderinta viskas su manim, nors nebuvo, paskambinęs visada stato sąlygos, tai jam privažiuot nepatogu, tai į namus užnešt kažkodėl negali. Vėžliuk nindze, jei nepatinka darbas, tai nedirbk.
nindzė
vėžliukas

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarasnoos

Greitas, patogus būdas

Jeigu reikia pasinaudoti greito pristatymo paslauga, renkuosi Lp Express, siuntos išsiųstos iš paštomatoviki vakaro praktiškai visada sekančios dienos rytą jau pasiekia gavėjo paštomatą. Kainos taip pat nesikandžioja labai, juolab paslauga tikrai verta kainos. Rekomenduoju!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Greitai dirba

Išsiuntė žmogus prekę vakare iš Šiaulių ir jau kitos dienos rytą gavau prekę Vilniuje! Tikrai greitai dirbantis kurjeris! Kai reikės siųsti prekę į kitą miestą, naudosiuos šio kurjerio paslaugomis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sportgirl

Niekada nenuvils LP EXPRESS

Tikrai naudoju jau nuo seniau, patogiau ir žymiai pigiau atsiimti/siųsti prekes šiose kurjerių siūlomose paslaugose negu pašte. Kaina tikrai mažesnė, jokių apgavysčių neteko patirti, siunta visada pasiekia asmenį. Taip pat jų patogus išdėstymas, aiškus naudojimas pagal parinktys: siuntos dydį ir t.t. Išdėstymas prie didžiųjų prekybos centrų tikrai geniali idėja, kiekvienam prieinamas variantas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Labai patinka

Labai patinka tiek jų pačių vietos, kadangi praktiškai vos ne kiekviename mieste yra ir tikrai pačių paštomatų gana daug. Kainos taip pat labai geros, netgi nuolaidų gali pasidaryti panaudojus specialus kodus, labai patogu, studentus myli taip pat, pritaiko nuolaidas studentams, siuntos gaunamos labai greit. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Rekomenduoju

Apie LP Express negaliu pasakyti nieko blogo. Niekada nesu nusivylęs šios įmonės kurjerių paslaugomis. Siuntas gaunu greitai, be jokių nesklandumų. Kurjeriai visada malonūs, draugiški. Pats taip pat siuntinius siunčiu LP Express paštomate, tad tik geriausios rekomendacijos!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Fackinas

Viskas OK

Niekada netūrėjau problemų tiek siųsdamas tiek gaudamas siuntas. Taip pat labai patinka, kad turi savitarnos terminalus, kuriais yra naudotis pigiau ir greičiau, nei nešant siuntas i paštą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Agnė
Sveiki.man rodo internete kad mano siuntinis vietoj.bet man neatsiuncia sms zinutes su atrakynimo zinute ka daryt?

Agnė parašė klausimą 2018.11.08

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
rokas
Paskambinkit info telefonu jis nurodytas ant pastomato.

rokas atsakė į klausimą 2018.11.17

Netinkamas atsakymas? Pranešk

Jurgita
Sveiki, užsisakiau siuntą ir kai ji atėjo gavau žinutę ir LP Express. Nuvykus atsiimti, suspaudžiau kodą ir jis netiko. Kaip man atsiimti savo prekę?

Jurgita parašė klausimą 2018.09.20

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti