Atsiliepimai

Atsiliepimai

virgelis

Ir vėl kurjeris paskambina prie namo

Eilinį kartą jokių žinučių apie siuntos pristatymo laiką ar bent jau dieną, kurjeris paskambina kai būna šalia ir paaiškina, kad tai yra mūsų problema kad nesame namie...
kai galiu rinktis kurjerį niekada nesirenku venipak

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

virgelis

paskambina prie durų

jokių žinučių apie numatomą pristatymo laiką negavom, kurjeris paskambino prie namo nespėjom atsiliept, tada atėjo žinutė, kad nerado namie ...
paskambinau į centra pasakė, kad reikia būt namie o dabar gausit siuntą pirmadienį, apie jokius atsiprašom už sutrikimus ne kalbos, kaip suprantu pirmadienį jei vėl nebus žinutės tai ir vėl bus tas pats ... Jie gal iš kitos planetos ?

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Snieguolė

Nepristatė sutartu laiku

Turėjo siuntinį pristatyti šiandien tarp 12-13valandos, tačiau nepasirodė iki15valandos. man išėjus apie15:25 paskambino ir pasakė kad siuntą atveža nors manęs namie ir nėra. Nesutiko palaukti kol grįšiu namo10 minučių... Apie nebuvimą tuo metu buvo kurjeriai informuoti iš anksto tiek iš siuntos siuntėjo tiek iš manęs. BAISU

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ivona

Visiška nepagarba klientui, baisu

Privažiavęs prie namų kurjeris net nepalaukė kol nusileisiu pasiimti savo siuntos. Apsisuko ir jau norėjo važiuoti. Laime, nusileidus priėjau prie kelio ir sušaukiau, kad atėjau gauti siuntos, tai siuntą sulaukiau pro masinos langą. Kurjeris nesustojęs išmetė mano siuntą ant šaligatvio ir nuvažiavo. Visiška nepagarba klientui, gėda!

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Birute

Baisu pasityciojimas

Dar tokio pasityčiojimo nemačiau:
Pirma jie nepaskambina ir nesusitaria laiko kaip kiti, tu turi imti išeiginę ir sėdėti namie. Nes jei kurjeris paskambina ir pasako kad atvežė turi jau pasiimti ir būti namie. Jie pristato prekes iki 5 pm vakaro. Žodžiu imsite išeiginę. Dar problema, kad kai paskambina kurjeris, nieko nesigirdi! Negali suprasti, nes jis turbūt iš interneto skambina. Sėkmės visiem!
nėra
siaubas visiškas

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rasa

Laiku nepristato

Tragiškas aptarnavimas. Turėjo pristatyti siuntinį vieną dieną, nes gavau iš jų sms kad pristatys, pralaukiau visą dieną namie, nepasirodė...paskambinus pasiteiravus jų dėl savo siuntinio, atgrasiai man buvo pasakyta, kad kurjeris nepaėmė siuntinio, tai gausit rytoj. Ar tai normalu?? Negerbia kitų laiko visai, o gal kitądien tas pats bus..

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Iveta

Skundas

Esu labai nepatenkinta venipak vežėju todėl, kad nemandagiai bendravo o ir nepraneša, kada gausiu siuntą, tad nežinau kada siunta yra pristatoma

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Viktoras

Venipak baisus darbas be jokios atsakomybės

Siaubinga pristatymo kokybė ir sugadinti gaminiai.
Atsakyme 2 lapai paaiškinimų, kad mes neteisūs.
Niekada nesiųskite siuntų per Venipak, jeigu tik galite.
Nėra
Sugadintos prekės, neprisiima atsakomybės.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lina

Labai puikus aptarnavimas

Esu labai patenkinta Venipak'o darbu. Pradedant nuo aiśkių, konkrečių pranešimų su galimybe rinktis atsiėmimo būdą, tęsiant greitu pristatymu. Ypač maloniai stebina kurjerio bendravimas- mandagus, malonus, paslaugus ir...pabaigoje bendravimo śauni frazė :" Venipak'as dirba, kad jums būtų patogu".
Smagu, kad ir LT jau yra kokybiškų paslaugų.
Ačiū

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Milda

Nemandagus kurjeris

Iki šiol kai kas nors blogai kalbėdavo apie kurjerius tai galvodavau, kad perdeda. Gal dėl to, kad iki šiol daugiausia reikalų turėjau su DPD ir mandagiais kurjeriais. Bet teko susidurti su labai nemandagiu Venipak kurjeriu. Vyras pirko siuntinį, bet kadangi buvo darbe, o aš namie tai aš laukiau siuntinio. Staiga skambina vyras ir sako, kad gavo žinutę jog kurjeris nieko nerado ir nuvažiavo. Sako skambink jam, tarkis. Paskambinu, o jis, pasirodo, stovėdamas prie mūsų namų skambino vyrui, kuris darbe negalėjo pakelti ragelio ir iškart atsiuntė žinutę, kad nieko nerado. O jau koks piktas!!! Kai atvažiavo ir parodžiau ant įpakavimo, kad komentaruose nurodytas ir mano numeris jei kartais vyras nepakeltų tai jis pareiškė, kad tie komentarai nieko nereiškia ir jie skambina tik pagrindiniu nurodytu numeriu. Tai kam reikalingi tie komentarai?! Tai dabar jei gauni žinutę, kad pristatys siuntinį tai turi nebeit į darbą, nieko nedaryt, kad tik rankos nebūtų užimtos ir iškart galėtum pakelt?! Nes jie gi komentarų tai neskaito!! Ir dar ragelį numetė kai perskambinau. Trys žvaigždutės dėl to nes iki šiol neteko susidurti su nemaloniu Venipak kurjeriu.

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai