Atsiliepimai

Atsiliepimai

Antanas

Pasibaisėtina

Labai nesantūri darbo kultūra, jauties apsuptas mokyklinio amžiaus mentaliteto darbuotojų, su atvežtom siuntom dažnai buvo elgiamasi kaip su šiukšlėm

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Sandra

Greičiau bankrutuokit

Greičiau bankrutuokit, aš jus apskundžiau kiniečiams, tikiuosi nutrauks ryšius su jumis greitai.Atsibodot jau. Kas per servisas. Laukiu siuntos savaitę iš Kinijos, tai poto dar savaitę mėtosi jūsų sandely. Kiniečiai greičiau susitvarko ir viską tvarkingai išsiunčiau, o jūs kas per pašlemėkai? Pasiima siunta, vežiojasi visą diena ir nesugeba pristatyt. Matai paštomate vietos nėra! O į namus atvežt nesubega, pačiam pasiimt irgi neleidžia. Pagal nuotaiką, kartais kai jiem gera nuotaika atveža į namus, kartais išvis neatveža reik laukt visą savaitgalį svarbios siuntos. Dėja jie skersą. KAM IŠ VIS RODOT TĄ SEKIMĄ VAIRUOTOJO ŽMONĖM, JEI TIE NEVYKĖLIAI VAIRUOTOJAI NEPRISTATO SIUNTŲ?! Visą dieną laukiu siuntos, o jiems dzin, matai atveš pirmadienį GAL! Gal vėl paštomate vietos nebus, tai išvis von grąžinkit kiniečiams išvis atgal. Pažiūrėsiu kiek jūs tempsit su tokiais darbuotojais
Bankrutuokit
Bankrutuokit

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Janina

Labai blogai

Keturis kartus pristate siunta ne tuo adresu kur parasiau. Pastoviai aiskina, kad neatsiliepi, kai jie skambina. Paskutini karta nuveze ne ten, paskambinau, susitarem, kad perdes kur priklauso.... Ir ka jus manot, sekancia diena grazino siuntejui ( man aiskino, kad negalejo peradresuoti, o siuntejui parase, kad nejo su manim susisiekti), zodziu melagiu kontora. Neturekit nieko bendro su jais.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Agnė

Darbo laikas..

Užsisakiau siuntą į vagos knygyną Savam, gavau žinutę jog dirba nuo 10 iki 21val, atvažiavusi 20.45 val knygynas buvo uždarytas, siuntos pasiimti negalėjau, kam rašyti netikslų darbo laiką?... Ačiū....

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Darius

Įmonės įvaizdis artėja prie dugno

90% siuntų pristatomos į paštomatą nors nurodyta kad turi būti pristatyta į namus. Negana to tas paštomatas yra kitame mieste. Taip jis nėra toli, bet jau reikia automobilio kad iki jo nuvažiuoti.
Įmonė tiesiog neatsakinga.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
lina

Labai gerai

Labai paslaugus,konkretus ir atveza iki durų Vladas Savodnikas.Labai geras darbuotojas paslaugus,geras zmogus rekomenduoju Vlada Savodnika..

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Sandy

Atsibodot jau

Jeigu galeciau as juos didziausiu minusu ivertinciau. Kazkokia nevykeliu ir nesusiprateliu kompanija. Dvi siuntas sia savaite turejau. Idejo viena i pastomata, sakau kur PIN kodas, sako pastomatas neveikia negalim duot PIN kodo. Sakau, kodel i namus tada neatvezet? Sako, gerai galim kita diena i namus atvezt. Sakau man siuntos reikia siandien o ne kita diena. Zodziu, sako nieko negalim padaryt, nes pastomatas kai idejo veike, dabar jau nebeveikia. Tada uz kokios valandos iseme siunta is pastomato ir atveze i namus dar ta pacia diena. Tada po dvieju dienu antra siunta. Susitarem ryte, kad atves i namus galvoju nu viskas bus ok sikart. Gaunam sms su laiku pristatymo i namus. Laukem laukem visa diena ir gaunam sms vakare, kad pristate i pastomata :D Jokio PIN kodo vel nera. Skambinu kurjeriui sako oi man telefone rodo, kad i pastomata pristatymas. Zodziu, rasau jiems sako, tai gal kurjeris nerado siuntos todel i pastomata pristate :D Sakau ka? Sako, galim peradresuoti siunta po savaitgalio kad i namus atveztu. Zodziu, pasakiau, kad jiems su galva negerai ir kad cia buvo paskutinis kartas kai naudojuosi ju paslaugom.
Jokiu
Visa kompanija vienas didelis trukumas

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Deimantė

Siuntą nuvežė į paštomatą, nors buvo prašyta pristatyti prie durų

Kurjeris nerado teisingos gatvės, perskambinus ir pasakius kur ta gatvė pasakė, kad pristatys siuntą į paštomatą. Sakiau, kad siunta sunki ir norėčiau, kad paliktų prie durų. Siunta vistiek buvo pristatyta į paštomatą. Jei būčiau norėjus, būčiau užsisakant prekę pasirinkusi paštomatą. Pasirenki brangesnį pristatymo metodą o gauni tą patį š. Ir pristato į LP express paštomatus.
Nesiorientuojantya kurjeriai, tinginiai kurjeriai

Atsiliepimas parašytas: 2023.09.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Auto

Nepristate prekes

Nepristatė prekes, apkaltino kad neatsiliepėme telefonu, o adresu atvežti nesugebėjo, kažkokia neisveika siuntų tarnyba, veža i telefono skambuti, ne i adresą....
Nuostolis 60 eur, nėra kur ieškoti, siūlo laiškus rašinėti

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
jl

blogai

kurjeris atvežė siuntą, bet nerado namo. kaltino, kad nėra namo tokiu numeriu, o pasakius, kad tai yra kampinis namas ir davus dar daugiau vaizdinių nuorodų, piktai pasakė, kad ta gatvė turi keturis kampus ir net nebandė patikrinti kitų namų. pridursiu, mūsų gatvė nedidelė, trumpa. kurjeris pasakė: “dabar išeinat į lauką, aš stoviu prie **namo (tai buvo ne mano namas) su mėlyna škoda. lauksiu dvi minutes.” žinoma, nespėjau išeiti, nes buvo duotos tik dvi minutės, o jis stovėjo kitame gatvės gale. dabar siunta paštomate, tai džiaugiuosi, kad bent jau nebereikės dar kartą patirti tokio “malonaus” aptarnavimo.

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai