Atsiliepimai

Atsiliepimai

Viktoras

Gera kurjerių tarnyba

Kai ji aptarnauja,žinau nepaves ,jei gaunu per DPD siunta,.kitas dalykas,vien uniforma ,matosi kad rimta firma,,..jokių nesipratymu nebuvo,jei buvo greitai spredžiami DPD
Geras aptarnavimas
O paska nebuna

Atsiliepimas parašytas: 2024.06.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dalia

Siunta

Venkite siųsti(s) siuntas per dpd, pirmą kartą siuntą gavau apgadintą, nepriėmiau, antrą kartą siuntos laukiu 4tą dieną ir jokių įspėjimų apie vėlavimą nėra. 0 komunikacijos.
Sugadintos, vėluojančios siuntos

Atsiliepimas parašytas: 2024.06.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evelina

Kurjeris Vitalijus

Labai noriu pasidžiaugti kurjeriu Vitaliju,kuris greitai rado mano siunta Ukmergėje Vytauto gatvėje.

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Deividas

LEGALUS VAGYS

Įvertinimas viena žvaigždute būtų net per daug, aš išvis nesuprantu kaip, '' Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba '' ne uždaro tokiu neatsakingų ir neapdairiu įmonių. Kur dingsta, ar (būna pavogiamos) siuntos sverenčios 30Kg, aš suprantu jeigu dingtu ar pasimestu siunta/laiskas sverentis 100g, bet ne 30kg dėžė 60x60x60!!! Nepatariu nieko turėt bendro su tokia įmonė kuri turi 30 000 neigiamų atsiliepimų. Ir klientas jiems Š... VIETOJ. Siuntos dingsta, vėluoja, atsiranda poto vėl dingsta, kas čia per cirkai??? Kai siuntos vertė tūkstančiais eurų, jie žada atlyginti 1€/1kg?? Tai tiesiog pasityčiojimas!!!!! Būkit atidūs ir budrūs, ir kuo toliau nuo DPD!!!

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Mantas

Dpd kurjeris Martynas Kaunas Terminalo gatvė

Norime nuoširdžiai padėkoti iš Kauno kurjeriui-Martynui DpD-Terminalo gatvėje. Esame labai dėkingi, jeigu ne Jūs,mums dar būtų siuntos reikėje laukti 2 dienas! Ačiū Jums ir geros kloties Jūsų karjeroje!
Pagarbiai

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Robertas

Atsakomybė už prarastą ar nepristatytą dėl DPD kaltės siuntą lygi nuliui :)

Nemaloniai buvau nustebintas, kad gilias patikimumo tradicijas puoselėjančioje DPD kompanijoje aplaidžiai organizuojama siuntų logikos veikla, t. y. veikla, kuri yra įstaigos misija. Mano atvejis panašu, kad ne vienintelis. Trumpai apie atveji. Į siuntėjo nurodytą mano el. paštą gavau DPD pranešimą, kad siunta Nr. xxx bus pristatyta 2024.04.09. Pranešimas gavėjui patvirtina, kad mano duomenis yra preciziškai teisingi. Nesulaukus man labai svarbaus siuntinio (banko kortelės) prisijungiau prie siuntos sekimo programėlės, kurioje minima, kad siunta grąžinama siuntėjui. Konsultantai, "maloniai" pasakė, kad padėti niekuo negali - "tiesiog įvyko klaida". Pastebiu, kad mano, kaip siuntos gavėjo adresas, kontaktiniai duomenys (el. paštas, mobilus telefonas) pateikti teisingi. Didelis klientų skaičius ženkliai sumažino patikimos bendrovės įvaizdį, tad persotinta klientais rinka sudarė palankias sąlygas neieškoti būdų kaip padengti mano, kaip kliento nepatogumus ir dėl prarastos siuntos patiriamos žalos pasekmes. Dalinuosi atsiliepimu todėl, kad atsakomybės už laiku nepristatytą ar iš vis nepristatytą siuntą DPD kompanija neturi, todėl busimiems klientams siūlau svarbių siuntų pristatymui pasirinkti patikimesnį partnerį, t. y. siuntų tarnybą.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Živilė

Paštomatai

Mane tai labiausiai erzinai tai, kad niekada neįdeda į pasirinktą paštomatą..nu tiesiog psichiškai veikia..esu iš nedidelio miesto. Gyvenu miesto pakrašty ir pasirenku man artimiausią už 2km nuo namų paštomatą, kuris niekad pilnas nebūna 100%, nes labai dažnai pati išsiunčiu per jį rytais siuntas ir nėra buvę, kad rašytų, kad nėra vietos, tai išvada ta kad tie kas vežioja sumeta į pagrindinį esantį miesto centre iki kurio man apie 7-8km, nes tiesiog dėl vienos siuntelės tingi važiuot į miesto pakraštį..nes čia ta bėda jau n kartų pasikartoja..nu nerealiai nervina man nuolat važiuot toliausiai pasiimt to siuntinuko. Kam tada yra duotas pasirinkimas į kurį tu nori jeigu niekad negaunu į sau artimiausią. Kažkaip šalia ir omniva, bet NIEKADA nėra taip buvę. Visada pasirenku tą adresą, visada tuo ir gaunu..nu su DPD tai amžinai problemos..tiek kurjerių darbas man apgailėtinas, belekaip numeta siuntas prie namų, mandagumo trūkumas..ir paštomatų darbas tai tragedija.. Kam čia vargt vežt į pakampį kažkokį nepakeliui siuntas, tegu kam reik tas atvažiuoja pasiimt...čia toks spėju požiūris

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

atsiėmimas kitame mieste, nei užsakyta.

Siuntą turėjau gauti Kretingos mieste, paštomate.
Gavau pranešimą, kad siunta per didelė (nors neturėtų būti), ir atsiimti terminale. Terminalas Klaipėdos mieste!
Paprašius, įduoti kurjeriams, ir, kad galiu paimti iš automobilio bet kurios vietos Kretingoje, atsakė, kad atsiėmimas tik iš terminalo.
Pirmąkart tokia situacija - tačiau absurdiška. 60 km važiuoti, kai paslaugų teikėjai turėtų pristatyti į nurodytą vietą, (ar bent jau miestą)...
O Vilniuje siunta nepasirodė per didelė.
Absurdas.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Sandy

Kaunas, Petrašiūnai DPD Kurjeris

Geriausi atsiliepimai Petrašiūnų rajono, Kaune kurjeriui!!! Mačiau jau ne vieną komentarą apie jį koks puikus kurjeris. Siuntas pristato RYTAIS Į PAŠTOMATĄ be jokių bėdų, laisvų vietų visada randa. Kai jis atveždavo siuntas į namus irgi visada buvo malonus, linksmas, paslaugus. Nu tikrai tokių dabar mažai. Vien dėl tokių kurjerių pagarba DPD. Tikiuosi mokat žmogui gerą algą - skirkit bonusų. Nesulyginsi šito DPD kurjerio su visais Venip...ir kt...Kiek problemų su jais turėjau, visus nervus sugadino, o va dabar pagaliau galima naudotis DPD siuntimu :) Labai laiminga!!!!
KOKS PUIKUS KAUNO PETRAŠIŪNŲ KURJERIS
Jokių

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ieva777

Tarptautine siunta

Siandien buvo kiles mini nesusipratimas su tarptautine siunta.
Paskambinus klientu aptarnavimo skyriui, sureguota buvo zaibiskai.
Mandagi specialiste (nezinau ar galima viesai varda rasyti).
Kurjeris taip pat saunus - jokiu problemu (Taurages).
Gera komunikacija, mandagus, patikimi

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Ovidijus1994
Moki uz siuntima i namus, bet ideda i pastomata, net neatsiklausia, ar bus galimybe nueiti iki pastomato

Ovidijus1994 parašė klausimą 2022.03.29

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti