Atsiliepimai

Atsiliepimai

Lola

Vienintelė siuntų tarnyba atliekanti savo darbą tobulai

Kad visos siuntų tarnybos taip dirbtų kaip ši. Niekada neturėjau problemų dėl pristatymo. Visada nurodo laiką nuo kada iki kada siunta bus pristatyta. Mandagus aptarnavimas. Rekomenduoju tik juos!!!!
Visada laiku
Kartais būna aplamdyta pakuotė,bet turinys nepažestas

Atsiliepimas parašytas: 2021.08.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Alytiškė

Tingūs kurjeriai

Kurjeriai pasidarė labai tinginiai, prašo eit prie kito namo atsiimti. Jei aš užsisakau kurjerį, reiškias noriu guti siuntą į namus, o ne kažkur eiti. Aišku, jei galiu, išeinu. Paskutinį kartą negalėjau, pasakiau, kad esu namie su kūdikiu, tai atsakymas "va pasiiiiiideda, kaip visada". Lyg aš meluoju. O dar atnešęs siuntą sako, kad kokias čia siuntas užsisakote, labai nepatogu nešti. Man atrodo kurjeris, tai ne paštomatas, kad susirenka visi aplinkinių namų gyventojai ir laukia eilėj savo siuntos. Ir mandagumo pasimokyti reikėtų :)

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Emmmmmmm

Melagiai

Penktadienį gaunu žinute laukiu siuntos skambina kad prastas kelias atvešiu pirmadienį nu sutikau aš su lengva masina važiavau na nebuvo šlapia taip labai kad būtų neprivaziaves ateina pirmadienis siuntos nėra ateina antradienis gaunu žinutė kad atveš tomis valandomis nesulaukiu nei siuntos nei skambučio skambinu į bendrą telefoną paaiškino kad jis man skambino ir susitarėm kita diena bet tai melas man nieks neskambino pažadėjo kad trečiadienį arba ketvirtadienį būtinai pristatys siuntos nėra nežinau ką darysiu nes labai svarbi man ta siunta daugiau nesinaudosiu dpd paslaugomis

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Labai nemandagus kurjeris, turas 224

Labai nekompetentingas kurjeris, pats esu dirbęs šitą darbą teko eiti elgsenos testus ir kitokį su klientais susijusi patikrinimą, toks kurjeris neturėtų dirbti jūsų įmonėje,nes susidaro toks vaizdas, kad pristatote kada jums patogu. Kurjeris buvo Jonavoje 500 metrų nuo žmogaus ir atsisakė privesti siunta nors būtų užtrukęs tik minutę manau jo toks darbas ;), pasiūlė pensinio amžiaus žmogui ateiti pasimti pačiam, metė ragelį, paskambinus pakartotinai pakeltu tonų šnekėjo, bei sakė ne mano reikalas kada jums reikia tos siuntos aš vežu kada galiu. Tad ačiū DPD dabar vengsiu jūsų paslaugų kiek tik įmanoma. Pristatymas buvo chemikų gatvėj Jonavoje.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Nuvėžė siuntą ne ten

Gavau siuntą, bet visai ne tuo adresu kurio pageidavau gauti. Siuntą pristatė į kažkokį Dainų kaimą, iš kur neturiu jokios galimybės pasiimti. Net nežinojau kad toks yra. Pasirinkimas buvo Šiaulių miestas, Gegužių 30g Arena. Prisiskambinti neina, patyriau virš 2 eru nuostolį laukdama kol kažkas atsilieps į mano skambutį, būčiau ir ilgiau laukus dėja sąskaita pasibaigė.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Gėda

Buvo viskas gerai, gavau žinutę, kad siuntą pristatys nuo 12:53 iki 14:53. Atvažiavo kurjeris, paskambino, užlipo laiptais ir pasakė: ups neturiu siuntos sutarties, pristatysiu kitą dieną. Prekes užsakiau likus savaitei iki kalėdų, nežinau ar pavyks gauti dovaną vaikui, iki kalėdų liko 2 dienos. Gėda jums.
Blogas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ramune

Niekam nepatarčiau užsisakynėti per DPD

Atsiliepimas neigiamas ir vertinu neigiamai. Ir jei yra tik galimybė niekada neužsisakinėkite per DPD. Nes siuntų pristatymo tarnyboje kairė nežino ką daro dešinė. Net pradėjus ieškoti siuntos, pas juos pasiteisinimas, kodėl laiku nepristato siuntos, nes elektrinės viryklės svoris 239kg. Galima įsivaizduoti, kaip jie dirba, ir kaip tvarko prekes. Ir aplamai mokant pinigus už pristatymą, pirkėjas gal neprivalo gaišti savo laiko ir klausytis jų šabloninių atsiprašymų, bukų pasiteisinimų. Daugiau jokių užsakymų per DPD.

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rugile

Nepatikima ir neprofesionalu

Sumokėjau už siuntos pristatymą kurjeriu į namus. 9:30 gaunu sms, kad pristatys 14-15h, po kelių minučių gaunu SMS, kad nepavyko pristatyti siuntos ir ji palikta paštomate (nuo namų už 10km). Ir ne pirmas kartas. Klientų aptarnavimo skyrius išvis net į laiškus atsakyt nesugeba.
Nepatikima, neprofesionalu.

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šarūnė

Profesionalus darbas

Labai džiaugiuosi, jei užsakytas prekes pristato DPD kurjeris:) niekada nebuvo jokių nesusipratimų, atvažiuoja visada tas pats kurjeris. Net karantino metu neturėjau problemų. Labai patinka jų tvarka. Iš pačio ryto parašo žinutę, kad šiandien bus pristatyta siunta, plius visi reikalavimai kaip elgtis nurodomi karantino metu. Taip pat būna iškart nurodomas kurjerio numeris, ir jai planuoju kažkur išvykti iš namų, visada pasiskambinu, pasiteirauju ir pasako kuriuo laiku maždaug bus, ar kokiam laikotarpi planuoja atvažiuoti. Ne kartą buvo, kad atveža ryte, o kadangi miegu išjungus telefono garsą, nepakeliu ragelio, kitos įmonės net nevažiuoja, o dpd neatsiliepus vistiek atvyksta, paskambina į duris ir jei esi namie įteikia siuntą. Tik geriausia patirtis!!! V. Kreves pr. 18, ačiū!

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Zosė

Jei galėčiau duočiau minusą

Apgailėtina kompanija, veža siuntą nuo ketvirtadienio, bet tai neįsideda į mašiną, tai neatsako.
Dideliu lanku nuo jų!
Kliento aptarnavimo skyrius, tai užregistruot pamiršta, tai apskritai neatsiliepia.
Jei nesusitvarkot, kam apskritai apsiimti arba prisiimkit žmonių nepykdę svieto.
Vieni trūkumai
Kliento aptarnavimo skyriui prisiskambinti, kaip popiežui.

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai