Atsiliepimai

Atsiliepimai

Vismante

DPD - kaip keiksmažodis

Nei viena siuntų tarnyba taip nenuvilia ir nesugadina nuotaikos, kaip DPD. Ar bent jau Anykščiuose dirbantys kurjeriai. Kartais pasitaikyt gali, bet pastoviai, tai jau neatsitiktinumas. Jokios išankstinės informacijos, kad atvažiuos, o nesant nurodytu adresu, kitur pristatyti: "-oi, tikrai nevažiuosiu". Nors Anykščių miesto atstumai juokingi. Paprašius pristatyt į paštomatą, paklausia kurį, bet į pasirinktą irgi nevažiuos ir numeta ragelį. Mandagumas neišpasakytas...

Atsiliepimas parašytas: 2023.01.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vartotojas1

Atsakomybės nebuvimas

Užsisakydamas prekę pasirinkau, kad ji būtų man pristatyta DPD kurjerio į namus. Užsisakant buvo galima pasirinkti laiką, kuriuo metu galėtų atvažiuoti kurjeris aš rinkausi nuo 14 iki 18 val, nes dirbu iki 13. Praėjo dvi dienos ir darbe gaunu pranešimą, kad siunta bus pristatyta tarp 10 ir 11 valandos. Fantastika. Tai kam tada tas pasirinkimas, jei vistiek veža kada jiems patogu? Tai tiesiog nusprendžiau nukreipti į paštomatą, po darbo man skambina kurjeris sako, kad netilps, sakau galite tada į adresą atvažiuoti, kadangi jau esu namie. Kurjeris sako būsiu apie 3-4. Taip ir nepasirodė, skambinau 10 minučių iki 4, neatsiliepia. Rytoj gaunu skambutį iš parduotuvės, sako, kad grąžino prekę kurjeris. Reikėjo tik susiskambinti, pasakyti, kad nebegalės atvežti, o informacijos nulis, tiesiog kaip nusprendė taip ir padarė. Gerai, kad bent parduotuvė tame pačiame mieste, tai galų gale nuvykau pats. O DPD nusivyliau.
Bent jau prekės nesugadino.
Neatsakingumas, nerūpėjimas, lengvabūdiškumas, laiko gaišinimas ir planų gadinimas.

Atsiliepimas parašytas: 2022.12.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Algimantas

nori siuntos - varai laukais į kaimą

Kiekvieną dieną po langais pravažiuoja, bet kai į paštomatą siunta netilpo, tai nuvežė kažkur, kaip patys nusprendė "kur arčiau", nors būtų pakakę skambučio. Atsiėmimas kainavo brangiau, negu pats siuntimas. Tas lietuviškas "atsiprašome už nepatogumus maloniai prašome atsiimti siuntą dėkojame užb endradarbiavimą" leidžia daryti belenkaip.
mandagūs kurjeriai
neperspėję nuveža siuntą laukais "kur arčiau", nepasiruošę siuntų pagausėjimui per šventes

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aleksandr

Siunta negavau

Užsakytos padangos. Pristatymo metu buvo darbe. Pristatymas nuo 08:00 iki 12:00. Sakiau kurjeriui, kad siuntinį galėsiu atsiimti artimiausiomis dienomis. Siuntimas buvo įskaičiuotas į prekės kainą. Kurjeris išsiuntė padangas siuntėjui. Padangos negavau, man bus taikomas pristatymo mokestis 25 eur bauda (svetainės padangulideris. taisyklės) Praėjo 2 sav. Laukiu pinigų grąžinimo už padangas. (dar kelias dienas.)
Rezultatas. Padangos negautos. Praradau 2+ savaites laiko ir mano pinigai įstrigo pas pardavėją. O už visą šitą "malonumą" dar sumokėjau 25 eurus!!! "Super aptarnavimas".

Atsiliepimas parašytas: 2022.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sleeper

Skupailos

Dpd Lietuva išgyvena tiesiog aukso amžių. Siuntų kiekiai didžiuliai, kurjeriai apkrauti maximaliai. Pelnas viršija visus lūkesčius, o va silpnąją grandį, tai yra kurjerius šiais metais nustebino ypač....padovanojo net vieną sausainį...tiesiog apgailėtina. Esu lb lb nusivylęs. Jau geriau nieko, nei tokia dovana.

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

renke

Kur mano siunta???

KUR MANO SIUNTINYS??? Matau, jog DPD gavo mano labai brangu siuntinį jau spalio 11d, bet iki šiandien taip ir nepristatyta. Paskambinus 13d ir paklausus, kodėl dar nepristatyta, buvo atsakyta, jog paštomatas perpildytas. Sekančias keletą dienų tas pats- matau, jog kurjeris pasiima siuntinį, bet grąžina atgal į skirstymo centrą. Paskambinus 18d sako, jog siuntinys per didelis paštomatui, paprašė mano adreso ir pažadėjo, jog sekančią dieną bus pristatyta į namus. Sekančią dieną (t.y. šiandien) matau, jog kurjeris pasiėmė siuntinį pristatymui. Sėdžiu, laukiu. Po poros valandų vėl tikrinu- sugrąžintas į skirstymo centrą! Eilini kartą! Jau 8 dienas turite mano siuntinį, kurjeris ji pasivežioja ir parveža jums atgal. Šiandien skambinau ir vėl, niekas nieko nežino. Mergina sakė, bandys skambinti kurjeriui ir man perskambins. Sėdžiu, laukiu. Esu labai labai pasipiktinusi ir nusivylusi DPD paslaugomis. Anksčiau buvote vieni iš geriausių, dabar jau toli nuo to.

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lola

Vienintelė siuntų tarnyba atliekanti savo darbą tobulai

Kad visos siuntų tarnybos taip dirbtų kaip ši. Niekada neturėjau problemų dėl pristatymo. Visada nurodo laiką nuo kada iki kada siunta bus pristatyta. Mandagus aptarnavimas. Rekomenduoju tik juos!!!!
Visada laiku
Kartais būna aplamdyta pakuotė,bet turinys nepažestas

Atsiliepimas parašytas: 2021.08.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Alytiškė

Tingūs kurjeriai

Kurjeriai pasidarė labai tinginiai, prašo eit prie kito namo atsiimti. Jei aš užsisakau kurjerį, reiškias noriu guti siuntą į namus, o ne kažkur eiti. Aišku, jei galiu, išeinu. Paskutinį kartą negalėjau, pasakiau, kad esu namie su kūdikiu, tai atsakymas "va pasiiiiiideda, kaip visada". Lyg aš meluoju. O dar atnešęs siuntą sako, kad kokias čia siuntas užsisakote, labai nepatogu nešti. Man atrodo kurjeris, tai ne paštomatas, kad susirenka visi aplinkinių namų gyventojai ir laukia eilėj savo siuntos. Ir mandagumo pasimokyti reikėtų :)

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Emmmmmmm

Melagiai

Penktadienį gaunu žinute laukiu siuntos skambina kad prastas kelias atvešiu pirmadienį nu sutikau aš su lengva masina važiavau na nebuvo šlapia taip labai kad būtų neprivaziaves ateina pirmadienis siuntos nėra ateina antradienis gaunu žinutė kad atveš tomis valandomis nesulaukiu nei siuntos nei skambučio skambinu į bendrą telefoną paaiškino kad jis man skambino ir susitarėm kita diena bet tai melas man nieks neskambino pažadėjo kad trečiadienį arba ketvirtadienį būtinai pristatys siuntos nėra nežinau ką darysiu nes labai svarbi man ta siunta daugiau nesinaudosiu dpd paslaugomis

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Labai nemandagus kurjeris, turas 224

Labai nekompetentingas kurjeris, pats esu dirbęs šitą darbą teko eiti elgsenos testus ir kitokį su klientais susijusi patikrinimą, toks kurjeris neturėtų dirbti jūsų įmonėje,nes susidaro toks vaizdas, kad pristatote kada jums patogu. Kurjeris buvo Jonavoje 500 metrų nuo žmogaus ir atsisakė privesti siunta nors būtų užtrukęs tik minutę manau jo toks darbas ;), pasiūlė pensinio amžiaus žmogui ateiti pasimti pačiam, metė ragelį, paskambinus pakartotinai pakeltu tonų šnekėjo, bei sakė ne mano reikalas kada jums reikia tos siuntos aš vežu kada galiu. Tad ačiū DPD dabar vengsiu jūsų paslaugų kiek tik įmanoma. Pristatymas buvo chemikų gatvėj Jonavoje.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Ovidijus1994
Moki uz siuntima i namus, bet ideda i pastomata, net neatsiklausia, ar bus galimybe nueiti iki pastomato

Ovidijus1994 parašė klausimą 2022.03.29

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti