Atsiliepimai

Bravo Alco

A. Mickevičiaus g. 13, Kaunas

Atsiliepimai

DonVital

Tinka užbėgti "ant greitų"

Jeigu prirtrūksta alkoholio, tai galima rinktis šią parduotuvę, jeigu yra šalia. Dažnai asortimentas pigesnis, negu Maximoje ar kitur, yra iš ko rinktis, tik didžiausias minusas - labai daug asocialių asmenų lankosi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
spirgis111

Nebloga nebloga

Gan nebloga gėrimų parduotuvė Alytuje. Kainos ženkliai skiriasi nuo parduotuvėje parduodamų. Vienintelis minusas bent jau Alytuje tai kad mažas gėrimų pasirinkimas, kartais net negali surast paprasto gėrimo kaip Jagerio ar kitų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
JustasD

Mažos eilės, didelis pasirinkimas

BRAVO ALCO parduotuvėje Jonavoje, kurioje apsilankau išties nedidelės eilės. Retkarčiais užsukus gali nerasti nė vieno kliento. Pasirinkimas išties didelis ir ne orientuotas į vieno tipo gėrimus. Galima apsirūpinti tiek gėrimais su laipsniais, tiek be jų. Taip pat ir šiokia tokia užkanda. Kas apie kainas - tai būna visko, pasitaiko neblogos nuolaidos dar neragautiems gėrimams, tačiau esu atkreipęs dėmesį, jog kai kurie gėrimai brangesni nei parduotuvėse.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gurkis

Patogi gėrimų parduotuvė

Patinka, kai reikia greitai užbėgti "kažką" nusipirkti. Pastebėjau, kad kainos gėrimų tikrai mažesnės, nei prekybos centre. Nežinau ar visose specializuotose gėrimų parduotuvėse taip, bet pavyzdžiui pamačiau, kad butelis viskio 0,7 čia kainavo 13 eu maximoje tokia pati prekė kainavo 24 eu. Skirtumas didelis. Darbuotojos nelabai malonios, matyt užsigrūdinę, nes čia lankosi įdomūs žmonės. Manau gėrimus nuo šiol pirksiu tik šioje parduotuvėje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai