Atsiliepimai

Express Market

www.expressmarket.lt

Atsiliepimai

Artūras

Parduotuve kaip ir nieko bet vadove sakes

Parduotuve visai nieko bet kaip pastebėjau vadove tai isoko akis nesiskaito su darbuotojais nei biski ir atsirenka darbuotojus su kuriais gražiai su kuriais ne o visi kiti yra sudo vietoi nekokia vadove tikrai kad nekokia
Apsaugos nera
Skaitytis su darbuotojais nemoka atsirenka

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vaida

Siaubingas pardavėjos bendravimas

Parduotuvėje lankausi dažnai. Atėjau šeštadienio vakarą į parduotuvę su savo vaiku, turi nematomą negalią. Jam labai rūpėjo, kad nupirkčiau tai ko jis nori. Vaikas mažai kalba, tai truputį triukšmavo ir pora kartų atsigulė ant žemės, bet nieko tokio neįvyko. Pardavėja dirbanti mano žiniomis gal daugaiu negu metus, ilgais juodais plaukais bendravo su mumis kaip su kokiais asocialiais. Liepė apraminti vaiką ir greičiau atsiskaityti ir būtinai kortele, nes jau matėsi, kad jai nervas nelaiko. Galvoju, kaip tu gali taip su žmonėmis dirbti. Koks skirtumas, mano vaikas turi negalią ar ne. Galų gale aš esu su vaiku ir už jį atsakau, už jo elgesį, bet tuo atveju jis NIEKO blogo nedarė, TIK KAD PARDAVĖJA to nesuprato ir liepė mums greičiau susimokėti. Tokio žemo lygio pardavėjos dar nesu sutikusi. Pamokinkit tuos Išlaužo pardavėjus elementaraus elgesio su pirkėjais, nes baisu. Niekur miestuose tokių cirkų nėra, kaip šitam Express. Kiti pardavėjai, ar Šile ar Akropoly bet kokioj parduotuvėj tokių replikų nemėto. Tai tiesiog žmonės skaito ir žino, kad yra ir nematoma negalia. O čia Išlauže tai panašu, kad belekas dirba, kad tik dirbtų, bendravimo kukltūros jokios. Poto, kai pasakiau, kad vaikas turi negalią ir jis nieko nedaro blogo, pradėjo šaukti ant visos parduotuvės. Gaila, kad dirba tokie pardavėjai su klientais, kur reikalingas normalus bendravimas. Juk mes ne vogti atėjom, o pirkti. Bet bendravimas buvo kaip su ...... Gaila ir gėda, kad Išlaužo Express Market tokio lygio pardavėjos.
Nemoka bendrauti su normaliais žmonėmis

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Pelesos

Reta regini stebejau expres market parduotuveje,Pelesos g vilniuje.tai buvoerogancijos ir nepagarbos viespatavimas is kasininkes puses jos vardas Oksana.maciau kaip kasininke meto graza pirkejui kuris drebedamas pirko alu,beto aptarnavimo reikejo laukti iki kol ,,kukli mandagi kasininke'' baigs plepeti telefonu,pasakiau sau:daugiau sioje parduotuveje neapsipirkinesiu!kol aptarnaus tokie niekingi darbuotojai.ilgai reikejo susikalbineti su ta rusakalbe grazuole.Ar ji dirba savo darba?
Pardavejos

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Parduotuve visai nebloga

As nesuprantu expres markete dirbantys darbuotojai kur jauciasi?turguje ar parduotuveje aptarnaujantys zmones ar gyvulius?pelesos g 57 kasininke ruse su trumpais juodais plaukais,visiskai nesigaudo kur randasi,arba sedi telefone ir nekreikia demesio i pirkejus, o ziauriausia yra tai kad kai ateina kas nors is zemesnio sluoksnio inai prie visu stovinciu zmoniu eileje parodo savo nepatenkinima tam zmogui,pasipurto matai isai jai nemalonus arba uzdengia nosi,ar garsiai visiem girdint pradeda ant jo sakyti nemalonius dalykus,kas tenai uzeiga galbut kokia???jau tokia nemaloni pardaveja kad net nesinori eiti apsipirkineti,jau nepirma karta stebiu jos elgesi kaip inai saiposi uz nugaros pirkejams o daznai ir i akis,baisu kur ziuri valdzia???ar dabar su visais taip elgsies kas nepatiks?pirkejas visada yra teisus o tenai tiktai liezuviu mala pletkina,tikras turgus.tegul geriau eina kainas sutikrina uzuot malt liezuviu!viena kaina stovi kita ismusa,arba visai kainu nera! Baisu vienu zodziu!

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vytis

Nepriemė pininų nes tingėjo skaičiuoti.

Kaune, vytauto pr expres market parduotuvėje, kasininkė Donata nepriėmė smulkių pinigų kuriais norėjau atsiskaityti ir bendravo labai nepagarbiai.

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
mantisz

Niekuo neišsiskirianti parduotuvė.

Niekuo neišsikirianti maža parduotuvė. Joje kainos yra gana didokos, prekių pasirinkimas siauras. Pirkėjų nėra daug, matyt, to priežastis jau išvardinau anksčiau. Todėl tai yra parduotuvė greitam apsipirkimui.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sarkis

Nieko įspūdingo

Parduotuvė visai nebloga galima greitai apsipirkti, bet nieko įspūdingo prekių pasirinkimas gan mažas kainos gan didelės, bet greitas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
DEZAVU

Pasirinkimas mažas

Palyginus su kitomis parduotuvėmis tai šiame tinkle pasirinkimas iš ties mažas, turi mažai parduotuvių, nežinau kodėl, bet manęs nepatraukė niekuo, ir lankausi tik tada jei yra pakeliui namo ir reikia kažko ką tikrai įmanoma ten surast.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
DonVital

Įdomi parduotuvė

Nors kartais akcijų mažokai, bet prekių asortimentas gan didokas (žiūrint kurioje jų parduotuvėje lankaisi). Kaune pirkome užkandžių, lavašą pagamintą ir pan., tai kainos didesnės, negu kitur, bet šiaip švarios parduotuvės, geriau nei AIBĖ.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gurkis

Geras pasirinkimas smulkiam apsipirkimui

Kai reikia ką nors greitai nusipirkti, tikrai daug geriau rinktis tokią parduotuvę nei eiti į prekybos centrą ir stovėti eilėse prie kasos. Čia eilių kiek buvau nemačiau. Parduotuvėje nėra labai jau švaru ar tvarkinga, bet kainos taip pat nėra perdėtai didelės. Žymiai geriau už kioskelius, kadangi pats gali ramiai išsirinkti šiltai, po stogu. Aptarnavimas normalus, viskas kaip ir gerai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Masulia.1989
Pelesos g expres market,man tai labai nepatiko pardavejos aptarnavimas! Rusu kalba kalbanti trumpais juodais plaukais pardaveja jauciasi lyg dirbtu turguje jau nepirma karta stebiu jos elgesi stovedama kasoje,nemandagi apkalbineja pirkejus jei ir is zemesnio socialinio rato prie visu dengia nosi,kratosi nuo ju,baisu kas cia per aptarnavimas???visi mes zmones,inai tik mala liezuviu su draugem nezinau bet jauciausi kaip turguje argi galima taip elgtis,kur ziuri virsininkai???kas per uzeiga?

Masulia.1989 parašė klausimą 2024.01.06

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Jūratė
Sveiki...Kulautuvos ,,Ekspres Market,, parduotuvėje labai dažnai aparatas neatiduoda grąžos. Kasininkės teisinasi,kad jos nemato , be to nieko negali padryti.Mano tėvukas ne kartą grįžo be grąžos. Šiandien taip pat pritrūko 2€ ...kaip pensininkui tai dideli pingai. Aš pati niekada neskaičiuodavau kiek ten eurų iškrenta,o dabar supratau kad žmones apgaudinėja.Kada bus tvarka? Gal meskit lauk tuos aparatus jei jie neveikia?

Jūratė parašė klausimą 2018.09.09

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti