Atsiliepimai

Atsiliepimai

Egle

Pirkau šviežiai kepta sprandinė, pasmirdus

Pietums eidama į svečius pirkau šviežiai keptos sprandinės, pasmirdus, prie jos Čiabatta duonelė, sudžiuvus, siaubas kažkoks, kas tikrint turi? Čia Jonavoj, plento g.3, šiandien pirkta 2018.11.09
Apgavikai

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

etna

gaila pardaveju

Maxima Akropolis. Labai garsiai skamba muzika. Pavargsta pirkejai, noresi greiciau iseiti. Gaila pardaveju - per visa darbo diena kiek dicebelu zmones gauna!

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Maxima normali parduotuvė

Manau labai gerai, kad atėjo į Lietuvą LIDL, tai visi įsivėlė į šiokį tokį kainų karą, kuris naudingas mums. Maxima dabar labai stipriai agituoja, kad kainas tikrina Lenkijoje, bet šių kažkokių ypač pigių prekių aš nepastebėjau. Maxima man patinka dėl prekių įvairovės ji išties yra nemaža, bei tikiuosi, kad kainų karas dar šiek tiek pakoreguos kainas. O akcijos, tai kartais tokios abejotinos būna, bet turbūt čia pas mus Lietuvoje jau tapo įprasta skelbti "akcijas".

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Plačiausias prekybos tinklas

Plačiausias prekybos tinklas Lietuvoje, visuose miestuose tikrai rasite Maxima. Ką galiu pasakyt, maxima man vistiek labiausiai tinkantis prekybos centras ir jame daugiausia laiko lankausi, nes kainos ko gero žemiausios, nuolat pilna nuolaidų, kaupiasi nuolaidų kortelės pinigai ir panašiai. Atstumas vistiek svarbiausias faktorius mano manymu, todėl maxima labai orientuojasi į tai ir dažniausiai visuose miestuose turi po parduotuvę centre. Marketingas bei demografiniais požymiais tikrai puikiai susiplanuoja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šefas

Geriausia parduotuvė

Maximoje tenka lankytis dažniausiai. Prekių pasirinkimas turbūt geriausias Lietuvoje, akcijos taip pat dažnos. Vienas minusas - parduotuvėje neįmanoma kvėpuoti. Labai karšta bei tvanku.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sportgirl

Mažų kainų asortimentas

Maxima visada siūlo patraukliausias kainas. Pamąstoma apie žmonės ir teikiami pasiūlymai stebina. Labai dažnai tenka pamatyti akcijų, kai kitose parduotuvėse kaina didelė, tas tikrai patraukia dėmesį. Renkuosi maximą, nes prekės atitinka kokybę, o valgomi produktai visada švieži, retas atvejis jei tenka rasti kažką sugedusį. Vien dėl to, nes personalas išugdytas rūpintis klientais ir pastoviai prižiūrėti prekių teikiama kokybę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

marciakas

Gera parduotuvė

Dažnai apsipirkinėju Maxima parduotuvėje, yra arti namų, tačiau niekuo labai neišskiskiria nuo kitų parduotuvių, kaip ir visur yra brangesnių kokybiškų prekių, yra akcijinių pigesnių

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Wimimi

Šia parduotuvė lankau dažniausei

Man viskas patinka ir kainos ir jų akcijos ir asmeniniai pasiūlymai. Aišku tvarkos kai kuriose parduotuvėse truksta. Kai kur šlubuoja ir aptarnavimas. Manau daug kas priklauso nuo rajono kur parduotuvė randasi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Maximą vertinu gerai

Maxima vertinu gerai, bet dar tikrai yra kur pasitempti. Maximoj patinka tai, kad yra platus pasirinkimas ir daug skirtingų rūšių prekių. Bet nepatinka, kad dažnai tenka laukti prie kasų, nes ypač ryte jų mažai dirba. Bet yra daug žmonių, kurie nori apsipirkti prieš darbą, nes patogu, kad gali ką nors nusipirkti pietums, nes nevisi turi galimybę išvažiuoti pietų metu. Erzina tai, kad būna visiškai vienodos prekės su skirtingais kodais sudėtais, ir yra skelbiama akcija, bet gali paimti prekę ne su tuo kodu ir negauti nuolaidos, o po to vėl stovėti eilėje ir aiškintis kas ir kodėl. Bet tikiuosi , kad tai bus išgyvendinta.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Frunt

Parduotuvė

Visuose parduotuvėse kainos maždaug tokios pačios, tai norėčiau iš karto praleisti šią temą. Maximos puslapyje galima sukurti norimų prekių krepšelį, ir taip išleisti pirkiniams bent kažkiek mažiau. Požiūris į klientus neblogas, mano nuomone, daug geresnis pavyzdžiui už Iki, bent jau neatsikalbinėja. Nebent aš toks laimingas, ir man pasisekė Iki parduotuvėje užtaikyti už tokio konsultanto.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai