Atsiliepimai

Jurgos kebabai

lt-lt.facebook.com/kebabine.marijampoleje

Atsiliepimai

Versus1994

Vidutinė kebabinė

Pliusai: dideli, sotūs, negaili mėsos, kai nemažai kur yra 70%, o mėsą įeina į kitus 30%, čia valgant to nepasijautė. Padažas tikrai įeina prie pliusų, nėra skiestas ir tikrai skanus. Mixas aštrokas, bet mėgėjams tikrai patiks. Minusas: laukti tenka kaip kebabo tai per ilgai ir neturėtjo jelapenų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Brooklynboy

Jurgos kebabai - skanūs kebabai.

Dažnai apsilankau kebabinėje, kadangi esu gan užimtas žmogus. Neretai nerandu laiko pats pasidaryti sau maisto. Kebabinėje kainos įprastos, kebabai nėra kažkuo išskirtiniai, tačiau savotiški. Tikrai, rekomenduoju visiems.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
RTS

Įspūdingo dydžio Jurgos kebabai

Šią kebabinę atradau ne taip ir seniai, nes pats esu ne Marjampolietis. Bet kas tikrai nustebino tai porcijų dydžio ir kainos santykis. Nerealiai daug už puikią kainą. Padažo kiekis taip pat idealus. Minusas, kad nėra lauko kavinukės kur būtų galima prisėsti pavalgyti. Bei sudėtinga rasti pačios kebabinės adresą internete. Jeigu neesi vietinis ją rasti gali būti nelengva. Jei kas neesat ragavę (nors marjampoliečių turbūt tokių nėra) būtinai apsilankykite ir paragaukit, įsitikinkite patys.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gurkis

Skanūs kebabai

Kažkada šios kebabinės kebabai buvo patys skaniausi: didelės porcijos, darbuotojos užpila daug padažo - pasaka. Ilga laiką kur valgydavau kebabų - Jurgos kebabai būdavo skaniausi ir patys didžiausi favoritai, tačiau visai neseniai atradau vietą, kurie nugali Jurgos kebabus. Tačiau, bendrai vertinant, tai Jurgos kebabai tikrai tvarkingai paruošti, didelės porcijos, kainos taip pat nedidelės lyginant su porcijų dydžių (vaikišką kebabą lėkštėje vos suvalgau). Tiesiog galėtų kažką naujo įvesti į šią kebabinę, nes galbūt jau ir pabodę tie patys ingridientai ir padažai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sauliusfm

Milžiniškas dydis, normali kaina, bet nieko gero viduje

Kebabinė įsikūrusi Marijampolėje Arenos aikštelėje. Kai tik atradau šią kebabinę, atrodė kažkas įspūdingo - didelės porcijos, maža kaina. Toliau pradėjau ragauti kebabų ir iš kitų kebabinių. Ką pastebėjau? Tai, kad Jurgos kebabai nėra kažkokie jau puikūs kaip galvojau. Žinoma didelė porcija, bet jie nėr patys skaniausi. Bet verta pabandyti vien dėl dydžio.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai