Atsiliepimai

Atsiliepimai

Deiviz

Nekokybiškos krepšinio aprangos ir jų ženklinimas

Venkite šios parduotuvės prekių, ypatingai sporto aprangų su ženklinimu, kuris po dviejų treniruočių nusilupa dar net nespėjus išskalbti. Atsakomybės kratosi, nekokybiškos prekės nekeičia.

Atsiliepimas parašytas: 2023.07.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

Ilgai laukiu prekių

Praėjo 12 dienų nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo. Kol kas tik brukamos kitos prekės, apie užsakymą tylu...Daugiau su šita " kontora" neprasidėsiu ir kitiems pranešiu..

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Renata

Chamai ir melagiai. Sukčiai.

Vulcan man parduodavo kedukus be etikečių dažnai ir matydavosi jog buvo matuoti- išpurvinti. Sakiau jiems. Sako- nemeluok. Meta telefono ragelį. Nekalba. Tiek to. Pasilikdavau. Bet jei būtų reikėję grąžinti- kaip be etikečių ir purvinus grąžinčiau? Juk nepriimtų. Dabar pirkau džemperį. Naują. Atsiuntė nutriušusį nutrintą nuvailiotą purviną suglamžytą. Šokas. Grąžinau atgal. O jie vėl telefonu nekalba, meta ragelį ir sako jog čia ne tas. Kad jie siuntė gerą. Kad pinigų negrąžins. Kaip niekas tokių kaimo sukčių nesugeba sustabdyti? Juk tokie skundai nuo pat senų laikų... 860976379

Atsiliepimas parašytas: 2020.09.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Roman

Būkite atsargūs ir atidūs

Internetinėje parduotuvėje www.vulcan.lt užsisakiau prekę, kurią gavau be etiketės, ant užtrauktuko buvo likęs tik plastmasinis etiketės laikiklis. Grąžinant prekę buvo atsisakyta ją priimti atgal, neva nuplėšiau etiketę, kurios net nebuvo!!! Būkite labai atidūs ir atsargūs pirkdami prekes. Gal čia tokia taktika, kad nebūtų galimybės grąžint?! Atvejiz perduotas Vartotojų teisėms.

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Zita

Labai norėjau tos striukės

Laba diena,
Užsakiau internetu mot. raudoną striukę,viršus neperšlampamas,šiltesnė 25 Eur.Šiandien arvykau į parduotuvę Vulcan Kaune. Pardavėja padavė striukę, apsivilkau ir kaip davė pelėsio kvapas, galva pradėjo svaigti. Pardavėja reagavo labai ramiai, sako neškitės namo ir po kelių dienų, jei pelėsio kvapas nepasišalins, atnešite atgal. Mielieji, nejau jūsų firmai nesvarbi reputacija. Skambinau į Sabonio švaros centrą, jie pasakė kad pelėsio kvapo neįmanoma panaikinti iš rūbo, jei jo negalima skalbti. Man gėda, nežinau kaip jums. Atsakymo galite nerašyti, nes jau nusibodo trinti Vulcano laiškus (kiekvieną dieną gaunu po laišką). Tiesiog informuoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.09.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
DonVital

Geriausi laikai jau praeityje

Anksčiau dar, labai seniai, ši parduotuvė buvo nebloga, teko pirkti kojines, šlepetes. Litais kainos buvo normalios, įvedus eurą pašoko gerokai į viršų. Dabar neverta pirkti, nes su akcijomis papratos šliopkės kainuoja 20 eurų, nors jų savikaina yra 4-5 eurai. Per daug užsidėję antkainio yra jie.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Vulcan - prastai

Šios parduotuvės gerieji laikai jau praeityje, kai dar mažai kas užsisakinėjo drabužius iš užsienio, tuomet turbūt prekyba klestėjo. Dabar tai tikrai neverta čia pirkti, nes dauguma drabužių iš tos pačios sportsdirect.com tik su kaina kosmine. Teko lankytis Vilniuje esančioje parduotuvėje (šiuo metu nežinau ar jau ji yra gyva), tai išties nusivyliau, pasirinkimas labai mažas, drabužiai atrodo prastai, modeliai seni.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gurkis

Brangūs, nekokybiški drabužiai

Kelis kartus esu pirkęs iš šios parduotuvės, abu kartus nusivyliau tiek kokybe, tiek kaina. Toks vaizdas, kad jų prekės iš tų pačių tiekėjų kaip sportdirect ar panašiai. Įėjus į realią parduotuvę vaizdas primena dėvėtų drabužių parduotuvę, pažiūrėjus į kainas primena orginalių prekių parduotuvę. Aptarnavimas visus kartus nelabai patiko, dažniausiai už kasos sėdi jaunos, nemandagios darbuotojos. Prekių užsakymas internetu nėra labai patogus ir greitai atliekamas, kartais užsakytos prekės kažkur užstringa ir reikia ilgai laukti kol jos ateis. Šioje sportinių drabužių parduotuvėje nebesilankau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai