Atsiliepimai

Parkas Outlet

Verkių g. 29, Vilnius

Atsiliepimai

DonVital

Reikia užtaikyti ant nuolaidų

Nepasakyčiau, kad ten daug akcijų ar išparduotuvė yra, nes daugumos prekių kainos yra ganėtinai aukštos. Kadangi pagrinde žiūriu tik sportinę avalynę ar sportinių drabužių, tai rasti galima tikrai. Yra parduotuvė, kur jeigu nešioji XXL dydį, perkant antrą prekę jau gauni 20 proc. nuolaidą. Nuolaidos nemažos būna, jeigu lieka 3-4 poros kelnių ar pan. Vieną šeštadienį tiesiog nuvažiavome ir radome Sportlande net 40 procentų nuolaidą Nike avalynei. Tai nusipirkom labai gerus kedus už 50 eurų. Visur kitur jie kainuoja virš 100 eurų. Parkas Outlet - lyg labdarynas, kur reikia gerai ieškoti ir rasti įmanoma :D Taip pat vyriškų marškinėlių radome po 7-10 eurų geros kokybės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
PopiPop

Nieko man ten gero

Kiek teko eiti į Parkas Outlet, visada nusviildavau ir išeidavau tuščiomis. Net gi paskutinį kartą, kai buvo Parkas Outlet gimtadienis, ir buvo eskaluojama, kokios čia baisiai didelės nuolaidos, nieko ten pigaus nebuvo ir apskritai nieko verto dėmesio. Net gi draugas pritarė, kuris dar vis manydavo, kad va butent ten, tai visada ras pigius gerus krepšinio kedus ar šiaip aprangą. Žodžiu, pirko marškinėlius, ant vieno dydžio viena kaina, ant kito dydžio kita kaina. Prie kasos nuėjus suprato, kad kai ant vieno dydžio marškinėlių buvo nurodyta 15 eur kaina, nuėjus prie kasos, susimokėjo už vienu dydžiu didesnius tokius pat 23 eurus... Smukmena atrodo, bet vistiek erzina..

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Šefas

Visada pigiau

Batus perku tik čia. Visada buna apie 20 eur pigiau nei tarkim Akropoly. Daug parduotuvių po vienu stogu. Tikrai rekomenduoju kiekvienam, siekiančiam sutaupyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Eilnis prekybos centras

Parkas Outlet Išpardavimų centras - na tą išpardavimų žodelį reiktų pašalinti iš jų šūkio, nes išpardavimų čia nelabai ir yra. Kainos iš ties aukštokos, bei su dydžiais yra problemos, sunku rasti tinkamą dydį, nes čia dažniausiai būna suvežtos jau neišparduotos prekės, kur dydžiai XS arba XXL ir pan. Žinoma kartas nuo karto galima kažką gero nusipirkti už mažą kainą, bet šiaip tai nieko gero.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dovilė

Parkas Outlet

Nors jie save pristato kaip ir Parkas Outlet Išparduotuvė, bet dėje labai dažnai tenka nusivilti išpardavimais. Šiuo metu prekybos centras visas atsinaujino ir mano manymu kainos dar labiau sukilo. Vienintelė parduotuvė kur galima rasti nuolaidų tai Aprangos Galerija. Kitose parduotuvėse kainos tokios pat kaip ir visur, dažniausiai tinkama dydį rasti jau sunku. Tad nelabai suprantu, kodėl tai vadinama išparduotuvė, nes gerų kainų aš tikrai pasigendu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai