Atsiliepimai

Atsiliepimai

Sandra

Tiesiog viskas

Brangūs rūbai, kai kokybė ta pati, kaip visur. Įėjus į prduotuvę, ypač būnant paauglei, labai nejauku iš darbuotojų pusės. Toks jausmas, kad apvogsiu, arba jų veidai pasako: Ką čia veiki, vistiek neįpirksi, dink geriau. Tik dėlto, kad dirbat Zaroj, nereiškia, jog dabar pasaulio bambos esat. Aš turbūt turtingesnė esu sedėdama namie, negu jūs plušat dirbdami.

Atsiliepimas parašytas: 2022.12.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Andrius

Ačiū Robertai iš Ozo Zaros

Sužavėti Robertos paslaugumu ir atsidavimu savo darbui. Nuostabi Zaros firmos įvaizdžio kūrėja. Ačiū už pagalbą ir gebėjimą rasti sprendimą
Nuostabus aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Nojus

Prasta kokybė

Turiu iš zaros kelis rūbus ir jie visi suplyšta po poros užsidėjimų arba net nenešiojus. Neseniai nusipirkau marškinius, jie dar su etiketėmis, o sagos jau krenta, striukę po poros mėnesių teko nešti į siuvyklą, nes plyšo siūlė išorėje, megztinio su kapišonu raištelio skylės žiedelis jau pradėjo plyšti po pirmo užsidėjimo, paltas visas nuėjęs burbuliukais, nusitrynęs, nuplyšus kilpa, ant kurios kabinami rūbai, kelnės išbluko ir susiburbuliavo, kad nebeįmanoma su tokiomis niekus išeiti. Supratau, kad zara yra vienkartinių rūbų parduotuvė už labai didelę kainą, rūbai nesutverti ilgalaikiam nešiojimui, geriausiu atveju vienam sezonui.
Vieninteliai privalumai tie, kad turi stilingų rūbų ir nuolat atnaujinamos kolekcijos.
Kainos ir kokybės santykis neadekvatus. Kainos nėra dizainerių, bet kaip fast fashion brando jos yra nemažos. Ne visi gali sau leisti nusipirkti megztinį ar marškinius už 30€ vienam ar dviem kartams, striukės už 150€, kad tektų ją nešti į siuvyklą ir dar už tai mokėti pinigus. Jeigu 30€ kainuojantis rūbas neatrodo brangus, tada geriau jau susimokėti daugiau, bet nusipirkti rūbą, kuris laikys ne vienerius metus.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vilius

Konsultantas Vainotas Jakštas

Puikus konsultantas! Atsakingas, darbštus, komunikabilus! Vainotas turi puikų aprangos skonį bei mano nuomone, išskirtinį požiūrį į einamas pareigas. Rinkausi kostiumą darbo pokalbiui ir galiu pasakyti, kad su konsultantu tikrai neprašoviau. Labai retai sutinki tokius geranoriškus, atsidavusius savo pareigoms, darbuotojus. Dažnai darbuotojai neatsižvelgia į klientų poreikius, paprasčiausiai numodami ranka, tačiau Vainotas - kitoks. Mano nuomone, Apranga Group turėtų atsižvelgti į mano, kaip kliento nuomone, - pakelkite vaikinui atlyginimą, paaukštinkite pareigose, tokius darbuotojus kaip Vainotas reikia puoselėti. Tokių dabar, palyginus, tikrai nedaug :)
Puiki kliento aptarnavimo kokybė

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Danute

Konsultantas Vainotas Jakštas

Šiandien su sūnumi aplankėme atsinaujinusią Zara parduotuvę Vilniaus Akropolyje... Pirkinys buvo neeilinis ir svarbus, esu nekompetetinga šiuometinėje madoje, kol sūnus rinkosi pirkinį, priėjau prie dirbančio vaikino ir paprašiau pagalbos. Ne tiesiog į kurią pusę eiti ar kur iškabinta šis bei tas, bet padėti suderinti, sukomplektuoti nuo viršaus iki apačios... Negalėjau patikėti to darbuotojo pastangomis, mes nespėjome matuotis kiek jis mums atnešė visokių puikių atspalvių derinių (nuo viršaus iki apačios). Darbuotojas turi puikų skonį ir supratimą kokiai progai kas tinka, fakturas ir t. t.... O svarbiausiai, labai malonus, išmanantis, judrus, kompetentingas tiek bendravime, tiek žiniose. Atsiskaitant neištvėriau ir paklausiau vardo ir pavardes, nes taip aptarnauja tik Holivudo filmuose :), tai buvo: Vainotas Jakštas. Nuoširdžiai dėkojame Jam, už mums svarbų apsipirkimą.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Irute

Baisu

Teko apsilankyti Vilniaus akropolyje esančioje zara parduotuvėje, ieškojom vyrui marškinių, iš tolo pamačiau dvi konsultantes, kurios stovėjo deliojo rūbus ir labai garsiai dalinosi savo gyvenimiškomis problemomis. Priėjau pasisveikinau ir paprašiau , kad padėtu rasti marškinėlius. Atsakymas mane pribloškė - (sako) Tai va ten yra marškiniai eikit patys ir ieškokite niekuo negaliu padėti. Na aš nežinau pirma karta taip nutiko, kad konsultantės ne pačios priena ir pasiūlo padėti, o net paprašius nepeši jokios pagalbos... Labai gaila, bet dėl tokių darbuotoju nebesinori grįžti i tokia parduotuve :)

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Domciara

Zaros personalo nemandagumas.

O zaros darbuotuotojai yra mokinami su klientais elgtis bjauriai, ar kaip? Kiek tik teko lankytis Vilniaus akropolio, ozo, gedimino pr. kauno akropolio zarose, kiekvieną kartą nenustebina su savo bjaurumu ir požiūriu į klientus. Nedirbkite darbo, kur reikia bendrauti su žmonėmis, jeigu nemokate. Absoliučiai jokios pagarbos, ne tik kaip klientui, bet ir kaip žmogui. Tegul mergina, dirbanti Vilniaus Gedimino pr. zaroje nusivalo savo kilometrinius antakius, nes per juos tikriausiai nemato, nei su kuo, nei kaip bendrauja.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Monika

Bjauri konsultantė prie vyr rūbinių

Akropolis, Vilnius Zara, data: 2019 11 16 apie 20:10h. Prieini gražiai , paprašai atnešti striukę reikiamo dydžio, nes salėje nėra. Nei laba diena nei viso gero, pakėlė akis, žiauriai nepatenkinta, be žodžių, tartum aš princesei patrukdžiau :D ji turbūt nekenčia visų žmonių. Nei kažko prašyt nesinorėjo daugiau nei nk. Plaukai vidutinio ilgi, šviesiai rudi ar geltoni.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vaiva

Apgailėtina pardavėja

Visad perku internetu ir niekad nebuvo bėdų, kol neaptarnavo išsižiojus Milena ir kita jos kolegė.. pasikniso truputi siuntos ir sako nėra nieko, negaliu padėt, nieko nežinau, man čia nepriklauso. Labai negražiai bendravo maždaug eik tu na.. iš čia.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Samanta

Apgailėtinas personalas

Parduotuvėje dirba neišmanėlės konsultantės. Ko paklausi, to negausi. Situacija: reikalingas striukės S dydis. Susirandu internete, kad toks striukės dydis ir Gedimino prospekte esančioje ZARA parduotuvėje, nuvykus ten, man pasako, kad nėra ir sistema „blogai rodo“. Nuvykstu į Akropolį, išsirenku kito modelio striukę, bet ten taip pat nėra reikiamo dydžio. Man pasako, jog Gedimino prospekte yra net 4 vienetai reikalingo dydžio. Atvykus ten, man pasako, kad tikrai nėra ir jos nėra už tai atsakingos, kad sistema blogai rodo. „Matot, išpardavimas ir mes net nežiūrime į sistemą, t.y., jos net netvarkome“. Čia pasiteisinimas? Sistemos sutvarkymas yra vienas iš darbų. Pardavėjos nemoka reaguoti į kritiką, net nepaiso pasakytų pastabų.

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Baltic
Zara parduotuvė turi stilingų rūbų, kurie puikiai atrodo. Bet tik tiek. Visos produkcijos kokybė yra ypatingai prastos kokybės. Business drabužiai vyrams – iš pigiausios medžiagos, ypatingai veliasi ir glamžosi. Polo marškinėliai maksimum 5-7 kartams, po to išblunka. Džinsai 1-2 mėnesiams, labai greit nusitrina spalva, išblunka. Pastaruoju metu dar surizikavau su džinsais, pagalvojau, gal pagerėjo kokybė. Teko nešti grąžinti, nes džinsai turi ypatingai šlyktų kvapą, kuris net neišsiplauna po 2 plovimų. Daugiau nebesilankysiu.

Baltic parašė klausimą 2019.05.31

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti