Atsiliepimai

Zara Parduotuvė

www.zara.com/lt

Atsiliepimai

Samanta

Apgailėtinas personalas

Parduotuvėje dirba neišmanėlės konsultantės. Ko paklausi, to negausi. Situacija: reikalingas striukės S dydis. Susirandu internete, kad toks striukės dydis ir Gedimino prospekte esančioje ZARA parduotuvėje, nuvykus ten, man pasako, kad nėra ir sistema „blogai rodo“. Nuvykstu į Akropolį, išsirenku kito modelio striukę, bet ten taip pat nėra reikiamo dydžio. Man pasako, jog Gedimino prospekte yra net 4 vienetai reikalingo dydžio. Atvykus ten, man pasako, kad tikrai nėra ir jos nėra už tai atsakingos, kad sistema blogai rodo. „Matot, išpardavimas ir mes net nežiūrime į sistemą, t.y., jos net netvarkome“. Čia pasiteisinimas? Sistemos sutvarkymas yra vienas iš darbų. Pardavėjos nemoka reaguoti į kritiką, net nepaiso pasakytų pastabų.

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

arnoldasz

Prabangūs vyriški drabužiai

Gera parduotuvė. Galima rasti madingu vyriškų drabužių firmos Zara. Kainos normalios kaip už tokius gerus drabužius. Matau, kad žmonės iš tikrųjų daug perka ten. Vyrams yra iš ko pasirinkti jei nori gražiai ir madingai rengtis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spirgis111

Nieko gero

Teko užsukt kelis kartus, tai drabužiai ne tai, kad kažkuom išsiskirtų bet greičiau iš cirko surinkti, kažkokie spalvoti, atitampyti, suplyše. Daugiau tikiuosi gyvenime ne teks ten eiti ieškot ką nusipirkti iš drabužių.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gintariukeas

Gražūs drabužiai, aukštos kainos

Asmeniškai man Zaros asortimentas vienas skoningiausių, originaliausių. Zaros parduotuvės erdvios, pasiūla didelė - visada galima rasti ką nusipirkti. Iš patirties žinau, kad drabužiai nėra pačios geriausios kokybės - galima lyginti su hnm, forever 21. Su batais šiek tiek kitaip - batai patvarūs, kokybiškai pagaminti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristupas

Kainos aukštos, kokybė pusėtina.

Esu čia pirkęs marškinius ir džinsus. Pasitaikė nuolaidos. Kokybė gera, bet ne pati geriausia. Pvz. marškiniai pradėjo trintis, prarasti spalvą gana greitai. Galima rasti už tą pačią kainą ar mažesnę kitur, ir geresnės kokybės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Didelis nusivylimas

Iš tokio prekinio ženklo, kurio kainos nėra pačios mažiausios, reikėtų tikėtis geresnės kokybės. Deja, dauguma kitų parduotuvių savo kokybe ir tvarka jau pralenkė Zara...

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Kainos aukštos, bet kokybės pasigendu

Tai buvo viena mėgstamiausių mano ir mano draugės rūbų parduotuvių. Čia visada rasdavome gražių ir stilingų rūbų, vienų kainos buvo aukštesnės, kitų žemesnės tačiau nuolat save motyvuodavome, kad rūbai mums ilgai tarnaus, neišbluks, bet deja... Džinsai greita išblunka, megztukai apsiburbuliuoja, susitraukia. Prieš perkant ką iš didesne kaina dabar labai gerai pagalvojame ar tas rūbas mums laikys ir ar vertas tokių pinigų. Pati parduotuvės aplinka moderni, personalas mandagus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Zara pasitemkit!!!

Ši rūbų parduotuvė buvo viena mėgstamiausių, bet paskutiniai apsilankymai mane labai nuvylė. Jokios kokybės, jokios tvarkos, bet kas labiausiai kelia pasibaisėjimą, tai nešvara matavimosi kabinose. Suprantu, kad dideli srautai pirkėju, bet ten jau antisanitariniai reikalai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vilius

Stipriai suprastėjo

Ankščiau buvo kur kas geresnė parduotuvė, turėjo tikrai kokybiškų, gražių ir solidžių drabužių, bet pastaraisiais metais labai suprastėjo, parduotuvės netvarkingos, drabužiai taip pat nebe tokie kokybiški, kolektyvas irgi per parduotuves išsimėtęs, pasimetęs. Po truputi pradeda prarasti savo vardą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Kokybės nėra

ZARA parduotuvė man būdavo viena iš mėgstamiausių, kaip sakant nuo galvos iki kojų apsipirkdavau ten, nes kokybės santykis tikrai atitikdavo su kainomis. Tačiau pastaruosius pusę metų, kiek nueinu ten, išeinu nieko nenusipirkusi, nes kainos tikrai užkeltos, o kokybės nėra visiškai. Tvarkos taip pat nėra, nuėjus į pigesnę rūbų parduotuvę ir tai randi drabužius tvarkingai sudėtus, bei švarius, ne taip kaip Zaroje sukabinti bet kur ir dažnai ištepti, nešvarūs.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai