Atsiliepimai

Technorama

www.technorama.lt

Atsiliepimai

Elvyra

Vaisių džiovyklė Standart puiki prekė,labai džiaugiuosi,kad įsigijau.

Nepamainomas pagalbininkas džiovinant vaisius, grybus, uogas. Labai gerai, kad galima pridėti papildomų stalčių. Labai džiaugiuosi įsigijusi. Parduotuvei technorama, noriu padėkoti už greitą pristatymą ir kokybišką prekę.
Greitai išdžiovina.

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Esu patenkintas įsigyta preke

Teko pirkti skalbimo mašiną. Na, mašina atsiėjo ne pigiai, bet pats būčiau išsirinkęs turbūt ne kaip, o čia konsultantai labai maloniai ir suprantamai rekomendavo būtent tokią, kokios ir ieškojau. Su kuo daugiau įvairių funkcijų, kad nebūtų labai sunki ir dirbtų sklandžiai. Taigi, išsirinkau pagal rekomendacijas ir esu labai patenkintas produktu. Skalbia užtikrintai, yra daug režimų, veikia tyliai. Taip pat, suteikia garantiją ir pan. dalykus. Dėl kainų, taip, nėra pati pigiausia alternatyva, bet man svarbiausia yra kokybė, o ją aš gaunu technoramoje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L33t

Brangi parduotuve, bet galima visada derėtis

Brangi parduotuvė, bet aš deruosi su jais visada. Sakau ten ir ten mačiau pigiau, ir dažniausiai perdavėjai eina į kompromisą. Patogu tas kad norint apžiūrėt daiktą, tu visada gali jį pažiūrėt fizinėj parduotuvėje. Labai platus pasirinkimas, nuo usb rakto iki dronų

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Labai šaunūs konsultantai, neblogos nuolaidos buitinei technikai

Metų pradžioje iš šios parduotuvės pirkau Samsung šaldytuvą ir skalbimo mašiną. Pasirinkau šią parduotuvę, nes parduotuvės konsultantai labai profesionaliai ir išsamiai papasakojo apie mane dominančias prekes, jų savybes ir kitus niuansus. Kitose parduotuvėse pasigedau profesionalios konsultacijos, reikėdavo pačiam tardyti, kad man padėtų apsispręsti. Prieš įsigyjant prekes lanksčiomis sąlygomis sutarėme dėl prekių pristatymo ir užnešimo į namus. Tuo metu kai pirkau tas prekes Technorama parduotuvėje joms buvo taikomos nuolaidos, kituose parduotuvėse kiekviena šių prekių buvo per 100 eurų brangesnės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Auris

Kaip ir viskas neblogai, bet problemos su gražinimu

Prieš metus teko pirkti maršrutizatorių, tačiau buvo itin sunkus procesas pastebėjus gedimą. Pirmiausia personalas nenorėjo pripažinti gedimo, vėliau priėmė garantiniam taisymui, kas užtruko bent porą savaičių. Galiausiai atgavau "pataisytą" prekę, nors buvo tik pakeistas laidas į seną, suklijuotą izoliacija, tikriausiai iš sandėlio likučių ar pnš.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

lidijam

Technorama

Prekinčiaus nebent labai skubiai ir labai smarkiai kažko reikėtų, nes kainos išpūstos labai, kokybė nepasakyčiau, kad atitinka kainą. Ne visada turi to ką skelbia jog turi. Tiesa, konsultantai labai malonūs ir informatyvūs.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai