Atsiliepimai

Atsiliepimai

Nyrjus

Bendravimas

Laba diena. Kažkada būdavo nr1 man parduotuvė, bet dabar apeinu per kilometrą juos ŠILUTĖS TECHNORAMOS DARBUOTOJŲ ELGESYS CHAMISKAS, NEMANDAGUS BENDRAVIMAS SU KLIJANTAIS DĖL PREKIŲ GRĄŽINIMO VIENOS PROBLEMOS, žmonės apeikit kuo toliau šitą parduotuvių tinklą nes turėsite problemų kai reikės grąžinti prekę!!!

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Mantasoka

Patarimas nepirkti iš čia.

Nepirkit čia! Pirkau smart laikrodį vaikui. Tas laikrodis išlaiko vos iki 1 val dienos. Bandžiau grąžinti bet technorama iškart pradėjo mane atakuoti ir nenori priimti prekės bei grąžinti pinigų. Laikrodis naudotas vos tik keles valandas, ir su visom apsauginėmis plėvelėmis.

Patarčiau iš čia nepirkti, nes jeigu turėsite problemų su pirkiniu tau sunkiai atgausite pinigus.

Atsiliepimas parašytas: 2023.09.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Arvydas

Malonūs apgavikai

Malonus konsultantas, pasiūlęs pagalbą, autoritetingai vietoj USB-C laido pakiša USB-microUSB. Buvau su akiniais žiūrėjimui į tolį, todėl visos tos raidytės atrodo kaip purvina dėmė. Patarimas blogiau matantiems - NEIKITE į šią parduotuvę, būsite maloniai ir profesionaliai apgauti.

Atsiliepimas parašytas: 2023.05.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Darius

Apgavikai, aferistai

Užsisakėme kompiuteri, laukeme menesi.. jokios informacijos apie siunta nebuvo kol nepradėjau skambint po keleta kartu per diena.. Gavus preke ji buvo jau išpakuota, remontuota o kas svarbiausia visiškai ne tas modelis... Kompiuteris buvo labai reikalingas, gavau didieli nuostoli nes negalejau dirbti pagal suplanuota laika... parašiau pikta laiška tai atsiunte kurjeri kita diena ir už nepatogumus pasake atsius dovana. Dovana gavau bet net čia bando apgauti... atsiunte ausines i pele matosi kad kaina perkliavo(nauja kaina 25eur pele ir 25eur ausines), patikrinus kaina ju tinklapi kaina skiriasi prekes po 15eur. Visiskai nepatariu šios įmonės
Jokiu, visiskai
Įmone bando jus apgauti

Atsiliepimas parašytas: 2023.05.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
silvija

Nerekomenduoju

Šaldytuvas nepraėjus metams sugedo, sėdim laukiam niekas nieko konkrečiai nepasakė apie sutvarkymą!!! Gal šią savaitę,gal kitą! Čia jums mikrobanginė, virdulys kad galėtumėm laukti tiek kol kažkas teiksis tvarkyti?? Betvarkė! Ir išvis jokio konkretaus bendravimo pardotuvėj, prie mūsų į jokį servisą neskambino, kažkur laiškelį pasiuntė!
Jokių
Sugedęs šaldytuvas

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rasa

Naudota planšetė

2019 metų rugsėjo 6 dieną nuvykome į Akropolio Technoramą įsigyti planšetės. Pirmiausia likome nustebinti ten dirbusių konsultantų, jie stovėjo šalia mūsų diskutuodami apie savo dienos pardavimus (tai buvo daroma garsiai prie visų ten esančių klientų). Pardavimų aptarimas vyko tarp IT skyriaus ir TV skyriaus konsultantų. Mes pačios išsirinkome planšete, paprašius ji mums buvo greitai paduota ir mes palydėtos prie kasos. Tik ten susivokėme, kad konsultantas nepatikrino prekės. Kadangi skubėjome planšetę pačios išsiėmėme iš pakuotės (kuri jau buvo atklijuota) ir vizualiai apžiūrėjome ar nėra subraižymų. Grįžus namo paaiškėjo, kad planšetė neįsijungia. O ir kitame apšvietime daiktas pasirodė visu gražumu, visas nučiupinėtas. Kitą dieną, t.y., rugsėjo 7 dieną, važiuojam vėl atgal (50 km). Ten paaiškėja, kad vakar įsigytas daiktas turi būti siunčiamas į servisą ir turime laukti žinių iš ten. Paprašius pakeisti ar grąžinti pinigus ir pasakius, kad negalime laukti (išvykstame į užsienį) niekas į kalbas nėjo. Reziumė po valandos ginčų planšetė pasikrovė 6 %. Tai, mano kaip pirkėjos supratimu reiškia, kad daiktas jau buvo naudotas. Bet mes vistiek likome kalti. Nes mes "pasinaudojome planšetete ir kitą dieną ją atvežėme". Daugiau niekam nerekomenduočiau pirkti šioje parduotuvėje, kur dėl parduodamų jau naudotų daiktų lieki pats kaltas. Kur konsultantai nekreipia dėmesio į klientus (gal per pigią, dėmesio nevertą prekę pirkome), kur kasininkės žiūri kaip į šiukšles. O serviso darbuotoja išvis nemandagumo įsikūnijimas. Darbuotojai bendraudami su mumis nemandagiai žvalgėsi tarpusavyje, laikydami mus kvailiais. Po visko grąžinus planšete pasikrovusia 6 % numetė ją mums kaip šunimis. Viskas būtų suprantama jei šioje parduotuvėje būtų daugiau mandagumo, tiesiog su šios parduotuvės darbuotojais neįmanoma buvo gražiai bendrauti.
Visiškai iš krauta, nučiupinėta

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Elvyra

Vaisių džiovyklė Standart puiki prekė,labai džiaugiuosi,kad įsigijau.

Nepamainomas pagalbininkas džiovinant vaisius, grybus, uogas. Labai gerai, kad galima pridėti papildomų stalčių. Labai džiaugiuosi įsigijusi. Parduotuvei technorama, noriu padėkoti už greitą pristatymą ir kokybišką prekę.
Greitai išdžiovina.

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
petrasr

Esu patenkintas įsigyta preke

Teko pirkti skalbimo mašiną. Na, mašina atsiėjo ne pigiai, bet pats būčiau išsirinkęs turbūt ne kaip, o čia konsultantai labai maloniai ir suprantamai rekomendavo būtent tokią, kokios ir ieškojau. Su kuo daugiau įvairių funkcijų, kad nebūtų labai sunki ir dirbtų sklandžiai. Taigi, išsirinkau pagal rekomendacijas ir esu labai patenkintas produktu. Skalbia užtikrintai, yra daug režimų, veikia tyliai. Taip pat, suteikia garantiją ir pan. dalykus. Dėl kainų, taip, nėra pati pigiausia alternatyva, bet man svarbiausia yra kokybė, o ją aš gaunu technoramoje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
L33t

Brangi parduotuve, bet galima visada derėtis

Brangi parduotuvė, bet aš deruosi su jais visada. Sakau ten ir ten mačiau pigiau, ir dažniausiai perdavėjai eina į kompromisą. Patogu tas kad norint apžiūrėt daiktą, tu visada gali jį pažiūrėt fizinėj parduotuvėje. Labai platus pasirinkimas, nuo usb rakto iki dronų

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Marius

Labai šaunūs konsultantai, neblogos nuolaidos buitinei technikai

Metų pradžioje iš šios parduotuvės pirkau Samsung šaldytuvą ir skalbimo mašiną. Pasirinkau šią parduotuvę, nes parduotuvės konsultantai labai profesionaliai ir išsamiai papasakojo apie mane dominančias prekes, jų savybes ir kitus niuansus. Kitose parduotuvėse pasigedau profesionalios konsultacijos, reikėdavo pačiam tardyti, kad man padėtų apsispręsti. Prieš įsigyjant prekes lanksčiomis sąlygomis sutarėme dėl prekių pristatymo ir užnešimo į namus. Tuo metu kai pirkau tas prekes Technorama parduotuvėje joms buvo taikomos nuolaidos, kituose parduotuvėse kiekviena šių prekių buvo per 100 eurų brangesnės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai