Atsiliepimai

Atsiliepimai

Jesenija

Nekeičia brokuotos prekės

Birželio 4d. įsigyjome lauko baldų komplektą, jo viena dalys buvo brokuota, trūko metalinės pertvaros suoliuko korpuse prie kurios tvirtinama kojytė ir suoliukas nestovi. Apie tai iškart buvo pranešta Pigu.lt. Per žadėtas 2d.d. niekas nesusisiekė, po 12 dienų, daug laiškų ir skambučių pagaliau sulaukėm atsakymo, kad komplektas išparduotas, pakeisti broko negali, grąžinti irgi negalim, kadangi prekė išpakuota. Šiandien jau liepos 2d. ir pabaigos nesimato, arba tyli nieko neatrašo, arba kai atrašo, tai vien šabloniniai atsakymai ir jokio veiksmo.
O kai pagaliau bus kas nors išspręsta dar reikės laukti 3 sav., kol jie iš tiekėjo gaus tą dalį, kad mums pakeisti. Taigi spręskite patys, ar verta pirkti iš ju sezoninius baldus, kad visą vasarą laukti, kol galėsite jais naudotis. O dar skaitausi ju VIP klientas, realybėje gaunasi taip, kad įkišo broką, paėmė pinigus ir numojo ranka.
Visur dvi metalinės pertvaros, o viename kampe tik viena

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vlad

Обман со скичным кодом.

Обманывают с кодами скидок которые не работают. Все дорого в Польше без скидок дешевле. Накопленные евро пропадают. Цены на доставку высокие. После просмотра их страницы постоянно появляется их назойливая реклама
Nera
Везде лезет их назойливая реклама.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evelina

dėl nepristatytų prekių

19.05.05 - užsakytos 9 siuntos, 06.10 - pasiteiravus dėl užsakymo, pasakyta, kad vienos prekės nėra, laukia iš tiekėjo... sutikau, kad siųstų be tos prekės. 06.13 - atvažiuoja kurjeris, pristatomos tik 6 siuntos, o reikalaujama mokėti už visas 8??? skambinu į pigu.lt - tai atsiprašome, dar nėra ir tos ir tos prekės, klausiu- o kodėl aš turiu už ją mokėti - jei jūs net neinormuojate, kad nėra, nekeisdami sumos? ok, tik 06.13 "dadedate dvi siuntas" (taip sakė kurjeris) - suma ta pati, kaip ir pradžioje :) nors dar trūksta vienos siuntos... :D bet sumoje ji paskaičiuota. žodžiu, plėškite dėžutes ir žiūrekite, kad įdėta, nes jūsų tikrai niekas neinformuos, kad ten nėra to ar ano, o pinigėlių, aišku - paprašys, kaip už "viską" :) cheers :)
nėra
vėlavimas, nesiskaitymas su klientu ir kt.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Povilas

Neįvykdo pristatymo nurodytu terminu!!

Užsakant pigu.lt prekę buvo aiškiai parašyta, kad pristatymas tą pačią dieną. Užsakymą padariau iš pat ryto 10d. Gavau patvirtinantį pranešimą, kad prekė bus pristatyta dar šiandien. Laukiau iki pat 17h, jokio pranešimo negavau. Skambinausi į klientų aptarnavimo skyrių, pralaukiau du kartus po 15min klausydamas muzikėlės, kol pagaliau konsultantas teikėsi atsiliept. Buvo paaiškinta, kad nesulaukus žinutės neverta vykti į atsiėmimo skyrių, nes prekė bus dar neparuošta. Beliko tikėtis pranešimo sulaukti prieš pat filialo darbo laiko pabaigą, tačiau ir to negavau...
Galiausiai šiandien mane pasiekė žinutė, kad galiu atsiimti užsakymą. Kas jau nėra taip aktualu, kai buvo labai svarbu užsakymą gauti būtent tą pačią dieną.
Tai ne pirmas kartas, kai užsakymą gaunu sekančią dieną, nors tinklapyje deklaruojamas pristatymas tą pačią dieną.
Pigu fakin lt. Susitvarkykit savo terminus, nustokit meluot klientams ir deklaruot tos pačios dienos pristatymą!!
Ir teikitės kelt ragelį bent po 5min laukimo, o ne visas 15 barškint melodiją varančią į neviltį!
Pridedu screenshotus žemiau apie jūsų nieko nereiškiančius melagingus pranešimus dėl numatomo termino.
Nesilaiko termino

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aurelija

Prasčiau nėra

Pirkau dvi prekes, kurjeris davė pasirašinėti lizingą pats tikrino asmens kodą, žiuriu paduoda vieną prekę sako nieko daugiau neturiu. Paskambinus i DPD atsakė jog ir gavo tik vieną prekę. O Pigu.lt nesivargina atsiprašė per pora dienų pristatysime. Praėjo 3 darbo dienos iš vis nekelia ragelio, sunkiai prisiskambinus vėl atsiprašymai ir toliau dingsta. NEREKOMENDUOJU!!!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Renata

gavau tik pusę prekių, nors žinutė atėjo, kad užsakymas atliktas pilnai

Buvau šoke, kai atsidariau užsakytų prekių dėžutę iš pigu.lt, o ten buvo tik dvi prekės iš keturių! Negalėjau patikėti, kaip taip gali įvykti. Tačiau pigu.lt į žuntę sureagavo greitai ir savaitės bėgyje atėjo visos prekės. Gali būti, kad kaltė yra ir mano, nes yra įmanoma, kad buvo atsiųstos dvi dėžutės, tačiau pigu.lt atsiėmimo punkte nepastebėjau antros dėžutės, nes paprasčiausiai tikėjausi tik vienos.
nesusipratimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

garantinis taisymas

Chebra, nepagailėkit sumokėti truputį daugiau, nes jei prireiks garantinio taisymo - vargsit ilgai ir nelaimingai. Ir kai pasidomėt norėsit pasakys, kad sistemoje nieko nemato. Nu žodžiu, aš jokios elektronikos niekada gyvenime daugiau nepirksiu, ypač brangesnės.

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arvidas

Miegoti ant pinigų nekieta.

O, visagalis "pigu.lt". Rūpestis pirkėju baigiasi, kai tik prekė tampa parduota. Jei parašai į pagalba@pigu.lt, tai robotas dar atsiunčia kažkokį buką atsakymą, kad susisieks per dvi dienas, bet tuo viskas ir baigiasi :). Dar geriau, jei esi VIP ir kreipiesi į vipaptarnavimas@pigu.lt, tada negauni jokio atsakymo. Vnž. chebrytė miega ramiai,-pinigai netrukdo (kolkas)

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Alfredas

Labai nepatenkintas, pristatymo terminų nesugeba laikytis

Labai nepatenkintas, pristatymo terminų nesugeba laikytis. Prekę įsigijau 04.29, buvo žadėta, kad pristatys 04.30, deja visą dieną nieko negavau, nei sms, nei emailo, paskambinęs sužinojau, kad prekė nebus pristatyta, gal tik gegužės 2, gegužės 2d vėl nieko, tyla, parašiau laišką į kokybe@pigu.lt, tai gegužės 3d atrašė, kad aiškinasi, kas negerai, už tai pasiūlė 10eur į pigu.lt sąskaitą, bet kada pristatys prekę -+ vistiek nepasakė. Niekam nerekomenduoju, kas tikisi prekes gaut greit. Gali tekt netikėtai palaukt 4-5d. Klausimas ar jie tikrai tas prekes sandeliuose turi..
jokio
vien trūkumai

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ramune

Darbuotojams trūksta kompetencijos arba sąmoningai elgiasi nesąžiningai

2019-04-03 pirkau iš UAB „Pigu“ mini krosnelę Saturn ST-EC10701R . Išbandžius krosnelės veikimą, paaiškėjo, kad labai stipriai kaista krosnelės išorė, nors prekės aprašyme to nebuvo nurodyta, todėl įdėjusi prekę atgal į originalią pakuotę, 2019-04-09 pateikiau prekę grąžinimui, tačiau pinigų už prekę minėta bendrovė negrąžino, motyvuodama tuo, kad prekė buvo naudota, todėl prekę reikia nuvežti į garantinį remontą patikrinimui. 2019-04-25 bendrovė pateikė atsakymą į pretenziją, kuriame nurodė, kad pretenzija yra nepagrįsta ir negali būti tenkinama, kadangi prekę apžiūrėjusi garantinę patikrą atliekanti bendrovė, nustatė, kad prietaisas techniškai tvarkingas ir veikia tinkamai, o pasinaudoti teise grąžinti prekę aš neturiu galimybės, nes prekė buvo naudota (apibraižyta), nors prekės priėmimo-perdavimo akte apibraižymo požymių nebuvo įvardinta ir faktiškai prekė nebuvo apibraižyta, o atrodė kaip nauja, nes buvo naudota (siekiant patikrinti jos veikimą) 15 minučių ir atsargiai įdėta atgal į dėžę, todėl argumentas, kad prekė apibraižyta, dėl to praradusi prekinę išvaizdą, nesudaro pagrindo konstatuoti, jog prekės defektai atsirado dėl mano kaltės. Aš prekę naudojau, norėdama patikrinti jos veikimą ir užfiksuoti prekės neatitikimus/atitikimus prekės aprašymui, tačiau prekė iki jos pateikimo bendrovei, nebuvo išoriškai pažeista (tą patvirtina prėmimo-perdavimo aktas). Tačiau pardavėjas nesigilino į faktines aplinkybes ir mano pretenziją nepagrįstai atmetė.

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

jurate
www.pigu.lt apgavikai, negerbianti pirkėjų ir besityčiojanti iš jų e. parduotuvė. Užsisakiau 2 prekes iš www.pigu.lt už kuris mokėjau per e. bankininkystę. Gavau tik vieną , Vienu žodžiu nei prekės nei grąžintų už prekę mokėtų pinigų. Paprašiau kelis kartus paaiškinimo , kodėl negavau prekės tai atsakymai buvo šokiruojantys. Facebooke pateikus nepasitenkinimą dėl negautos už kurią sumokėta liepė nufotografuoti prekę. Kaip galima tai padaryti jei prekės iš viso neturiu ??? kai kreipiausi e. paštu dėl problemos gavau , kad esu atseit kvaila ir jie mato tik vieną užsisakytą prekę. Tada nusiunčiau jų pačių e. paštu gautą laišką aiškiai parodantį, kad buvo užsisakyta 2 prekės . Be to nusiunčiau nukopijuotą informaciją apie apmokėjimą ir .... jokio atsakymo. Ir tai šios savaitės įvykis . Apgailėtina ši pigu, uab įmonė. Niekam nerekomenduoju.

jurate parašė klausimą 2018.10.05

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti