Atsiliepimai

Atsiliepimai

Alfredas

Labai nepatenkintas, pristatymo terminų nesugeba laikytis

Labai nepatenkintas, pristatymo terminų nesugeba laikytis. Prekę įsigijau 04.29, buvo žadėta, kad pristatys 04.30, deja visą dieną nieko negavau, nei sms, nei emailo, paskambinęs sužinojau, kad prekė nebus pristatyta, gal tik gegužės 2, gegužės 2d vėl nieko, tyla, parašiau laišką į kokybe@pigu.lt, tai gegužės 3d atrašė, kad aiškinasi, kas negerai, už tai pasiūlė 10eur į pigu.lt sąskaitą, bet kada pristatys prekę -+ vistiek nepasakė. Niekam nerekomenduoju, kas tikisi prekes gaut greit. Gali tekt netikėtai palaukt 4-5d. Klausimas ar jie tikrai tas prekes sandeliuose turi..
jokio
vien trūkumai

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ramune

Darbuotojams trūksta kompetencijos arba sąmoningai elgiasi nesąžiningai

2019-04-03 pirkau iš UAB „Pigu“ mini krosnelę Saturn ST-EC10701R . Išbandžius krosnelės veikimą, paaiškėjo, kad labai stipriai kaista krosnelės išorė, nors prekės aprašyme to nebuvo nurodyta, todėl įdėjusi prekę atgal į originalią pakuotę, 2019-04-09 pateikiau prekę grąžinimui, tačiau pinigų už prekę minėta bendrovė negrąžino, motyvuodama tuo, kad prekė buvo naudota, todėl prekę reikia nuvežti į garantinį remontą patikrinimui. 2019-04-25 bendrovė pateikė atsakymą į pretenziją, kuriame nurodė, kad pretenzija yra nepagrįsta ir negali būti tenkinama, kadangi prekę apžiūrėjusi garantinę patikrą atliekanti bendrovė, nustatė, kad prietaisas techniškai tvarkingas ir veikia tinkamai, o pasinaudoti teise grąžinti prekę aš neturiu galimybės, nes prekė buvo naudota (apibraižyta), nors prekės priėmimo-perdavimo akte apibraižymo požymių nebuvo įvardinta ir faktiškai prekė nebuvo apibraižyta, o atrodė kaip nauja, nes buvo naudota (siekiant patikrinti jos veikimą) 15 minučių ir atsargiai įdėta atgal į dėžę, todėl argumentas, kad prekė apibraižyta, dėl to praradusi prekinę išvaizdą, nesudaro pagrindo konstatuoti, jog prekės defektai atsirado dėl mano kaltės. Aš prekę naudojau, norėdama patikrinti jos veikimą ir užfiksuoti prekės neatitikimus/atitikimus prekės aprašymui, tačiau prekė iki jos pateikimo bendrovei, nebuvo išoriškai pažeista (tą patvirtina prėmimo-perdavimo aktas). Tačiau pardavėjas nesigilino į faktines aplinkybes ir mano pretenziją nepagrįstai atmetė.

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Viktorija

Prastas aptarnavimas

Iš pigu.lt pirkau dviratį, kuriam nulūžo pedalas vos tik pradėjus važiuoti. Kreipiausi į pigu.lt, asistentė pasakė, kad pedalą perduos kurjeriui, kuris man per dvi dienas pristatys naują pedalą, praėjus dviems dienoms nei pedalo nei kurjerio, pasiskambinus į pigu.lt asistentė man vėl patvirtino, kad pedalas jau pas kurjerį ir davė net kurjerio telefono numerį, nusprendžiau dar palaukti ir kurjeriui ačiū Dievui neskambinau, nes būčiau apsijuokus. Nesulaukus pedalo savaitę laiko dar kartą pasiskambinsiu į pigu.lt ir man asistentė pasakė, kad jie jokio pedalo nesiūs tol kol nesulauks mano dviračio nuotraukų (nors prieš kelias dienas teigė, kad pedalas jau pas kurjerį ir netgi jo telefono nr. davė). Žinoma nusiuntusi nuotraukas laukiau dar savaitę, kad jie man pasakytų jog tai mano klaida, pedalas prisuktas blogai. Galiu pasakyti, kad aptarnavimas ir kliento išsaugojimas yra labai prastas, daugiau niekada iš ten nieko nepirksiu.
Nera
Labai blogas aptarnavimas, klientų apgaudinėjimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

dangira64

Prastos kokybės prekės

Pirkau kavos virimo aparatą, kurį džiugiai padovanojau krikštadukrai Kalėdų proga. Veikė apie 3 mėnesius ir sugedo. Dabar taip pat džiugiai laukiu atsakymo iš pigu.lt norėdama žinoti ką jie ketina daryti. Kiek palaukusi kreipsiuosi kur pridera, nes kaip matau iš kitų atsiliepimų, jiems į klientą visiškai nusispjauti.
jokių
kokybės jokios

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aušra

Nekokybiškos prekės remontas ir grąžinimas

Daugiau nei prieš mėnesį pirkau dovanai smulkintuvą. Deja, dovanos gavėjas dovana ne apsidžiaugė, bet nusivylė: įjungus prietaisas smarkiai burzgė, bet menkai veikė ir dar ėmė smirdėti; pabandžius juo smulkinti vaisius, beveik nieko nesmulkino, o tik vis labiau smirdėjo ir apskritai nustojo veikti. Pasiteiravus pigu.lt kodėl taip atsitiko, jie pranešė, kad parduodamos buitinės technikos netikrina. Gavus nekokybišką prekę reikia jiems nunešti, o jie perduos 2 savaičių garantiniam remontui. Praėjus daugiau nei mėnesiui, atėjo pranešimas, kad prekę galima pasiimti. Žinoma, tikėjausi, kad prekė bus pataisyta arba pakeista nauja. Deja, deja. Prekę bandė grąžinti be jokio paaiškinimo, kad ji neveikia. Tik kišo popierius pasirašyti, kad atsiskaitė su pirkėju. Labai atkakliai kelis kartus paklausus ar smulkintuvas pagaliau veikia, atsakė, kad ne, neveikia ir kad sutaisyti jo nepavyko. Pinigus grąžinti atsisakė, kadangi, pasak jų, pirkėjas yra pats kaltas. Darau išvadą, kad pirkėjas yra kaltas tuo, kad naudojasi pigu.lt paslaugomis. Labiausiai nesmagu, kad tai buvo dovana, kuri paliko tik kartėlį :(
Iki tol su pigu.lt nemažai teko bendrauti ir didesnių priekaištų neturėjau. Tačiau buitinės technikos nebuvau ten pirkusi. Nepirkite pas juos prietaisų, kuriuos reikia tikrinti pardavėjo akivaizdoje, kitaip galite likti ir be prekės, ir be pinigų, ir dar kaltas, kad nemokate naudotis technika.

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jonas

Puiki komanda, greitas pristatymas

Sveiki. Greitas ir kokybiškas pristatymas telefonas buvo užsakytas 03.01 jau 03.02 aš jau jį turėjau nors ir buvo šeštadienis. Puiku, taip ir toliau sėkmės visai komandai. Nera ką lyginti su Bigbox.lt kur pardavinėja prekes kurių net neturi ir nežino kada turės.
Tikslumas, operatyvumas, prekių pasirinkimas, visada rodo sandelio likutį
Nematau

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marta

Pristatymas

Šiandien turėjo priststyti prekę, gavau ryte dvi sms su patikslinimais, kad prekė bus šiandien pristatyta nesulaukus iki 17h pabandžiau paskambinti numeriu nurodytu sms , tas numeris buvo išjungtas, paskambinau į pigu.lt kur pasakė, kad matome, kad su jumis suderinta kita pristatymo data, sakau nesąmonė nieks nieko nederino, prekė reikalinga būtent šiandien, kurjeris nurodė kažkodėl kitaip, pasakė išsiaiškins, praėjo virš valandos nieks neskambina, vėl paskambinau, atsakymas laukyte ... žinoma prekės nieks nepristatė, atskambint neatskambino. Labai pikta nes prekė užsakyta prieš kelias dienas ir būtent su šios dienos priststymu, nes tai turėjo būti dovana, teko pakeliui stoti į parduotuvę ir pirktis bent kažką dovanai. Vat toks kurjerio neatsakingumas, nusprendė, kad neskambinęs suderino kitą pristatymo datą ir nusprendė nevežti , o operatorė net nesugebėjo išsiaiškint ir atskambinti paaiškinti situacija.
Neatsakingumas

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ieva

Prekės detalės neatitinka, baisus aptarnavimas

Jau daugiau kai pusę metų kai nusipirkau vonią, viena vonios kojos apdaila buvo per didelė. Pranešiau apie netinkančią detalę, po pusės metų kažkur gavau, bet ji taip pat netiko. Taip iki šios dienos negaunu voniai tinkamos kojos iš pardavėjų. Dažniausiai neina priskambinti, jei priskambinu sako "susisieks su jumis vadybininkas". Parašius laišką kartais kažkas teikiasi atrašyti, kitais kartais ignoruoja. Pirkau dar iš ten ir sifoną tai pačiai voniai, paskambinau pasikonsultuoti, bet konsultantė nieko nenusimanė, tai gavau netinkamą sifoną. Krripiausi dėl gražinimo, tai atsiuntė krūvą sąlygų, jau gakvojau, kad negražins. Vėl rūpesčiai dėl gražinimo. Laimei gražino už sifoną pinigus. Niekam nerekomenduoju iš ten ką sakytis. Laiko, pinigų ir nervų švaistymas.

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ieva

Nekokybiška paslauga

Savo užsakymą turėjau atsiimti iš pigu terminalo vos už kelių dienų nuo užsakymo. Atėjus laikui atsiimti negavau pin kodo. Tuomet skambinau daug kartų konsultantams kur mano prekė? Prireikė 3 dienų kol išsiaiškino. Atsiėmus savo užsakymą iš terminalo pasigendu vieno daikto, kuris taip taip buvo įtrauktas į užsakymą. Skambinu vėl - žinių jokių. Mes Jums paskambinsime (ta pati dainelė) , o nieko naujo. Žodžiu, pinigai sumokėti ,o prekių pristatyti nenori. Daugiau nesinaudosiu pigu.lt paslaugomis. Pirmiausia susitvarkykite savo sistemą, o tada aptarnaukite klientus.
Nėra
Nepristatomos prekės

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laura

Nekokybiškas baldas

Nuo 2018_12_05 iki 2019_02_20 nepakeičia sugadintų nekokybiškų durelių jau du mėnesiai meluoja dėl durelių pakeitimo laiko ir datos. pigu.lt nerūpi klientai, jie melagiai, daugiau iš jų nieko nepirksiu ir visiem sakau, kad nepirkti iš jų ir dar kitiem pasakytų .
Privalumų nera
Nekokybiški baldai, nekokybiškas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

jurate
www.pigu.lt apgavikai, negerbianti pirkėjų ir besityčiojanti iš jų e. parduotuvė. Užsisakiau 2 prekes iš www.pigu.lt už kuris mokėjau per e. bankininkystę. Gavau tik vieną , Vienu žodžiu nei prekės nei grąžintų už prekę mokėtų pinigų. Paprašiau kelis kartus paaiškinimo , kodėl negavau prekės tai atsakymai buvo šokiruojantys. Facebooke pateikus nepasitenkinimą dėl negautos už kurią sumokėta liepė nufotografuoti prekę. Kaip galima tai padaryti jei prekės iš viso neturiu ??? kai kreipiausi e. paštu dėl problemos gavau , kad esu atseit kvaila ir jie mato tik vieną užsisakytą prekę. Tada nusiunčiau jų pačių e. paštu gautą laišką aiškiai parodantį, kad buvo užsisakyta 2 prekės . Be to nusiunčiau nukopijuotą informaciją apie apmokėjimą ir .... jokio atsakymo. Ir tai šios savaitės įvykis . Apgailėtina ši pigu, uab įmonė. Niekam nerekomenduoju.

jurate parašė klausimą 2018.10.05

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti