Atsiliepimai

Atsiliepimai

Indre

Laiko gaišimas, negauta prekė

Jei būčiau mačiusi, kiek neigiamų atsiliepimų yra apie šią įmonę, tikrai nieko nebūčiau iš jos pirkusi. Deja, užsisakiau prekę, kurios man reikėjo gan skubiai. Sekančią dieną, gavau pranešimą, kad ji vėluos. Dieną, kurią jau turėjo ateiti vėluojanti prekė, paskambinau pasiteirauti kurią valandą daug maž man jos tikėtis. Nors ir buvo internete parašyta, kad ji jau pakeliui, paskambinus man pasakė, kad jos kol kas negausiu. Kada tiksliai gausiu, neaišku. Gal būt mėnesio gale. Kodėl negavau pranešimo, kad ji vėl vėluos, neaišku. Po keletos dienų, pagaliau gavau pranešimą, kad ji bus man pristatyta už poros savaičių. Po poros valandų, gavau pranešimą, jog prekė man vis gi nebus pristatyta ir bus grąžinami pinigai. Kaip atsiprašymą, gausiu 10 eurų nuolaidą sekančiai prekei. Prekė, kurią buvau užsisakiusi kainavo daugiau nei 1000 eurų ir buvo, kaip jau minėjau, skubi, o kompencacija 10 eurų sekančiai prekei??? Svaime suprantama, iš šios parduotuvės niekada nieko nebeužsisakysiu, bet tokia kompensacija, mano manymu, tolygi pasišaipymui iš kliento. Skambinant telefonu, konsultantas, žinoma, neturėjo ką pasakyti, tik tiek, kad atsiprašo. Paprašius galimybės susisiekti su asmenimis, atsakingais už tai, kas įvyko buvo pasakyta, kad vadovybė su klientais nebendrauja. Galiausiai, sugaišta nemažai laiko, prekė negauta ir 10 eurų kompensacija.

Atsiliepimas parašytas: 2022.06.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
FUZHYS

siuntos vėlavimas

Užsisakiau kuprinę, rašė, kad turi sandelyje. Laukiau 3 mėnesius kol pagaliau pasiekė mano rankas. Spėju, kad neturėjo savo sandelyje todėl užsisakė iš kitur

Atsiliepimas parašytas: 2022.04.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Mantas

SUGAIŠTAS LAIKAS

Gavau ne tą prekę, o mano pirkto daikto neturi. Dvi savaites viskas prasitese. . Bloga patirtis. Gavau žinutę - jie apgailestauja .

Atsiliepimas parašytas: 2022.03.31

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
siberyah

Kokybė neatitinka kainos

Pirkom porą kartų, abu kartus kokybė tragiška. Grąžinti pinigų ir priimti prekę atsisako, tempia laiką el. laiškais, siunčia į garantinį, kuris trunka nuo 14 iki 70 dienų. Nei prekės, nei pinigų. Prasčiausias aptarnavimas, su kokiu kada susidūrėm. Niekada nebepirksim iš 1a. Gailiuosi, kad priviliojo, atseit, žema kaina ir greitu pristatymu, kuris vėlavo, kol nesusisiekiau telefonu. Nuvylė ir išdūrė. Kreipsimės į vartotojų teises. Kaip šitaip galima tyčiotis, klientas be krosnelės, kurią pirkom kuo skubiau gaminti maistui, o jie tempia laiką, kiekvieną kartą po skambučio laukiam bent 3 dienas atsakymo. Jau šnekamės daugiau nei savaitę. Naudoti daikto negalime, nes reikia grąžinti, o jei pirksim naują, tai paskui kur dėsim šitą, kai jie nuspręs, kad viskas tvarkoje? Prekių nepriima, atseit, elektronika, kur tai matyta, net Rimi priėmė ventiliatorių ir kondicionierių atgal. Krosnelė sveika ir gyva, tai kodėl staiga jos nenori priimti... Absurdai ir nepagarba.

Atsiliepimas parašytas: 2021.06.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gintaras

Viskas super

Užsakinėjau kompiuterio dalis, jas atsiuntė greičiau, nei buvo numatyta. Nors lietuvos sandeliuose neturėjo prekių, siuntė iš Rygos.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Warlock

Apgaudinėja klientus

Tikrų s....ių kontora. Pradžiai , kai pirkau -galite atsiimti paštomate, paskui skambutis - į paštomatą netelpa, nemokamai pristatysime jums į darbą, paskui po 10 min. laiškas - prekės neturime, bus tik po pusės mėn. Nuvažiavau į kitą parduotuvę ir pirkau, nes labai reikėjo. Kitą dieną žinutė - Jūsų prekė jau keliauja, o siunčia ne 1a, o Senukai. Senukose nieko nežino apie prekę.
Prekės atsisakiau, pareikalavau grąžinti pinigus, tai atsakimas - artimiausiu metu, paskui žadėjo iki antradienio. Laukiu jau nuo 07.31 , ir tik šiandien prabilo, kad gausite po 14d. Kai paimti pinigus - tai iškarto, kai grąžinti - laukite, mes jūsų pinigėlius prasuksime , o paskui, gal grąžinsime po 14d. Su valdžia susisiekti neįmanoma.

Zmones, nepirkite pas situs apgavikus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Neringa

Nepriima atgal prekių

Nerekomenduoju ir pati daugiau gyvenime iš jų nieko neužsakinėsiu. Pirkom iš jų televizoriui priedėlį. Pajungus, paaiškėjo, kad mūsų televizoriaus modelis "nesusikalba" su tuo priedėliu, nes nebuvo garso. Su priedėliu viskas tvarkoj, jis nesugedęs, bet mums tas modelis netiko ir norėjom gražinti. Tai jie pareiškė, kad prekė naudota ir jie jos nepriims, nors mes tik ją išpakavom, pajungėm ir vėl supakavom atgal. Nu dar tokių čiūdų nebuvom girdėję!.. Aišku, kreipėmės į vartotojų teisių tarnybą. Šiek tiek procesas užtruko, bet buvo priimta nutartis mūsų naudai ir tie gudručiai buvo priversti pasiimti savo prekę ir gražinti pinigus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Marius

Viskas ok

Užsisakiau vieną prekę internetu į Omniva paštomatą. Pristatė dar anksčiau nei buvo rašyta, prekę atsiimiau be problemų, viskas kaip ir gerai. Prisiskaitęs buvau, kad visiem čia blogai, bet atsiliepimus žmonės juk rašo tik tada, kai kažkas būna blogai.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ivona

Klaidina vartotojus

Po prekėmis rašo, kad liko paskutinės penkios prekės, o realiai ne vienos neturi. Jau du kartus bandžiau pirkti pas juos, tempia laika, o po to atšaukia užsakymą, o tą pačia prekę ir toliau siūlo su tuo pačiu užrašymu liko paskutiniai 5 vienetai. Labai nesiūlau iš jų ką nors užsakinėti, nes ir iš pažystamų girdėjau, kad susiduria su tokia situacija, tik daug laiko sugaišite.

 

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Edmundas

Labai greitas pristatymas

Užsakinėjau tris prekes, jas gavau greičiau negu planavo, pakuotės nepažeistos, vienos prekės neatsiuntė, bet pinigus gražino laiku man net nespėjus susisiekti.
Neįmanoma gauti informacijos telefonu

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Agne
Tiesiog pasiskaicius komentarus plaukai siausiasi.Labai norejau paklausti ar Jum "1a" nesarmata zmones apgaudineti?man keisciausia,kad zmones tokie kantrus, kad nepadave jusu i teisma.

Agne parašė klausimą 2018.08.09

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Arturas
Užsisakiau telefona honor10,su inašu ir lizingu 12 mėn.Atėjo saskaita pilnam apmokėjimui.Deja teks atšaukt užsakima.

Arturas parašė klausimą 2018.07.09

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti