Atsiliepimai

Atsiliepimai

Warlock

Nepirkite iš 1a.lt.

Apitiksliai prieš mėnesį buvo atliktas užsakymas daugiau kaip ant 3500 Eur. Žadėjo pristatyti per savaitę, paskui neinformavus, pratęsė beveik mėnesiui , teko anuliuoti užsakymą. Suteikiau jiems antrą šansą. Prieš 3 dienas vėl buvo užsakytas daiktas, bet už mažesnę sumą apie 100 Eur. Vėl, po kol nepakėliau triukšmo, pakavo daiktą beveik 24 val !!!! Paskui pasakė, kad prekė išsiųsta ir gausite kitą dieną, nors sistemoje data buvo nepasiketusi , kabino makaronus, kad čia sistema kalta, bet pokalbio metu staiga pasikeitė pristatymo data. Sumelavo dėl siuntimo - prekė ištikrųjų išsiųsta nebuvo, nes per pokalbį su Omniva , paaiškėjo, kad jiems buvo tik perduota informacija apie siuntą, bet pačios siuntos nebuvo. Šiandien vėl išsisukinėja, atsisako pateikti pilną informaciją apie siuntos judėjimą. Aptarnavimo kokybė apgailėtina, požiūris į klientus nekoks, pokalbio metu net nebando išklausyti kliento, nuolat pertraukinėja. Niekam nesiuliciau pirkti is sitos kontoros.
Aptarnavimo kokybė apgailėtina. Nuolat meluoja klientams.

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Artūras

Plaktuvo negavome

Birželio 12d. buvo užsakytas. Tik 15d. elek. laišku pranešta, kad neturi nes buvo paskutinis užsakymo metu. Pasirinkau kitą modelį ir brangesnį. To modelio tuo metu svetainėje rodė kelis vienetus. Sutiko parduoti brangesnį už pigesnio kainą. Papildomai mokėti nereikėjo. Apmokėjimas padarytas pavedimu. Kito pristatymo terminas. Birželio 28d. 28d. paskambinus paaiškėjo , kad ir šį kartą prekės neliko. Nebuvau informuotas, kad prekė vėluos. Dabar žada pristatyti prekę 8d. liepos. Jų paaiškinimas, kad sutartyje yra 30d. terminas, jie nesijaučia apgavę klientą .

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lina

Esu nusivylusi

Užsisakėme batutą, laukėme savaitę ,antrą,o batuto kaip nėra taip nėra. Parašiau jiems, prašiau paaiškinti. Tai sugebėjo pasakyt, jog iškilo kažkokios problemos dėl kurių negalėjo pristatyt. Na pagalvojus kam nepasitaiko, tai nusprendėm dar savaitę laukt.. ir nesulaukėm... Tai paprašiau grąžint pinigus.. Grąžino po 3dienų.

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aina

Situacijos išsiaiškinimas

Turėjome nesutarimų ir nesklandumų su A1 parduotuve. Susikomunikavus su jais, atradome abiejoms pusėms bendrą sprendimą - už ką Jus dėkoju.
Nėra
-

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Alma

Nesulaukiau telefono...

Birželio 5 d. užsakytas telefonas huawei p9 lite ir dėklas, 06,06 d. ,gaunu žinutę, kad juodos spalvos telefono nėra, skambinu ir pasirenku mėlyną spalvą,turiu jį gauti 06.19.Laukiu,19d. skambinu, pasako, kad galiu imti gold spalvos tel. ,jis tikrai bus 25 d. Parašau, kad pykstu ir tai paskutinė data, kada lauksiu. Ir ką manot, šiandien paskambinu ir malonus balselis praneša, kad tel.bus 07.03 d...pasakau, kad užsakymą anuliuoju ir dabar laukiu pinigėlių. Būtinai pranešiu per kiek laiko sulaukiau. Ir jie dar parašė, kad sekančiam užsakymui taikys didžiausią nuolaidą, atrodo, kad aš dar kada nors norėčiau turėti reikalų su šia parduotuve...

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kęstas

PRISTATYMAS STAMBIAGABARITINIO KROVINIO

2018-06-14 D. UŽSAKYTAS ŠALDYTUVAS SU PRISTATYMU. GAUTAS LAIŠKAS, KAD PRISTATYMAS BUS 2018-06-18 D. NUO 08 IKI 22VAL. UŽSAKYMO BŪSENA - IŠSIŲSTAS. NESULAUKĖM. 2018-06-19 D. PRISISKAMBINUS TELEFONU IR PAKLAUSUS KADA GALIME TIKĖTIS PREKĖS, ATSAKĖ, KAD JIE LEIDŽIA SAU ATLIKTI PRISTATYMĄ PER 30(!) DARBO DIENŲ. POŽIŪRIS Į KLIENTĄ NIEKINIS. SU TOKIU NEATSAKINGUMU DAR NETEKO SUSIDURTI. BŪKIT DĖMĖSINGI, ARBA NESUSIDEKITE SU A1.LT

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aurimas

Užsakymo terminas iš savaitės tapo mėnesis

Birželio 2d atlikau užsakymą, užsisakydamas smūgini veržliasukį Dewalt 899. Numatoma užsakymo data buvo nurodyta 11d. Šiandien, birželio 11 prieš vykstant atsiimti prekės nusprendžiau paskambinti. Pasirodo mano prekės dar nėra, nebus nei ryt, nei šią savaitę, bus tik liepos menesį, po trijų savaičių!!! Per tą savaitės laukimą niekas nesiteikė net paprasto el. laiško parašyt apie vėlavimą. Parduotuve pavedė juodai, pasiemęs buvau atostogas numatomiems darbams su įrankiu. Gyvenime daugiau nesilankysiu, ir draugam nerekomenduosiu šios parduotuvės. Užsisakiau iš kitos įmonės, kuri pristatys rytoj.

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

alesgute

Parduoda neegzistuojančias prekes ir neinformuoja

Užsisakiau, sumokėjau, tačiau prekės negavau nei numatytą dieną, nei kitą. Paskambinus pasakė, kad buvo išsiųstas laiškas, kuriame parašė, kad prekės jau nėra ir laukia mano atsakymo, ar grąžinti pinigus ar rinksiuosi kitą prekę. Jokio laiško nebuvo, nors prieš tai patvirtinimo laiškai gauti.

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Karolis

Užsisakėme dviratį...

Taigi užsisakėme dviratį prieš savaitę, kurį turėjo pristatyti vakar arba šiandieną, deja, bet nesulaukėme skambučio apie prekę ir ar ji išvis yra išsiūsta. Gerai , kad nemokėjome bankiniu pavedimu. Nesiruošiu daugiau iš čia pirkti ir kitiems nesiūlau.
Blogas aptarnavimas, ne informavimas.

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Emilija

Aferistų parduotuvė

Labai nusivyliau šia parduotuve. Prekių kainos ir jų likutis nesutampa su realia padėtimi. Paklausus apie mane dominančios prekės likutį gavau keistą atsakymą, cituoju : "yra likęs vienas vienetas šiam momentui pas tiekėjus, kadangi puslapis aktyvus trijose valstybėse iki gaunant Jūsų apmokėjimą ją gali nupirkti kažkas kitas pirmiau. Nesiūlome klientams rinktis prekių su ribotu likučiu, nes tai tam tikra rizika kad ji bus išpirkta". Taigi, jeigu mano užsakymas svetainėje yra rodomas kaip vykdomas, gali būti, kad vėliau bus atšauktas, nes iš tikrųjų dominančios prekės jie neturi ir tarp klientų nėra pirmumo teisės. Taigi jeigu pasirinkau apmokėjimą grynaisiais ir mano užsakymas yra vykdomas kažkas apmokėjęs bankiniu pavedimu prekę nusipirks pirmas. Tebūnie, jų pirkimo-pardavimo taisyklės nurodo, kad jie turi teisę nutraukti užsakymą jei prekių netur, bet bendravimas el. Paštu nėra pats maloniausias, kadangi darbuotoja nurodo pasiskaityti pirkimo-pardavimo taisykles, kurias jie patys galbūt ir pažeidžia nes apgaudinėja klientus nurodydami neteisingas kainas ir prekes kurių nėra!
Prekių trūkumas

Atsiliepimas parašytas: 2018.05.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Arturas
Užsisakiau telefona honor10,su inašu ir lizingu 12 mėn.Atėjo saskaita pilnam apmokėjimui.Deja teks atšaukt užsakima.

Arturas parašė klausimą 2018.07.09

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti