Atsiliepimai

Atsiliepimai

Romanas

Ačiū už gera ir greita garantinį aptarnavimą.

Na nežinau kaip kitiems, bet man 1a.lt tai gera el.parduotuvė, užsisakiau ne viena prekę, gavau net anksčiau negu buvo numatyta per 1-2 dienas, tada buvau nusipirkes SSD diską, kuris sugedo po 6 mėnesių, parašiau į 1a.lt, užpildžiau formatą ir išsiunčiau prekę jiems, parašė jog bus atlikta maždaug per 1-3mėn, o atliko per 2 sav, ssd naują jau gavau ir už nieka man papildomai nereikia mokėti, kolektyvas malonus, ir pavyzdžiui jeigu jūms visiems įdomu, kodėl kai išsiunčiat brokuotą prekę, ilgai reikia laukti maždaug 1-3 mėn, tai tik dėl to, jog jie surenka pakankamai brokuotų daiktų iš visos Lietuvos, kol jiems apsimoka išsiusti visas prekes kartu į kažkurią tai valstybe+priklauso nuo gamintojo per kiek laiko pažiūri, taigi jie negali užtikrinti jog jie patikrins numatytu laiku, jie negali patys patikrinti prekęs, juk jie tai negamintojai, patys gamintojai, žino ar tai brokas, ar tai specialiai sugadintas ar kaip nors pažeistas pirkinys.
Pirkau ir pelytė ir ssd diską ir daugiau, visada gaudavau juos saugiai įpakuotus su paminkštinimu.

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dobilas

1a nesikuklina ir pinigus pasisavinti

2019-01-10 už užsakytas prekes pervedžiau beveik 40 eurų; pristatymo laikas buvo 01-15, bet pranešė, kad prekės išparduotos. šiandien 01-25 ir nei prekių, nei pinigų. nei parduotuvės dėmesio
nesąžiningi verslininkai

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egidijus

Tikėtina, kad prekės LAIKU negausite. Arba iš viso negausite.

2019-01-04 užsakyta prekė per "Valome sandėlį" akciją. Prekė pigesnė nei kitose parduotuvėse apie 100 Eur (kaina 275 Eur). Pristatymas 2019-01-15. Tą dieną susisiekus buvo atsakyta, kad prekė vėluoja ir ją gausite 2019-01-24, jei palauksite. Susisiekus 2019-01-21 dėl sistemoje pasikeitusio pristatymo laiko buvo parašyta, kad prekė išparduota. Nepasiūlyta jokių analogiškų prekių, kompensacijos. Į paklausimus nereaguojama. Pati blogiausia parduotuvė.
Nerekomenduoju užsisakinėti prekių iš šios parduotuvės.

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

abc123

APGAUDINĖJA KLIENTUS

www.1a.lt parduotuvė apgaudinėja klientus, kol nebuvau sumokėjęs mano užsakyme už prekę pristatymo terminas buvo nurodomas vienas, o tik sumokėjus be jokių paaiškinimų pristatymo terminas staiga pailgėjo ilgiau nei SAVAITĘ.
Perkėlinėja prekės pristatymo laiką

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aušra

Nepriima atgal prekių jei nepranešate per 24h!

Pirkau elektroninį laikrodį-radio imtuvą. Gavau visą subraižytą, ant ekrano pilna mikro įbrėžimų, nudaužtu kampu, trumpai tariant su žymiais ilgalaikio dėvėjimo požymiais. Pinigų neatgavau, nes apie trūkumus pranešiau po 4 dienų, o ne per 24h nuo gavimo!!! Tai pasak 1a.lt, labai tikėtina, jog tokie dėvėjimo požymiai būtent per tokį laiką ir atsirado. Siuntinį gavau penktadieni, prieš pat Kučias. Prisiskambinti sudėtinga, o prisiskambinus nepasako, kad per 24h reik pranešti. tik pasiūlo užpildyti formą ir atsiųsti atgal. Perkantieji, skaitykit sąlygose ne tik kas parašyta paryškintai, bet ir visą aprašą. Nes apie trūkumų pranešimą per 24h, tikrai reikia "išskaityti"! Nepatikima!!!!!! Pristatymo terminas taip pat vėlavo. Tai niekis palyginus su tuo, jog šis daiktas turėjo būti dovana! Gavome iki Kalėdų likus 2 dienom. Nepirksiu ir kitiem nerekomenduosiu. Gėda, kad 1a.lt nepripažįstate ir savo klaidų.

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arnas

Prekės pristatymo terminas nukelinėjamas 4 kartus.

Užsisakiau ir apmokėjau prekę gruodžio 27d. numatomas gavimo terminas buvo sausio 4d. Sausios 4d. pačiam pasiskambinus ir pasiteiravus dėl būsenos, terminas iškart buvo nukeltas iki sausios 8d. Sausios 8d. ryte, būsena buvo "pristatysime šiandien" pasiskambinus pasiteirauti, gavau informaciją, kad prekė bus tik 14d. Sausio 14d. vėl pasiskambinus ir pasiteiravus dėl būsenos, terminas buvo nukeltas dar iki 18d. Prekės užsakymą atmečiau, pinigus žadėjo gražinti per 3d. jokios kompensacijos ar nuolaidos nesuteikė, nors laukiau beveik mėnesį ir prekės negavau. Beje visu laikotarpiu puslapyje nurodyta, kad prekę turi sandėlyje, o darant naują užsakymą pažymėta, kad prekę bus galima atsiimti po dviejų dienų. NEPASITIKĖKITE ŠIAIS APGAVIKAIS, NEREKOMENDUOJU šios parduotuvės. Ypač šventiniu laikotarpiu nerizikuokite naudotis jų paslaugomis, nudegsite.
VIlkinamas pristatymo laikas, apgaudinėjama, jog prekė yra sandėlyje, nors jos neturi.

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vidas

dėkoju

Turėjau užsakymus savo atsiimti iš omniva paštomato iki 2019 01 04 bet nespėjau grįžti iš kelionės. Susiskambinus po poros dienų gavau savo prekes kokybiškas ir be papildomo siuntimo mokesčių. Dėkoju.

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Eugenijus

grąžinimo politika - neveikia

Parduoda daiktus taip pati kaip ir bet kuri kita e-parduotuvė. Problema su grąžinimais ryški. Įsigijau prekę kuri neatitiko aprašymo. Bandant grąžinti pareiškė, kad naudota. Išpakuoji prekę ir ji gaunasi naudota... Daugiau nepirksiu pas jus, patariu visiems daryti taip pat./ Works same way as any other e-shop. Prices range is the same. The only problem is with return "policy" if you can call it policy. They claim my item is used so I cant give it back. Though it was used just while opening package. Never will buy from them nether suggest anyone to do so.

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

remigijus

Su blogesne parduotuve neteko susidurti

Nepaisant to, kad 2 kartus pakeitė datą kada ateis prekė, tai dar ir meluoja, parašė po velavimo savaites laiko, kad prekė sandėlį ir bus rytoj išsiųsta, tai kaip išaiškėjo pasidomėjus, kad net ne tos spalvos prekė paruošta išsiuntimui, be reikalo sugaišau savo laiką užsisakinėdamas iš to puslapio.
Neatrašo į žinutes, ignoruoja savo klientus

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Paulius

Bėkite kuo toliau

Ši elektroninė parduotuvė - tiesiog tragiška. Tai buvo pirmas (ir paskutinis) kartas kai susiviliojau ir nusprendžiau surizikuoti bei apsipirkti 1a.lt. Didesnės nepagarbos klientui nė negalima ir įsivaizduoti. Nepaisant to, kad parduotuvė visiškai nemoka sklandžiai užsiimti prekybos paslaugomis, nesugeba pristatyti prekės per reikiamus terminus, (Nuo nurodytos atsiėmimo datos galite pridėti dar savaitėlę), tai ir visiškai nesugeba komunikuoti su klientu. Neįmanoma nei prisiskambinti, nei prisišaukti darbuotojus el. paštu. Aplenkite šią parduotuvę, jei tik galite ir jokiais būdais nesusiviliokite greitesne pristatymo data. Perkant buvo nurodyta data po kelių dienų, tačiau jau tos dienos vėlų vakarą visiškai atsitiktinai pamatote, kad jūsų prekės nė nėra sandelyje. Nežinau kaip žmonės turi jaustis. GĖDA

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Agne
Tiesiog pasiskaicius komentarus plaukai siausiasi.Labai norejau paklausti ar Jum "1a" nesarmata zmones apgaudineti?man keisciausia,kad zmones tokie kantrus, kad nepadave jusu i teisma.

Agne parašė klausimą 2018.08.09

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Arturas
Užsisakiau telefona honor10,su inašu ir lizingu 12 mėn.Atėjo saskaita pilnam apmokėjimui.Deja teks atšaukt užsakima.

Arturas parašė klausimą 2018.07.09

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti