Atsiliepimai

Atsiliepimai

DaLi

Pažeidžia vartotojų teises, sukčiauja

Pradžioje pasirodė tvarkinga internetinė parduotuvė, bet tik iškilus poreikiui pasikeisti netinkamą prekę paaiškėjo, kad taip nėra. Nunešus gražinti neatitinkantį aprašymo daiktą, darbuotojas ilgai fasavo ir vaidino, kad labai atidžiai apžiūrinėja, visaip vartaliojo ir čiupinėjo, o tada ėmė rodyti savo paties pirštų antspaudus ir aiškinti, kad daiktas jau buvo naudotas ir tokių nepriima. Tirai žinau, kad niekas nebuvo naudota ir tokio elgesio nesu patyręs nei vienoje kitoje parduotuvėje. Visur naują, netinkantį daiktą priima ar apkeičia. Sukčių kontora niekam nerekomenduoju.
Eilinė internetinė parduotuvė
Kratosi netinkamų prekių priėmimo ir pinigų gražinimo, sukčiauja. Labai mažai darbuotojų, patalpos įrengtos kažkokioje trobelėje, parkingas ankštas, per šventes nespėja aptarnauti. Daug žmonių liko be dovanų, nes 1A tiesiog neturi pajėgumų aptarnauti didesnį kiekį užsakymų.

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Romis

Apgailėtina parduotuvė, nerekomenduoju

Prieš savaitę įsigijau monitorių ir kvepalus. Panaudojus monitorių 6 dienas ant jo atsirado juodų taškų kurie nedingsta ir yra per visą ekraną ir trukdo naudotis. O užsisakiau dar kvepalus 200ml o gavau tik 50ml ir kitos visai rūšies. Nieka į telefoną neatsiliepia.

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ži

1a.lt aptarnavimas

Nusipirktos ausinės neveikia, paklausus kaip galima grąžinti, iškart atsakyta, kad jos jau naudotos nes bandėt ar veikia/neveikia, atvežus oficiali priežastis nurodyma nematomas įbrėžimas Netaupykit €, pirkit iš patikimų įmonių, kurios atsiprašo nutikus panašiai bėdai

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Pardavinėja prekes kurių neturi

Užsisakiau prekę, prie jos rašė, kad galėsiu atsiimti 22d. 23 d. parašiau kada gausiu. gavau atsakymą, kad prekė bus 28 d. prekės negavau. 29 d. parašiau kada bus prekė. gavau atsakymą, kad kito mėnesio 02 d. Parašiau 02d. kada bus, parašė, kad bus 08 d... Lauksim. bet jau reikes rašyti laišką vartotojų teisėms.

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ernestas

Oro drėkintuvas Stadler Form Oskar White O020

Labai labai nekonkreti ir nerimta firma. Užsakiau oro drėkintuvą 2017.12.05. Pasirinkau pristatymą į Omnivą paštomata, pristatymo laikas bus 2017,12,11 d. Pinigus nuskaite per kelias minutes, užsakymo patvirtinimą gavau. 11d nesulaukus siuntinio paskambinau paklausti kur jis randasi, pasakė kad visų pirma į Omniva paštomata negali vežti, o antra kad jo dar negavo is tiekeju. Jokiu informaciniu laisku ar atsiprasymo kad preke veluos per visa laika negavau. Paprasius suzinoti kada bus kita diena sulaukiau atsakymo kad 18d tures ir 19d. siunta pasieks mane. Siandien (19d.) iki vakaro nesulaukiau jokios informacijos apie siuntos pristatyma. Paskambinus taip pat sulaukiau paaiskinimo kad negavo is tiekejo ir nezino kada bus, reikia tikslinti. Tikiuosi pinigu grazinimo nereikes laukti savaitemis. Labai nusivyles sios imones darbu ir bendravimo nebuvimu su klientu. Kaledos sugadintos. Vengsiu sios svetaines ir niekam nerekomenduosiu.
Jokiu
Labai nekonkreti ir neatsakinga imone.

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

TJ

Tragiskas garantinis aptarnavimas

Pirkome stacionarų kompiuterį (workstationą). Po 8 mėnėsių naudojimo sudegė maitinimo blokas kartu motherboard (pasitaiko). Nuvėzėme į garantinį, priemė, viskas ok. Po pusantro mėnėsio gauname laišką, kad tekėjas nebeturi tokio maitblokio ir paprašė išsirinkti kitą už panašia kainą. Seriously? pusantro mėnėsio reikėjo laukti, kad tai parašyt? Jau praejo 2 mėnėsiai (+1diena), vis dar laukiame.
Patogu, kad surenka PC paga užsakymą.
Tragedija su garantiniu aptarnavimu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tingamurka

Niekad daugiau nerizikuosiu pirkti čia,

Visiškai nepatikima parduotuvė. Sumokėjau pinigus užsakiau vieną prekę, pristatė kitą. Įformino grąžinimą, pasiūlė užsakyti panašią, Užsakiau, Nesulaukiau vėl. Pasiūlė pakeisti kita preke, tačiau jau nerizikuoju. Kadangi kitur užsakyti nespėjau, nes laukiau „patikimos“ 1a.lt, tai ir likau be dovanos. Niekam nepatarčiau pirkti čia.
nėra
vien tik trūkumai

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Paulius

Pigi ir gerai veikianti el. parduotuvė

Kainos nedidelės, turinys lengvai surandamai, prekė pristatyta laiku, viskas kaip ir žadėta - priekaištų neturiu ..........................

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rasa

man tai super

Kiek esu pirkusi iš šios parduotuvės, likau visad patenkinta. Kaina siūlo geriausią, pristatymo kartais reikia palaukti, bet jei nėra skubu tai galima ir palaukti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ieva

Neprasidėkite!

Padariau užsakyma, pinigus nuskaičiavo tuoj pat. Savaitę pralaukiu užsakymo ir gaunu tik laišką, kad daikto nebeturi. Nors užsakant rašė likutis 4vnt. paskambinūs telefonu ragelius mėto, o pinigus grąžintu ruošiasi po 3 dienų. Kadangi savaitgalis tai po visų 5 dienų gausis. Nesiūlau prasidėti su šitais sukčiais. O neduok dieve jei tai dovana. Liksit sugadinta nuotaika ir nuviltais dovanų laukėjais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai