Atsiliepimai

Varlė.lt

www.varle.lt

Atsiliepimai

Birute P.

Pasitikiu jais

Mano mėgstamiausia elektroninė parduotuvė, dar nei karto nenuvylė, esu pirkusi ir didelius daiktus į virtuvę, patalynę, sūnui kompiuterį ir dar kažkokių smulkmenų.
daug prekių, atsiliepia į skambučius, pristatymas į namus
pristatymo terminas, neprekiauja maistu

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

pirkau pirmą ir paskutinį kartą

Esu "sužavėtas" šios parduotuvės aptarnavimu. Pirkau pirmą ir paskutinį kartą.
Rinkomės tarp 2 ventiliatorių modelių, kadangi norėjome juos palygint, įsigijome abu.
Parduotuvėje, atsiimant prekes, buvome patikinti jog galime juos abu išbandyti (kaip ir logiška).
Grąžinant prekes serviso darbuotojas nuodugniai ir matėsi, priekabiai apžiūrėjo ir konstatavo, jog prekė praradusi prekinę išvaizdą.
Rado "įbrėžimą ir vandens dėmę".
Gavau pasiūlymą rašyti skundą, tačiau iš anksto buvau informuotas, jog pateiks neigiamą pretenzijos vertinimą.
Panašu, jog požiūris į klientą yra " apgavikas ir vagis".
Siūlau išvengti šios parduotuvės ir pirkti pas konkurentus :)

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

jonas

geriausias e-shopas

Perku seniai, patikimi tiekėjai. Vieną kart taisiau ir kompą servise, keitė plokštę, darbai atliekami kokybiškai, kolkas viskas ok, patenkintas

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mindaugas

Kondicionierius

pirkau kondicionierių, per puslapį, pranešė, kad vėluos, nes visur užstrigo tiekimas, vėlavo savaitę laiko ir pardavė brangesnį už tą pačią kainą Trotec 2100x . išlošiau apie 40e, man patinka kaip tvarkosi su problemom, info gaudavai, aišku blogai, kad vėluoja, todėl 4* , bet kai gauni geresnę prekę - negali pykt :D
Susitvarko su bėdom, dar nesu už vėlavimą gavęs geresnės prekės, tikrai pliusas, visiems rekomenduoju,
vėlavo prekė

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

andrius

Blogiausia turėta patirtis

Užsakytos prekės nepristatyti nesugebėjo, bendravimas klaikus ir labai sudėtingas, patys nieko neinformuoja, reikia pačiam visko teirautis ir ieškoti. Absoliučiai jokių alternatyvių pasiūlymų problemos sprendimui, tai yra klaikiausia mano turėta patirtis elektroninėje prekyboje, net kiniečiai bendrauti geriau sugeba :)
Daugiau niekada nieko iš jų nepirksiu ir kitiems nepatariu!

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ala

Kokybės nėra!!!! Aptarnavimas baisus!

Nerekomendoju!!!!
Baisiausia internetinė parduotuvė!
Už neveikiančią ir nekokybišką prekę negražino pinigų! Žmonės, tikrai nepirkite čia, nes jeigu prekė neveikia, jums pinigų negrąžins!!! Šneka nesąmones, kad tik negrąžinti pinigų!!! Labai nusivyliau šita pard.!
Nulis!
Visi!

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vidminas

Ne firma, o tragedija

Užsisakiau langų plovimo robotą. pažadėjo pristatyti balandžio 2 d..Sekančią diena paskambino ir paparašė leisti atidėti pristatymą balandžio 9 dienai, nes turimos prekės pažeista pakuotė ir nori man atvežti tvarkingą. Aš sutikau. Balandžio 10 d. gavau žinutę, kad pristatymas atidedamas iki 17 d. Parašiau laišką, kad geriau nepardavinėtu to, ko neturi. Gavau atsakymą su atsiprašymais ir pasiteisinimais logistikos problemomis ir pažadais tikrai pristatyti prekę. Balandžio 18 d. gavau žinutę, kad pristatymas atidedamas iki 2019.04.23 d. Laimei, pinigų iš anksto nebuvau sumokėjes, todėl atsisakiau užsakymo.
Jei tai tikrai buvo logistikos problemos, kuo aš labai abejoju, tai ko verta firma, kuri nesugeba išspręsti tokių "problemų"

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rimantas

Baisus aptarnavimas

Užsisakiau prekę, tris dienas reikalavo pateikti apmokėjimo kopiją, kurią pateikiau 3 kartus per tas tris dienas, nors apmokėjimas buvo atliktas tiesiogiai per jų sistemą. Skambinau telefonu tris kartus, tai ten niekas nepaaiškino, kada bus prekė, nors parašyta prie prekės pristatymas 2-4 dienos. Taip iki šiol jokio atsakymo negavau ar prekė bus ar nebus, tik telefonu pašiepdama konsultantė pasakė, kad neprapuls tie 15 eur.
nėra
Aptarnavimas baisus

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Darius

Garantinį nubraukė ir nepataisė telefono

Pirkau telefoną internetu. Veikė kažkiek po to išsipūtė baterija ir išsiliejo skystis. Pakeitė bateriją, bet atsiemus telefoną nebeveike mikrofonas ir įkrovimo lizdas. Antrą kartą pripažino garantinis negalioja. Skysčių pažeidimai. Grąžino telefoną nesutvarkytą
Brokuotas telefonas
Servisas pripažino skysčių pažeidimus

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Obuolys

Nepirkite iš Varlės. Geriau sumokėt daugiau nei vargti su jų aptarnavimu.

Reikėjo grąžinti elektrinį prietaisą, kuris buvo nekokybiškas. Varlės servisai nustatė, kad prietaisas veikia teisingai, o pinigų negrąžins, nors pagal įstatymą turiu teisę grąžinti beveik viską (išskyrus kelias išimtis, tarp jų dėl higienos, spec užsakymai ir pan.) per 14d.d. nenurodęs priežasties. Aiškios priežasties kodėl pinigų negrąžins nenurodė, tik įstatymo nr. mačiau parašytas, kuris numato išimtis dėl elektrinių prietaisų, bet tas įstatymas galioja tik perkant PREKYBOS PATALPOSE. Jeigu perkate internetu, t.y. sudarot nuotolinę pirkimo-pardavimo sutartį, tuomet jums ši išimtis negalioja. Bandė visaip išsisukinėti, kad gal prietaisas naudotas ir t.t., nors jį turėjau vos kelias valandas. Be to, patys jau iš pat pradžių pristatė su sulamdyta dėže. Šiaip ne taip pavyko per daug skambučių išsikovoti tai kas man ir taip priklauso pagal įstatymą. Niekada daugiau nieko iš jų nepirksiu ir niekam nepatariu. Akivaizdu, kad viršininkai primoko darbuotojus nesamonių, o jie niekur nedings. Jeigu kils problemų, kreipkitės į VVTT ir tikrai atgausite pinigus, įstatymai visiems vienodi. Taip pat netikėkite paistalais, kad negalit grąžinti jei prekė atidaryta, nes tai irgi netiesa. Atidaryti galima tiek, kiek būtina apžiūrėti ir prekės veikimui nustatyti, o geriausia NIEKADA IŠ JŲ NEPIRKITE.
Žema kaina
Darbuotojai neišmano elementarių prekybos įstatymų arba apsimetinėja šlangom.

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai