Atsiliepimai

Atsiliepimai

arvato

Prekiauja broku

Pirkau kietąjį diską, atvažiavo brokuotas, blogai veikiantis, iškart išsiunčiau atgal į garantiją. Laikė jį 35 dienas, per tą laiką viskas pabrango beveik dvigubai (+keli šimtai) ir poto rašo, kad tiesiog grąžins pinigus, pakeisti negalės nes kaina jau pakilo. Geriau vengti nes matyt jau išansko perka kažkokius galimai brokuotus /pažeistus daiktus, tad gaunasi pigiau.
??

Atsiliepimas parašytas: 2021.06.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gita

Nesažiningas pardavėjas, brokuotas kompiureris, negaliojanti garantija

Turėjau labai blogą patirtį perkant APPLE nešiojamą kompiuterį. Parduoda naudota, atnaujinta, perpakuota prekė. Gamyklinė garantija negalioja. Po mėnesio sugedo, užgeso ekranas, RDE servisas “tikrino" kompiuterį 6 savaites, nesilaiko jokių terminų, neduoda jokių konkrečių atsakymų, po to pareiškė, kad gedimas mechaninis ir mes patys kalti, kad jis sugedo. RDE garantija negalioja! Tai tai tik reklaminis rinkodaros triukas, jei iškils problema, ji galios tik pardavėjui! Prieš isigydami Apple kompiuterį būtinai patikrinkite identifikacinį numerį apple.com ir sužinosite kompiuterio istoriją, ar jis turi gamyklos garantinį, jei ne, tikrai nepatariu pirkti RDE!
Nėra
Nesąžiningas pardavėjas

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Elena

Tragiškas aptarnavimas, prekių kokybė

Pirktas Iphone sugedo po savaitės laiko naudojimo. Visiškai brokuota prekė, RDE nesutinka nei keisti į naują, nei grąžinti pinigų, tik taisyti. Ta prasme pažeidinėja įstatymus ir jiems visiškai vienodai. TRAGEDIJA. Paduota į vartotojų teises, visą bylą viešinsiu. NIEKAM NEREKOMENDUOJU, APEIKIT ŠIĄ PARDUOTUVĘ KUO 5KM ATSTUMU.
Jokių privalumų
Trūkūmų begalė

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Greita, pigiau

Pirmąkart pirkau iš šios parduotuvės kažką - pirkau tv. Iš tikro, truputį bijojau dėl neigiamų atsiliepimų, bet viskas šauniai, vakare užpildžiau, ryte paskambino vadybininkas, kad jau išsiuntė prekę (turbūt ji buvo sandėly), po dviejų dienų gavau, žodžiu, reto sklandumo aptarnavimas, gal per covid padidėjusį užimtumą ištobulino jie savo aptarnavimą. Su garantiniu neteko susidurti (tikiuos, ir neteks), tai negaliu pakomentuot. Beje, prekę radau 50 eur pigiau nei kitur.
Pigu, greitas pristatymas

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raugas

Prastas aptarnavimas

Pirkta siurblį garantinis tvarkė 2 mėnesius (pakeisti sulūžusius ratukus)paskambinus šneka ta patį per ta patį. Juo labiau sutvarkius jį nusiuntė visai ne tuo adresu. Paskaičius kitų klientų atsiliepimus vienareikšmiškai nerekomenduoju.
Nera
Visur

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

pirate

Prekių kokybė ir servisas

Vasarą 2020 nupirkau sūnui iš jų kompiuterį, kompiuteris veikė blogai nuo pat pirmos dienos, sūnus su juo negalėjo normaliai mokytis, nuolat atsijungdavo nuo maršrutizatoriaus, vaikui dingdavo namų darbai, kontroliniai, negalėjo prisijungti laiku prie pamokų. Ko 4 mėnesių naudojimo kompas sugedo visai. Kelis kartus, paaiškindama kad jų parduota brokuota prekė ir taip pridarė problemų vaikui prašiau kompą sutvarkyti greičiau, net 3 kartus gavau atsakymą, kad mano kompą pažiūrės pirminės tvarka. Šiandien kompas servise jau 3 savaites, o jam net nepadaryta diagnostika-tik eilinis pažadas kad tuoj pat skubumo tvarka pažiūrės. Panašu arba į sukčiavimą ir kažko slėpimą arba į pasityčiojima. Pirmą kartą gyvenime rašau skundą, bet ir aptarnavimą tokį pirmą kartą gyvenime gavau. Internetinių parduotuvių paslaugom naudojus beveik 20 metų.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

G. C.

RDE.LT klaidina vartotojus

Nepadarykite klaidos ir nesusigundykite žemesne kaina. RDE.LT interneto parduotuvėje teikiama klaidinanti reklama! Jau ne vienos mano užsakytos prekės neturėjo ir nepristatė! Nebūtų problemos, jeigu informuotų iš karto, tą pačią arba sekančią dieną, tuomet prekę būtų galima nusipirkti kitur, tačiau pranešama gerokai vėliau, kai prekė jau visur išparduoda. Pranešimuose net užsakymo numerio nenurodo. Jei padarėte kelis užsakymus, tai patys gaiškite laiką ir aiškinkitės, kurį čia užsakymą jie atšaukė. Jei bent kažkiek vertinate savo laiką, pirkti RDE.LT nepatariu.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kokios paslaugos tokie ir atsiliepimai

Nepirksiu ir nerekomenduoju. Paskaitykit daugiau atsiliepimų.. Nesižavėkit garantinio sąlygomis ar 10-20-50eu mažesnė kaina.
Nėra
Laiko planavimas

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Puiku

Pirkau elektronikos, gavau greičiau 3 dienom nei žadėjo atsiųst, prekę gavau pigiau nei bet kur kitur kur buvo pavykę rast. Rekomenduoju

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Ar buvote kas susiduręs?

Užsakiau TV ir skalbimo mašina su pristatymu į namus. Po 4 dienų paskambino kurjeris, pasakė kad atveš prekė. Galu gale atvažiavo skalbimo mašina, bet teko susimokėti kaip už TV ir skalbimo mašina (+pristatymo išlaidos). Paklausus kada laukti TV, gavau atsakyma kad kurjeris ant dienų turėtų pristatyti. Bet ar nekils sunkumų dėl to kad jau už viską yra sumokėta?

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai