Atsiliepimai

Atsiliepimai

raimoshke

Aferistai,niekam nerekomenduoju pirkti is RDE

Pirkau televizorių iš RDE, pristatė sudaužytą, užregistravau ir pateikiau pretenziją kaip parašyta jų taisyklėse, kad per tris dienas nuo gavimo turi žmogus teisę pateikti pretenziją, jei prekė nekokybiška arba brokuota, tai taip ir padariau, pagal įstatymą per 14 dienų turi viską išnagrinėti ir duoti atsakymą, tai mėnesį laukiau, pastoviai ignoravo mane ir po mėnesio atsakė, kad tipo pats sudaužiau ir nieko man neatlygins, nei pinigų grąžins, nei pakeis į naują tv. Tikrai nerekomenduoju niekam pirkti iš šitų išsigimėlių, nes turėsit poto bėdų....
Nera privalumų, tik trūkumai
Sudaužytas televizorius

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

madoszona

Naujas kompiuteris o viduje dalys naudotos !

Pirkau stacionarų kompiuterį , aprašyme buvo nurodyta jog bus HDM o gavau be jo,.... po 2 metų kompiuteris sugedo, nunešus i remontą, pasakė jog ilgai nebetarnaus..... pasirodo jog kietasis diskas įdėtas dėvėtas !!! kaip taip galima mulkinti žmones, ..perki naują o gauni su naudotomis dalimis
nerekomenduoju

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arturas

Pristatė telefoną

Pagaliau pristatė telefoną apie kurį kalbėjau praeitame komentare kuris įsigytas 2021-10-11d., bet vėlgi tik po valstybinės vartotojų ginčų komisijos kreipimosi į juos, kodėl nepristatyta prekė pagal L.R.C.K. Per vieną mėnesį? Tai tą pačią dieną išsiuntė telefoną ir jau kitą dieną atrašė vartotojų teisėm, kad mes jau išsiuntėm tą telefoną.
Artistai
Apgavikai

Atsiliepimas parašytas: 2022.02.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arturas

Renka pinigus apyvartinėms lėšoms be palukanų

Pirkau Iphone 13 pro, 200eu pigiau nei kitur su akcija. Parašė, kad telefona pristatys už +-sav. Po termino skambina konsultantė ir pranešė, kad telefono negausiu dar 1mėn ar lauksiu? Atsakiau palauksiu, po kelių dienų skambina kita konsultantė sako kaina nusimušė reikia, kad sumoketumėt 200eu arba grąžins pinigus. Pateikus oficialų reikalavimą, pasakė, kad pristatys mano pirkta kaina su akcija, praėjo mėn, vėl sako už mėn, praėjo mėn šiandien sako, neklausinėkit kai gausim išsiūsime telefona. Praėjo 3mėn, o net nežinau kada gausiu prekę, turbūt greičiau išeis Iphone 14 nei jie man pristatys iphone 13 :)
Nėra
Proto sakyčiau

Atsiliepimas parašytas: 2022.01.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Eleonor

Apsimokėjo

Pirkau belaides ausines, lyg ir viskas gerai. Dvi savaites naudoju ir nusiskundimų neturiu. Pirkdama iš čia sutaupiau 60 eurų, tad apsimokėjo.
Žymiai mažesnė kaina
Ilgas pristatymas

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

teresita75

pries perkant pagalvokit

pirkom bliutuf ausines, nepraėjo dienos kaip nesikrovė viena ausinė, atidavėm į servisą tai tik 14 d dienai gavom atsakymą, kad pakeis į kitąs, bet reikia laukti, VĖL LAUKTI, nei daikto nei pinigų tik LAUKIT, baisu, vyresnio atsakančio asmens nėra, ofisas Latvijoje (taip buvo paaiškinta) prieš perkant gerai pagalvokit, jeigu pasiseks tai valio o jeigu reikės turėti reikalų su servisu...tai nepavydžiu...

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

FIFA

Man patiko aptarnavimas.

Pirkau nešiojama kompiuteri Lenovo Legion kaina apie 1300 eu., tai buvo apie 150 eu. pigiau negu kitur, o peržiūrėjau visus Lietuvos parduotuvių` pasiulimus.
Pirkau per internetą išsimokėtinai, kita darbo diena paskambino ir pasakė kad galiu atsiimti, pats negalėjau nes dirbau, atidavė mano sūnui. Kompas veikia super, aptarnavimas irgi superinis.
Kiana
Man nepasitaikė trukumu.

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Nerekomenduoju nieko pirkti is RDE

Noriu pasidalinti neigiama patirtimi naudojantis siuo servisu. Mano kompiuteris pakliuvo į taisymą per RDE teikiamą garantinio paslaugą. Rugpj.12 gavau laišką sakantį, kad kompiuteris pataisytas, ir gausiu atgal ji kt.d.dp raėjus 18 dienų - kompiuterio dar negavau. Klausit kur jis? Man irgi idomu, nes skambinant kasdien į aptarnavimo skyrių, sulaukdavau vis kitokių paaiškinimų, su pažadu perskambinti, bet taip ir žinoma, nieko nesulaukdavau. Versijos viena už kitą geresnes, tai siuntų skyriuje dingo, tai klaida adrese pasirodo buvo. Taip kad jie paimt iš namų gali, pagal teisingai nurodytą adresą, bet grąžinti pasirodo - nelabai, ir dar tai ne jų klaida, anot jų, kad kompiuteris dingo, ir reikia laukti kol į siuntų skyrių grįš. Ilga istorija, kuri dar nesibaigė, bet panašu kad DPD kurjeris pristatė mano kompiuteri į paštomatą, esanti 3km nuo namų, bet neatsiuntė žinutes su durelių kodu.. kaip atsiimt, kur žinute, kodel niekas nieko neinformuoja, nežinau. Bet žmones venkite RDE ir serviso ICT paslaugų, nes daiktas, kuri atiduosite į "patikimas" rankas taisyti, tiesiog DINGS
IR NIEKAS NIEKO JUMS NEPAAISKINS.
Šiek tiek geresnė kaina
Jei prekė sugenda, nežinia dėl ko, ar del broko, ar kitos priežasties, garantinis aptarnavimas tragiškas

Atsiliepimas parašytas: 2021.08.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Anonime

Meluoja apie pristatymo laiką

Užsisakiau internetu prekę, buvo nurodytas pristatymo laikas maždaug po savaites. Padarius užsakymą atėjo sms su nurodytu pristatymo laiku po TRIJŲ savaičių. Maža ką, gal nebeturi sandely... Bet ne, internete pristatymo laikas vis dar toks pats nurodytas. Atšaukiau užsakymą, nurodžiau priežastį, o RDE pasiūlė nusipirkti brangesnę ir prastesnės firmos prekę, be jokių papildomų nuolaidų, žinoma. Pristatymo laikas internete vistiek nepasikeitė net po tiesioginio skundo, kad jie pateikia klaidingą informaciją... Jei reikia prekės skubiai - geriau nepirkit arba pasirinkit apmokėjimą gavus prekę, kad nereiktų nervintis paaiškėjus, kad meluoja apie tai, kada išsiųs prekę.
Jokių
Melagiai

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

arvato

Prekiauja broku

Pirkau kietąjį diską, atvažiavo brokuotas, blogai veikiantis, iškart išsiunčiau atgal į garantiją. Laikė jį 35 dienas, per tą laiką viskas pabrango beveik dvigubai (+keli šimtai) ir poto rašo, kad tiesiog grąžins pinigus, pakeisti negalės nes kaina jau pakilo. Geriau vengti nes matyt jau išansko perka kažkokius galimai brokuotus /pažeistus daiktus, tad gaunasi pigiau.
??

Atsiliepimas parašytas: 2021.06.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai