Atsiliepimai

LazyHouse.lt

Ukmergės g. 322, Vilnius

Atsiliepimai

A.N. Onimas

Nenori dirbt. Nerekomenduoju, tikrai turėsit problemų.

Įmonė arba nenori arba tingi dirbt. Užsakytos prekės pasirodo nebuvo sandėlyje, nors niekas nepasivargino to fakto įvesti į savo internetinę svetainę, tada 4 d.d. tempė gumą ir nepasivargino susisiekti su manimi dėl šito fakto, turėjau kreiptis į juos. Atšaukiau užsakymą ir laukiu grąžinimo, įdomu kiek laiko temps grąžinimą...
Hahahaha
Nedirba

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
mar4ela

Servisas

Štai ir atėjo laikas parašyti neigiamą atsiliepimą... Sugedus mūsų pirktam robotui, nuvežėm pirmadienį jį į servisą, žadėjo per keletą dienų išsiaiškinti gedimą ir informuoti dėl tolimesnio taisymo. Deja, robotas pragulėjo lentynoje pas juos savaitę per kurią jie pirštu prie jo neprisilietė. Neaišku kiek dar gulėtų ir lauktų meistro apžiūros jeigu nebučiau pats iš jų jį pasiemęs ir nuvežęs pas konkurentus, kurie per vieną darbo dieną nustatė man gedimą. Gėda... Tiek metų dirba o vis dar nesupranta, kad robotų-žoliapjovių taisymas arba bent jau jų apžiūra turėtų būti atlikta kuo greičiau. Deja, bet daugiau jų paslaugom nesinaudosiu dėl tokio požiūrio.

Atsiliepimas parašytas: 2023.08.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
mar4ela

Nuostabus aptarnavimas, geros kainos

Pradžioje pirkau pas juos namų siurblį bei langų robotą. Mergina labai gerai apšvietė apie pačius robotus, jų veikimo principą. Patarė, kokie tiks būtent mums. Žodžiu likau tikrai patenkintas tiek robotų kokybe tiek aptarnavimu. Vėliau prireikė žolės pjovimo roboto. Ši kartą vėlgi atvažiavo labai malonus vyras, kuris apžiūrėjo pačią teritoriją, patarė ką reiktų pataisyt, kad robotas kuo geriau veiktų. Montuot atvažiavęs žmogus vėlgi puikiai nusimanė savo darbą, puikiai viską atliko. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju šią įmonę!
Aptarnavimo kokybė, geri, savo darbą nusimanantys meistrai
nėra

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai