Atsiliepimai

Pur Balsam indų ploviklis

Atsiliepimai

RTS

Draugiškas odai indų ploviklis

Pliusai: gerai nuplauna įvairius nešvarumus. Rankų oda naudojantis šiuo plovikliu būna ypač švelni. Yra labai įvairus asortimentas. Kaina lyginant su kitais plovikliais vidutiniška. Minusas: ploviklio dozatorius galėtų būti kitoks, nes vienu paspaudimu išsipila tikrai nemažai ploviklio ko pasekoje jis greičiau ir susinaudoja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Gera alternatyva Fairy

Gera alternatyva Fairy, pigesnis ir didesnė pakuotė yra. Kvapas neerzina, gerai atplauna nešvarumus, neputoja. Manau vienas iš geresnių plovyklų, nors ir nelabai išreklamuotas, kaip pvz. Fairy

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gintariukeas

Geras indų ploviklis

Puikus kainos/ kokybės santykis. Švariai išplauna, taupiai naudojasi. Išskirtinis tuo, kad veikia gana švelniai - ne taip sausina rankas. Mano nuomone, tai vienas geriausių indų ploviklų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Mažas ploviklio riebumas

Labiausiai man patinka jis tuomet, kai nėra daug plaunamų indų - sušlapini kempinę, greitai pasinaudoji plovikliu, greit praskalauji ir viskas. Tačiau, esant ilgesniam plovimui, man šio ploviklio koncentracija atrodo per maža.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Aukso viduriukas

Pirmiausia, nors tai ir subjektyvu, bet man šitas labai kvepia, jis toks malonus, tai ne tie įprasti ir bent jau man bjaurūs citrininiai kvapai. O šiaip kaip ploviklis - jis labai geras, plauna švariai, ir nėra labai kenksmingas. Mano mėgstamiausias!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Pakeitė buvusius senus bei kenkiačius valiklius.

Nesenai įsigijęs šitą ploviklį likau nustebintas, po senų ploviklių rankos tapdavo lyg "nesavos", o su šituo plovikliu ir rankas plauti malonu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Džiaugiuosi šiuo indų plovikliu

Gerai išvalo nešvarumus ir riebalus nuo nešvarių indų. Didžiausias privalumas, kad indų nereikia plauti su guminėmis pirštinėmis, kadangi plaunant su Pur Balsam indų plovikliu ir taip rankos lieka švelnios. Esu tikrai patenkinta.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Puikus indų ploviklis

Pastaruoju metu nenoriu naudoti jokio kito ploviklio, nes „Pur balsam“ atitinka visus mano reikalavimus: gerai kaina, švariai nuplauna riebalus, gerai nusiplauna nuo paviršiaus. O svarbiausia yra tai, kad šį ploviklį galima rasti ir įsigyti visuose prekybos centruose. Taigi, pasiekiamumas, kaina ir kokybė yra puikūs.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai