Atsiliepimai

Pizza Jazz

Ozo g. 25, VIlnius

Atsiliepimai

marciakas

Nebloga picerija

Pizza Jazz nėra labai populiari, todėl žmonių būna mažiau nei kitur ir maistas paruošiamas greičiau, bet kokybės ir kaino santykiu ši picerija nėra labai gera.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Jauki atmosfera

Jauki atmosfera, nes labai mažai žmonių lankosi šioje picerijoje, o tai turbūt dėl nemažų kainų ir meniu. Kažkada buvo tikrai gera picerija, bet matyt išsisėmė ir nustojo konkuruoti su Chili picerija

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Pakankamai jauku

Pakankamai jauki atmosfera ir skanus maistas. Man tai patinka. Be to, šis pasirinkimas nėra toks populiarus, tad ir žmonių kiek mažiau. Man asmeniškai tai yra nemažas pliusas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Po prasto aptarnavimo, daugiau čia niekada neužsuku

Pizza Jazz Kaune, laisvės al., tikriausiai prasčiausias aptarnavimas, koks gali būti. Atėjusi aptarnauti padavėja buvo ne tik, kad labai nemaloni, bet ir laidė neaiškius komentarus „Kaip Jūs galit užsisakinėt vienodas picas? Kodėl ledų norit ne skirtingos rūšies, imkit tik šituos, nes anie pigūs...“. Atnešė neprašius ąsotį vandens, nors gėrėmė ir taip kavą ir arbatą, kadangi ji nusprendė, kad mums jo reikia... Teko už viską, ko neužsisakinėjome mokėti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Restoranas Akropolyje

Nusiskundimų šiuo restoranu neturiu. Maistas (pica ir lazanija) buvo tikrai skanūs ir jo sulaukėme per 20 minučių. Padavėja buvo laibai paslaugi ir maloni, nuolat klausė ar mums nieko netrūksta. Mano manymu, šauni vieta pavalgyti Akropolyje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai