Atsiliepimai

IKI parduotuvės

www.iki.lt

Atsiliepimai

Raimonda

Stipriai esame pasipiktine del apsaugos darbuotojo elgesio su klientais

2020 03 31
Kauno r. Raudondvaris, J. Naujalio 20

Parduotuvių darbo laikas karantino metu yra sutrumpintas iki 20:00h į “ iki ”atejome 19:45 visos durys buvo jau užblokuotos ir į vidu iš lauko pusės jau nebuvo galima patekti. Durys automatiškai atsidarė tik iš parduotuves vidaus išeinantiems pirkejams. Ten prie durų stoviniavo labai nemandaugus vyriškis t.y apsaugos darbuotojas. Atsidarius durims ( lauke stovėjo išvis 5 žmonės niekaip nesupratę kodel mes esame neįleidžiami į vidu juk dar darbo valandos nebuvo pasibaigusios) atsidarius durims kai žmogus iš parduotuvės išėjo norėjome įeiti į vidų bet mus nedelsiant sustabdė minetas apsaugos darbuotojas. Senai nesame mate tokio įžūlumo ir nesiskaitymo..
Jis griežtai mums visiems uždraudė įeiti į vidų o paklausus kodėl? Juk dar dirba. (Įprastai visuomet tokiu laiku buvo galima įeiti) jis labai nepagarbiai mums ėmė burbėti kad “mes namo norim greičiau, čia ir taip jau daug žmonių. Kur jus čia einat tuoj užsidarys. Ėmėme visi jam aiškinti juk dar dar dirbate.. jam vienodai švietė ir buvo visiškai neįdomu elgesi ir šnekėjo labai “naglai”. Ir išvijo. Visas susiraukęs, nepatenkintas rankomis kažka dar mojuodamas. Tokiu šlykščiu tonu.. Mes taip pat į parduotuvę atskubejome iš darbų nusipirkti būtinų maisto produktų.. vaikams juk valgyt irgi duoti norim.. mūsų niekas anksčiau iš darbu neišleido kaip minėto apsaugos darbuotojo kuris mat greičiau namo užsinorėjo eiti. Taip pat prie durų laukė ir į vidu bandė patekti garbaus amžiaus močiutė kuri iš kito galo Raudondvario galo mažais žingsneliais atpėdino duonos sakė nusipirkti.. Nesuprantu kodel su mumis buvo taip bjauriai pasielgta ir buvom išprašyti lauk ir dar apiburbėti likom bei kalti nes “tuoj užsidarys, jis nori greičiau namo ir jam neįdomu” Atsižvelkite į savo apsaugos darbuotoja. Su juo jau neprima karta atsiprašant “ bispridielai” ir ne mums vieniems.
JUK KLIENTAS VISADA TEISUS, ar kaip ten? :) Manau jog su juo turėtų atitinkamai apie tai pasikalbėta. Tegul išmoksta pagarbos, supratingumo ir nepamiršta kad ne zologijos sode randasi ;) Veideli irgi paprastesnį lai nustato bei išmoksta žmogiškai bendraut matosm kad nelaimingas gyvenime. mes žmones, ne gyvuliai. Rašau visų neįleistųjų vardu. Nusivylėme. Rinksimes kitą prekybos centrą. Gana.
Bjaurus apsaugos darbuotojas ir jo elgesys. Keiskit tokius neadekvačius asmenis. Kelia pasipiktinima. Turetu buti su juo apie tai rimtai pasikalbĖta ir visas šis įvykis apsvarstytas.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Asortimentas labai mažas, kainos didelės

Dažnai nerandu pvz mėgstamų sūrelių ar kitų produktų būtent mano mėgstamo skonio, kainos didesnės, bet per didžiausias šventes visada einu tik į šią parduotuvę nes eilės tikrai mažesnės, ypač jei šalimais yra didesnis pc. per naujus metus Maximos aikštelė buvo sausakimša, eilės net užsilenkusios, o nuėjau į šalimais esančia iki žmonių gal 3 po salę vaikšto ir jokių eilių čia didelis pliusas

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Geras tinklas

Geras tinklas, dabar ypač smagu, jog skelbia konkursą, jog įrengtų jūsų mieste griliaus vietą. Smagios tokios iniciatyvos, dėl kurių labai svenkintina. Labai akcentuoja šviežias daržoves bei vaisius, tačiau užėjus į parduotuvę nelabai atrodo, jog taip ir būtų, tad yra kur pasistengti tikrai. Kainos kaip ir visur, tad daugiau nelabai ką ir yra lyginti, nebent na parduotuvės išplanavimas, patogumas mieste dėl vietos, bet čia jau kaip kam patogiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dead02

Per viduriuka

Parduotuvė turi savo pliusų ir minusų. Minusai, kad sunku susigaudyti, palyginus su kitomis parduotuvėmis, bent jau man. Prasta lojalumo programa. Pliusai sviežios daržovės, bei vaisiai, tvarkingi ir mandagūs darbuotojai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Auris

Normali parduotuvė

Pliusai: dažniausiai tvarkinga, iki gaminamas maistas gražiai įpakuotas, patinka gourmet produktai, skanios bandelės. Minusai: kainos kiek didesnės nei kitur, personalas nepasirodė itin paslaugus kiek teko susidurt.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gerutis10

Malonu sukristi

Man patinka ten taikomos nuolaidos ir parduotuves darbuotojai jeigu tu nerandi kokios nors prekes, gali visa laika paklausti ir tau ne atsakys "Nežinau" arba "netrukdykit". Visa laika malonu sukristi i Iki parduotuves

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spirgis111

Parduotuve kaip parduotuve

Pliusas IKI parduotuvėj kad arti namų tai ne problema jeigu kažko pritrūksta ar reikia. Dažnai nebūna didelių eilių bent jau vakarais. Kainos nei didelės, nei mažos. Alkoholio pasirinkimas gan nemažas, bent jau parduotuvėje prie manęs tai atsinaujino ir padarė daugiau skyrių.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Visada šviežūs pyragai.

Kiekvieną sekmadienį čia užeiname nusipirkti kokį šviežų pyragą, randame, o ir visa parduotuvė kvepia vien tik pyragais - labai šauni parduotuvė, o vien išgirdus šį žodį iškarto pirma mintis šauna pyragaičiai!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Didelės kainos

Šioje parduotuvėje lankausi rečiausiai. Kainos didžiausios nei kituose prekybos centruose. Pliusas tik vienas, kad kartais neblogų akcijų pasitaiko ir vaisių bei daržovių asortimentas gana platus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Šviežios daržovės

IKI pliusai - šviežios daržovės, nuo 20h valandos vakaro bandelėms taikoma 50 procentų, su nuolaidu kortele būna gerų nuolaidų, yra neblogų prekių, skanūs tortai keli, kepta duona su padažu nekieta bent, kaip kitose parduotuvėse.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai