Atsiliepimai

Atsiliepimai

Arta

Klaidingos kainos

Vakar buvau parduotuvėje Rokiškyje, Panevėžio g. Pirkau įvairias tyreles vaikui ir košę. Pažymėta, kad akcija, bet prie kasos jokios akcijos nebuvo.
Su vaiku nebenorėjau grįšti atgal.

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Noname

Negražiai bendrauja su žmonėmis

Šiandien buvau IKI parduotuvėje Grigiškėse, Kovo 11-osios g. 39b. Atejau į savitarnos kasa. Visu pirma prie savitarnų kasų nėra darbuotojo kuris padėtu žmonėms su savitarnos kasa, kita butų tai, kad apsauga kuri pakeičia šita darbuotoją vaikšto piktas, rėkia ant žmonių, kad jie nemoka naudotis savitarnos kasą, keikiasi.
Nėra privalumu
Darbuotoju elgesys ir bendravimas su žmonėmis

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Anželika

Labai maloni darbuotoja

Sveiki. Norėčiau pranešti jog šiandien buvau IKI parduotuvėje Rygos g. 41. Negalėjau atrasti prakės. Labai maloni pardavėja man padėjo atrasti prekę. Taip pat pasiūlė kuri prekė yra geresnė. Tikrai malonu bus grįžti į šią parduotuvę. Kiekvienai parduotuvėj linkėčiau tokio darbuotojo Darbuotojos vardas JOLANTA.J

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rosi

Sumažėjęs asortimentas, prekių išdėstymas tragiškas

Po, Lukšio g. Kaune, esančios "IKI" atnaujinimo sumažėjo noras apskritai apyvartą kelti šio tinklo parduotuvėje. Atėjus prie chemijos vietoje norisi rasti ir šluoščių, bet reikia eiti nežinia kur. Nežinau kas išdėstymus ir planogramas planavo, bet karštis panašu, kad padarė savo, nes tuoletiniai popieriai irgi nelabai logiškoj vietoj. Žodžiu, užjaučiu darbuotojus kurie norėdami iškraut savo skyriaus prekes turės lakstyti iš vieno parduotuvės galo į kitą ???? išdėstymas tikrai apgailėtinas, ką jau kalbėti apie asortimentą, jis tikrai labai sumažintas. Už tai alkoholiui kiek vietos skirta, nepraėjau pro ten, bet turbūt tik jo asortimento nesumažino. Žodžiu, kad ir kaip patogu būtu apsipirkti "IKI" teks tai daryti kitur, kur tikrai rasiu prekių kurių ieškau ir kur kaip pasiklydusiai klaidžioti po visą parduotuve nereiks.

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mindaugas B

Siaubingas bendravino su klientu etiketas

Nežinau kokios ten pas juos, atsiprašant, idiotės dirba... Paprašius pagalbos prie savitarnos kasų, pareiškė, kad "tam laiko neturi" nors jos toks darbas. Po gerų 10 minučių, apsisprendė, kad padėti gali, bet ir tuo viskas nesibaigė. Pamačiusi dar iš maišelio neišimtas prekes, apšaukė vagiu. Po savaitės ta pati darbuotoja, man per 20 sekundžių nuėjus paprašyti nuolaidų kortelės, spėjo nunešti prekes ir sudėti atgal, nors pati viską puikiai matė. Tiesiog problemų ieškanti darbuotoja. Paklausus kodėl paėmė prekes, atsakė "kad 100 metų nelauks kol susikrapštysit". Išreiškus norą pasikalbėti su parduotuvės vadovu, atsisakė. Aptarnavimas tiesiog siaubingas, nežinau ar jiems ten taip žmonių trūksta, ar tiesiog visus iš gatvės įdarbina.
Itin prasta aptarnavimo kokybė, jokios pagalbos, piktybiškai nusiteikę, problematiški darbuotojai.

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dilaila

Nemalonus darbuotojai

Šeškinės 32, Iki parduotuvėje kasininkai dejuoja klientams apie savo skaudančias galvas, vaikams liepia prie kasos tylėti. Niekados pačios neduoda lipdukų, praeinant pro pirkėją gali stumtelėti ir net neatsiprašyti. Baisu.

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Mėsos pirkti negalima

Kadangi IKI parduotuvė yra arčiausiai namų, taip jau gaunasi, kad dažniausiai čia ir apsiperku. Tačiau paskutinis kartas buvo tikrai paskutinis, kuris pagaliau išvedė iš kantrybės. Ne pirmą kartą tenka nusipirkti mėsos iš Žirmūnų IKI, kuri tiesiog dvokia arba tinka tik šunims. Paskutinis mėsos pirkinys buvo pjaustyti jautienos gabaliukai, kurie anot pakuotės galioja dar 5 dienas. Išpakavus ir pradėjus pjaustyti pasirodė blogai apdirbta mėsa, pilna lipnių sausgislių ar velnias žino kas ten, toks vaizdas kaip prilipę "snargliai". Vargau 20min, kol nukrapščiau keleta gabalėlių ir vienaip ar kitaip iškepus mėsa keliavo į šiukšledėžę, nes yra tiesiog nevalgoma. Pirkdama mėsą iš Rimi ar Maximos neteko matyti nieko panašaus. Griežtai nusprendžiau mėsos iš šios parduotuvės nepirkti.
Mėsos skyrius klaikus

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Karolytė

Kasininkės bendravimas

Sekmadienio vakarą apie 18.20 apsipirkinėjom Iki parduotuvėje slabotkei už varnių tilto. Buvau au mažu vaiku. Kasoje kasininkė mušė prekes ir ataisuku vaiko nebėra as vardu ji garsiau pašaukiau. O kasininkė man sako Nekauk. Kaip ji taip gali sakyt ji man nei draugė, nei niekas išvis svetimas žmogus. Baisus kasininkės bendravimas su klientais. Kasininkės vardas Lina K.

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lankytojas

Nemandagios pardavėjos

Maloniai paprašiau pardavėjos paduoti man prekę kurią turėjo tik kita kasa, o tuo metu kitoje kasoje pardavėjos nebuvo, paprašiau, kad atneštų tai išvadino debilu ir liepė eit gyditis. Kalba eina apie vetrunges iki klaipėda :)

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

tm

Pastovios eilės, nuolat neatitinkančios kainos higienos, ūkio prekių.

Pastoviai reikia stovėti eilėse, 4 kasos iš kurių dirba max dvi, pastatytik savitarnos kasų ar pasamdykit papildomų darbuotojų. N kartų neatitikusios kainos, pastebėjus sulauki atsiprašymo ir pasiūlymo palikti prekę.

Atsiliepimas parašytas: 2020.09.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Eglė123
Kaip sekasi pardavinėti sugedusią mėsą?

Eglė123 parašė klausimą 2020.07.31

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti