Atsiliepimai

Atsiliepimai

Viktorija

Atkreipti dėmesį į savo darbuotojus.

Siandien 16:20 apsilankiau iki parduotuvėje,reikejo pagalbos surast dezute dovanoms.Iki stotyje administratore net nepasistenge padet, maloniai paaiškinau savo problema laukdama kad man pades,taciau i mano prašyma atsakė:ne,nepadesiu,atsisuko ir isejo.Noretusi,kad administratore atliktu savo darba normaliai,padėtu klientams ir pasistengtų “maloniau” bendrauti su klientais.
Privalumo nera,tikrai nenoretusi sugrizt i ta vieta vien tik dėl administratores.
Maksimaliai nemalonus aptarnavimas iš administratores puses,tikrai nesugrizciai

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Eimantas

Nei darbuotoju nei jų mandagumo

Jonavoje chemikų g. 1 teko stovėti eilėje, nes dirba viena darbuotoja kuri dar ir turėtu prižiūrėti savitarnos kasas, labai nemandagiai kalbėjo su vyresnio amžiaus pirkėja. O savitarnos kasoje žmonėm reikėjo patvirtinimo, tai ji ignoravo. Ar čia IKI tokia politika kad palikt viena žmogų dirbti per visas ar nebuvo suorganizuotas personalo darbas. Šiaip kaip apie IKI neturiu nieko bloga, man patinka apsipirkinėti čia.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ugnė

Labai blogas aptarnavimas

Gyvenu tokioj vietoje, kad man visos artimiausios parduotuvės yra šios, jeigu būtų artimesnės kitos, tikrai neičiau. Aptarnavimas yra klaikus, ypač Saulėtekio IKi Kaune. Gal triskart perkant obuolius ieškojau lenkiškų, nes jie pigiausi, paskui pamačiau, kad į jų vietą sudėti kiti brangesni, o lenkiški išpirkti, paklausiau pardavėjos, pasakė pirkit šituos, nes sandėlys yra lenkiški, bet jų Neatnešim. Kaip tai suprast!!! Ir taip kelis kartus. Beje dar buvo situacija, kai mandagiai pasiteiravau kur padėta prekę nes neradau ir sulaukiau atsakymo rusiškai net dukart ir nieko nesupratau! Tai jums tai normalu toks bendravimas! O dar kur betvarkė savitarnos, nuolat pastringa, ne skenuoja kažkokios prekės kasininkės nenori prieiti, nors aiškiai reikalauja darbuotojo sistema, vienasyk priėjo kasininkė ir norėjo mane apkaltinti vagystė, pasijaučiau tokia pažeminta, kad palikau prekes ir nepirkau, baisu, ką jūs priimate dirbt! Degradacija kažkokia, klientai jums ne žmonės. Aferistų parduotuvė, linkiu jums bankrutuoti viena dieną, nes į klientą jums nusispjauti, žmonėmis jų nelaikote
Nėra jokių
Blogai veikianti savitarna, blogas aptarnavimas, nekultūringi darbuotojai

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lietuvis

Prastas aptarnavimas

Suprantu kad slava ukraina ir karo pabegeliams reikia padet, nu bet nestatykit ju ten kur reikia kontakto su pirkejais. Nuo nepriklausomybes praejo daugiau nei 30 metu, uzaugo naujos kartos ir tikrai nesiruosia lauzyt liezuvio rusu k ( nes anglu nemoka kasininkai) savo salyje. Jautiesi kaip uzsienietis savo kraste.

Arba rasykit i kursus bet minimalius. Atsibodo jau.
Kazkokiu privalumu nepastebejau
Samdo kitataucius darbuotojus dirbti su klientais, kurie valstybines kalbos nemoka.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Neringa

Labai aciu Iki parduotuves jaunimo g 24, Alytus

Labai aciu 2024-04-13 rytinės pamainos pardavėjai Aušrai ir vadybininkei !!! Greitai išsprendė problema! Aciu už malonu aptarnavima ir neabejingumą!

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Baltupiai

Bloga kokybė Baltupio g 80a

Pirkau šviežiai spaustas apelsinų sultis iš aparato, kur reikia pačiam spausti 2024-04-06. Sultys surugusios, ar aparatas nevalytas ar apelsinai supuvę.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Deimante

Pasibaisėjau Paminos vadovo elgesiu su darbuotoju

Buvau iki parduotuvėje esančioje Vytauto g 67 Garliava 2 . Berniukas dirbantis savitarnos kasoje paprašė pas pamainos vadove Kristina vardo kortele ir pareigos ir vardas aiškiai matėsi. Kad jį išleistų papietauti o jinai jam atnešė sumuštinuka ir atleiskite už išsireiškima kaip šuniui metė ta sumuštinuka su žodžiais valgai vietoje pietų tau nebus . Administracija manau turėtų atkreipti dėmesį nes tai yra Mobingas.
Kaip parduotuvė nebėra bloga

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Tatjana

Nekompetencija

Prie kasų dirbantys nemoka atlikti pinigų išgryninimo (Priegliaus g. VLN-NET 3 kartus iš eilės nuo atidarymo!), savitatnos kasos -prie jų niekas iš darbuotojų neskuba su pagalba-stovi, lauki, kol ta pati viena darbuotoja aptarnaus gyvoje eilėje... kam tada tos savitarnos kasos, jej vistiek reikia laukti iš principo eilėje (Karaliaučiaus iki, vln), ar visai nėra galimybės atsiskaityti nd savitarnoje.. (Basanavičiaus, Utena).

Tiesiog nemalonu ten apsipirkti...

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rima

Izuli kasininke

Kaune Vilniaus g. Iki expres dirba labai nemaloni kasininke kuri labai nemalonei bendrauja izulei elgesi ir neteisingai atiduoda graza. Jei reiketu ismokti pirma etiketo ir kaip bendrauti su zmonemis... kaip tokia izulybe dar dirba parduotuveja...????????????

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
vtyj

Melagiu kompanija viena rašo kitas kasoje atspindi

Prieš dvi savaites kreipiausi dėl nesuteiktos nuolaidos nors buvo reklamuojama ir kataloge ir prie nupirkto daikto. Vis sako palaukite palaukite daug kreipiasi žmoniu ir vis jokio atsakymo nėra

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Uoga
Karaliaučiaus g. Iki kur nesenai atsidarius jau vengia atlikti savo pareigas, pvz sutikrinti galiojimus ypač pieno produktų skyriuje. Prieš kelias savaitės atvažiavo indiškos kavos papildymas į parduotuvę, o parduotuvė negali jau kelias savaites įvesti kavos kaina į kasos sistemą, to pasekoje išėmė iš prekybos neva neturi šios prekės, o vietoj tos prekės padėjo visai kita preke ir to netvarkos jau ne vieną savaitę ???? prašau kas nors paprašykite ar liepkite sutvarkyti kavos kaina sistemoje ir tegul dirba jie savo darbą . Iš anksto ačiū ???? galiu net foto įkelti, bet deja nėra kur ????

Uoga parašė klausimą 2023.09.03

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Uoga
Vilnius Pilaitės karaliaučiaus g. Iki kur nesenai atsidarė jau vengia atlikti savo pareigas, pvz sutikrinti galiojimus ypač pieno produkto skyriuje. Prieš kėlęs savaitės atvaževo indiškos kavos papildymas į parduotuvę, o parduotuvė negali jau kelios savaitės įvesti kavos kaina į kasos sistema, to pasekoje išėmė iš prekystalio neva neturi šios prekės, o vietoj tos prekės padėjo visai kita kaina ir to netvarkos jau ne vieną savaitę ???? prašau kas nors paprašykite ar liepkite sutvarkyti kavos kaina sistemoje ir tegul dirba jie savo darbą . Iš anksto ačiū ???? Klausimas, ar gali kas pasirūpinti kad jie atliktų savo darbą?

Uoga parašė klausimą 2023.09.03

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Gilen
Sveiki, Dažnai perku leafood produktus. Gal galėtumėte pradėti prekiauti mažose parduotuvėse? Gyvenu Vilniuje prie kapsų g. esančios parduotuvės, bet deja ten leafood nėra.

Gilen parašė klausimą 2023.08.06

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Klientė33
Panevėžyje Kniaudiškių g.esančioje IKI parduotuvėje teko lankytis šiandien iš ryto,kainos nepakeistos ,salės darbuotojos susiraukę nieko nežino ,ko paklausi to negausi.Priėjus prie kasos kasininkė pasiuntė apsipirkti Bitutės kasoje,nes nei vienos kasininkės nebuvo.Ten pastovi betvarkė.O salės darbuotojos labai nemandagios,apie sveriamo skyriaus darbuotojas nebešneku,nes tų ponių turi laukti po 10min kol teiksis prieiti,nes jos nugaras atsukusios klientui tvarkosi savo reikalus.Sėkmės prekyboje ir gerų pardavimų,trūksta gero vadovo šioje parduotuvėje.

Klientė33 parašė klausimą 2021.11.22

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Eglė123
Kaip sekasi pardavinėti sugedusią mėsą?

Eglė123 parašė klausimą 2020.07.31

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti