Atsiliepimai

Bershka

www.bershka.com/lt

Atsiliepimai

Jurgita

Prastos kokybės paltas

Pirktas paltas su dirbtinu kailiu viduje, išėjus ir auto nuvažiavus į darbą, nusivilkus pakraupau, visi drabužiai apsivėlę tais dirbtiniais šėriais, dar griaužė nugarą per ploną aprangą. Sekančią dieną vykau grąžinti. Nemaloni pardavėja pasakė, jog taip turi būti. Tuomet aš pasiūliau visoms joms apsivilkti, nei viena neišdrįso, pasakė negalinčios. Taigi grąžinu, pasirašau lapą, ekspertai tik trečiadienį paims ir kitą grąžins, įvertins....aš galiu juos nuvesti į kitus skyrius, aprodyti kas yra kokybė. Taigi ar grąžins pinigus? Ar išims prekę iš apyvartos? Aš jau su kitu drabužiu, kitam skyriuje nusipirkau. Pardavėjos bendravimas nulis. Administratorė jauna ir nielabai suprantanti kas ta kokybė. Žiūrėsim ką didieji ekspertai pasakys...nerekomenduoju šios produkcijos, suprastėjo labai.

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Inga

Daugiau nepirksiu

Užsisakiau 13 prekių, gavau tik 6, kurios buvo be nuolaidos ar minimalia nuolaida. O kitų prekių su didele nuolaida - negavau. Nebuvau informuota dėl užsakymo pakeitimo. Tad spėju, kad naudojasi reklaminiu marketingu, apgaudinėja klientus. Susisiekti su internetine parduotuve neimanoma... Daugiau iš jų e.parduotuvės nepirksiu ir jums nerekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Medelinas

Prekės gražinimas

Visą mėnesį bandžiau gražint prekes. Vis atsakydavo, kad "bandysime išspresti" "atsiprašau" "susisieksime su jumis gavus bet kokia info". Bet kaip nieko taip nieko. Ir kas savaite reikia šturmuoti klausimais kaip, kas?
Vien dėl gražinimo prekės pasipiktinęs esu. Tragedija.

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
julita

Bjauri konsultanė

Nuėjusi pirmą kartą į šią parduotuvę Vilniaus akropolyje (2019-08-10) likau šokiruota aptarnavimo. nuėjusi matuotis rūbų supratau, kad čia niekada nebegrįšiu. Mačiau kaip šalia pardavėja konsultantė tvarko rūbus, dėlto atsiprašiau ir padavusi rūbus pasakiau, kad palieku čia, nes nenoriu negražiai sulankstyti. ji sugebėjo tik į mane kreivai pažiūrėti ir paburbėti. Tuomet sakau jei kažkas nepatinka galiu pati nunešti rūbus o ji sugebėjo tik pasakyti : tai ką jau padarysi, nunešiu. likau šokiruota jos naglumu. atsiprašau? tavo ne toks darbas? dingo noras kažką ir pirkti. Malonu, kad bent jau prie kasos aptarnavo maloniai. tikiuosi tos tamsiaplaukės pardavėjos niekada nebe sutikti.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Tomas

Tiesiog..

nusipirkęs bershkoje (vilniaus akropolyje) šortus, grįžęs namie pamačiau, kad magnetukas nenuimtas, kol ji nusiėmiau šortai suplyšo. Puikus darbas! :)

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Kamilė

Puikus aptarnavimas!

Esu maloniai nustebinta Sonatos ir Dano! Vasario 25d., Vilniuje, Ozo Bershkoje ieškojau kelnių. Konsultantai labai maloniai aptarnavo, atsakė į visus klausimus, padėjo susirasti dydžius! Labiausiai pakėlė nuotaiką, kai neradau patikusių kelnių dydzio, jie pažiūrėjo kompiuteryje, salėje, tačiau taip pat nerado, todėl nusipirkau kitas, vėliau grįžau vėl į Bershką, paieškoti batų, Danas iškart mane pastebėjo, paklausė ar sugrįžau? Sonata taip pat mane pastebėjo ir pasakė, kad vis dėlto rado kelnių M dydį, kurio prieš tai ieškojau, dar patarė, kokie batai labiausiai tiktų prie jų ! Gaila, kelnės atrodė ant manes negražiai, tačiau likau 100 procentų patenkinta aptarnavimu, jautėsi, kad Danui ir Sonatai yra svarbūs jų klientai, būtinai sugrįšiu!

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Giedrė

Puikios konsultantės

Sausio 30, Kauno akropolis, darbo pabaiga, atnešiau grąžinti prekes. Visad nors ir galima grąžinti, susiduriu konsultantės buna tokios nelaimingos ir jautiesi kaip nusikaltimą padaręs:D o čia su gera nuotaika, begalo malonios ir draugiškos, nu net pakėlė nuotaika, malonu pirkti, kai dirba toks super kolektyvas :)
Malonios darbuotojos, pirkimas internetu lb paprastas.
Nera

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.31

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Aistė

Labai blogai

Nusipirkau kelnes Jūsų parduotuvėje galima sakyti VIENAM kartui. Užsidėjau, poto išsiskalbiau pagal nurodymus etiketėje ir viskas, kelnės sudilo. Tai jeigu parduodate prekes vienam kartui tai ir atitinkamai parinkite kainas vieno karto nešiojamiems drabužiams. Tiesiog dabar pinigus išmečiau į balą, ačiū pas jus daugiau nepirksiu niekada.
Jokie

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Asta

Parduotuvė jaunimui

Berchka jaunatviškų rūbų parduotuvė. Savo vaikams čia pirkdavau džinsus, bet kainos ir kokybės santykis nuvylė: jie labai greitai susiskalbdavo, pradildavo audinys. Tiesa, rankinė iš šios parduotuvės tarnavo ilgai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
DEZAVU

Gera rūbų parduotuvė

Gera rūbų parduotuvė, didelis pasirinkimas tiek vaikinams tiek merginoms, kainos kaip ir visur, kokybė super. Žvaigždę vieną nuėmiau dėl to, jog nepatinka ,kai paskelbia akcijines prekes ir jos būna sumestos į vieną didelę krūvą ir tipo kniskis ir ieškokis sau tinkamo dydžio, dėl to labai atmestinai sakyčiau dirba pardavėjai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Deimante
Laba diena, Pirkau pas jus dirbtines odos kelnes, devejau gal porą kartų, net neskalbtos. Pastebėjau kad atsiradę įtrūkimai. Teiravausi vartotojų teisių apsaugos dėl šios situacijos, sakė su čekiu grąžinti nekokybiška prekę. Ar tikrai nekils problemų grąžinant prekę?

Deimante parašė klausimą 2018.11.26

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti