Atsiliepimai

Bernardinų sodas

Maironio g. , Vilnius

Atsiliepimai

Blackbeard

Nieko gražiau nėra

Mėgstamiausia vieta Vilniuje. Parkas vidutinio dydžio, apstu suoliukų (beje, ir žmonių) ir mažų pramogėlių: gali žaisti gigantiškais šachmatais, ar šaškėmis prie upės, stebėti antis plaukiant, klausytis muzikinio fontano, ar tiesiog gėrėtis nuostabaus grožio sodu. Visuomet čia veduosi draugus iš užsienio.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šefas

Puiki vieta pasivaikščiojimams

Labai patinka čia lankytis. Viskas sutvarkyta, atnaujinta, švaru, gražu. Čia saugu, nes vieta yra stebima kameromis. Galima ir pasivaikščioti ir ramiai pasėdėti ant suoliuko ir paskaityti knygą. Puiki vieta!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Graži aplinka

Tikrai graži vieta pasivaikščioti, galima atvažiuoti dar ir dar, ypač kai šilta. Galvojame čia daryti vestuvių fotosesiją, bet apsigalvojome, kaip užsiprašė tikrai nemenkos sumos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Jauki vieta

Man asmeniškai tai viena iš fainiausių vietų Vilniuje ramiai pasivaikščioti. Dažnai čia užsuku su draugėmis, nusiperkame ledų ir tiesiog sau vaikštinėjam ar sėdim ant suoliuko žiūrėdamos į fontaną ir plepam. Taip yra lauko kavinė toje teritorijoje, galima lauke atsigerti kavos. Kadangi pati automobilio neturiu, tai man didelis pliusas kad toks parkelis yra toje vietoje, kur galima praktiškai atvykti iki jo su viešuoju transportu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Jauki vieta miesto centre

Bernardinų sode jauku ir pasivaikščioti, ir ramiai pasėdėti ant suoliuko. Puiki vieta miesto gyventojams ir miesto svečiams, tačiau man asmeniškai nepatinka esanti danga, kadangi vos palijus ar pasnigus tampa nelabai įmanoma vaikščioti, visur vien balos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

WinSim

geras parkas

Gražus, prižiurėtas parkas. Nuolat tvarkomas, patogioje VIlniaus vietoje. Nieko įpatingo apie šį parką negalėčiau pasakyti, tačiau ir jokių neigiamų dalykų nepastebejau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Graži vieta

Kadangi esu vilnietis, tai tenka apsilankyti ir Bernardinų sode. Tikrai puiki aplinka, medžiai, fontanai, suoliukai. Viskas gražiai sutvarkyta, tik kas nervina, tai ant takelių esanti skalda, per ją nepatogu vaiščiot, kyla dulkės kai važinėja dviračiu per ją. Bet visumoje, tai puiki vieta, pasivaikščioti. Taip pat yra lauko kavinė, kur galima atsigerti kavos ar ką nors užkasti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Parkas miesto centre

Jaukus ir gražus parkas turintis savitą istoriją, nuolat tvarkomas ir prižiūrimas, tad visada malonu čia praleisti popietę. Parkas yra labai patogioje vietoje - netoli Gedimino pilies, miesto centre, tad yra nesunkiai randamas ir pasiekiamas tiek vilniečiams, tiek atvykstantiems turistams.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai