Atsiliepimai

Atsiliepimai

arnoldasz

Puikus laisvalaikio kompanionas

Turiu šią konsolę jau gan senai - metai atgal. Kas patinka tai, kad pas mane nulaužta ir tikrai yra daug nemokamų žaidimų. Žaidžiame kartais su drauge net Fifa kokią. Kas iš minusų tai ji jau yra pasenus ir naujausių žaidimų nebekuria šiai konsolei. Dabar aišku galima peržaisti visus senus ir laukti kol atpigs xbox one. Bent mano toks dabartinis sprendimas, nes kažkada ruošiuosi pirkti xbox 360 naujesnį modelį - one.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarkis

Puiki konsolė

Esu labai patenkintas šia konsole buvau nusipirkęs visai neseniai puikiai traukia naujausius žaidimus nekyla jokių problemų. Rekomenduoju

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Geras laiko praleidimas

Turiu XBOX su LT 3.0 atrišimu, žaidimus reikia pirkti arba įrašinėti į kompaktą, kas nepigiai atsieina. Visgi galima žaisti internetu, o tas yra privalumas. Esu nusipirkęs Live narystę, tai galima su visu pasaulio kapoti FIFĄ, įdomu ir įtraukia. GTA V irgi labai įdomu internetu žaisti, vykdai misijas. Jeigu atsibosta, pasijungti Kinect galima ir pajudėti draugų kompanijoje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L33t

Pirkau ja 2013 ir dar veikia

Labai gera konsolė, nelabai kuo skiriasi nuo play station. Vienas ir didžiausias pliusas kad galima atsirišti rgh budu ir nemokamai rašytis žaidimus. Tai konsole žmonėms kurie nori žaisti žaidimus ir neleisti pinigų ant žaidimų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Labiausiai apsimoka kai nulaužta ir nemokami žaidimai

Manau kiekvienas iš šiuolaikinių jaunų žmonių yra girdėjęs Xbox pavadinimą. Taip pat didžioji dauguma yra turėjusi ar dar turi. Kas smagu tai, kad visada vakarais turi ką veikti, netgi ir su mergina. Tačiau minusai, kad turi labai į tai įsitraukti ir nėturėti ką per daug veikti, kad galėtum paskirti laiką vien žaidimams. Iš tikrųjų man buvo maloni tik pati idėja, kad užsikabinsiu, atsipalaiduosiu ir palošiu žaidimus po darbo ar savaitgalį, tačiau taip nebuvo - neužkabino. Visgi realų gyvenimą labiau patinka žaisti iki dabar nei su Xbox 360. .

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Skylėta klasika

Spėju, tikram geimeriui ši konsolė yra neišvengiama. Kalbant konkrečiai apie šį modelį, pagirti galiu už tai, kad veikia itin tyliai – neturėtumėte jo apskirtai girdėti. Visiškai nėra jokių lagų (jei lagina, pirma pasitikrinkite savo interneto ryšį). Tiesa, šiek tiek lagina Microsoft meniu (prieš pasirenkant žaidimą) bet greitai prie to pripranti. Specialistas labai nesunkiai nulauš ir galėsite žaisti žaidimus beveik nemokamai. Trūkumai tokie, kad grafika šiai dienai jau gana atsilikusi, pakuotėje nebūna HD ar "ethernet" laidų,

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Turiu nulaužtą 360

Turiu jau ilgai, su naujausiu nulaužimu - tik dėl to man yra priimtina, jei būtų nenulaužiama konsolė - pinigų leisti žaidimams tikrai nenorėčiau ir šios konsolės tokiu atveju neturėčiau. Dabar viskas liuks, žaidi ką nori, susimoki tik už diską. Smagus daiktas ypač draugų kompanijoj sužaisti fulę ar kašį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Klasikinė konsolė.

Tai konsolė, kuri jau galima sakyti, yra tapusi klasika. Veikia sklandžiai, jokių trūkumų nėra. Galima lengvai atrišti, ko pasekoje galima žaisti daug įvairių žaidimų. Aišku, konsolė nėra pati naujausia, todėl naujų žaidimų jau nebekuria šiai konsolei.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Puiki konsolė, kuri dar nepaseno

Nors dabar vis labiau populiarėja naujosios konsolės, Xbox 360 dar išlieka tarp populiariųjų. Ir ne veltui, juk ją galima "nulaužti" ir žaisti iš interneto atsisiųstus žaidimus. Tai didelis privalumas, lyginant su naujomis konsolėmis. Minusas tas, kad žaidimų raiška nėra tokia, kokią būtų įmanoma išgauti su naujesnėmis technologijomis. Taip pat dėl online žaidimų ir sustabdyto naujų žaidimų leidimo šiai konsolei.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai