Atsiliepimai

Atsiliepimai

Danguota

Juokinga kaina

Labai geros, gražios, tvirtos stiklinės, tinkančios darytis įvairius kokteilius už tikrai juokingą kainą. Būtų sunku kažkur kitur rasti tokių stiklinių, kurios be akcijos kainuoja 29 ct.. Daugelyje barų yra šios stiklinės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sportgirl

originalaus dizaino pasirinkimas

Tai nepaprastas pasirinkimas žmonėms mėgstantiems modernumą ir išskirtinumą. Šios IKEA siūlomos stiklinės, vertos dėmesio savo patrauklumu. Primena kokteilių įvairiuose restoranuose stiklines, nuostabą kelia tai, jog jų galima įsigyti už mažą kainą. IKEA parduotuvėje šių stiklinių pasirinkimas didelis, dizainas pagal poreikius, baltos/juodos/bespalvės. Stiklas tvirtas, todėl geriant kavą ar arbatą nesutrūksta. Originali dovana draugams, vakarėlių mėgėjams.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Stiklinės už centus

Puikios "klubinio" tipo stiklinės. Būdamas IKEA parduotuvėje pamatęs, kad jos kainuoja 0,29centus, tai pasiemiau 12. Dabar draugai atėję į svečius visad geria iš šių stiklinių. Pora kartų krito ant žemės, tiesa iš žemai, tai nei viena nedūžo, kokybė tikrai nebloga, o dar už tokią kainą tai išvis puiku.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Puikios stiklinės

Ilgai ieškojau būtent tokio tipo stiklinių, kadangi jos labai patogios darant kokteilius. Parduotuvėse indų vis pažiūrėdavau į jas, bet taip kažkaip ir nekildavo ranka pirkti, kadangi kaina tikrai didelė. Nuvykusi vieną vakarą į IKEA pamačiau ten būtent tokias pat, pamačiusi kaina, net sustojau, galvojau jog čia tikrai kažkokia klaida :D viena stiklinė tik 0,29ct, ir ištiesų kokybė jų super. Kelis kartus buvau iš rankų jas išmetusi, ir visiškai jokio įskilimo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

PopiPop

Tobulos stiklinės

Sunku patikėti, kad už tokią kainą (29 ct) galima tokias šaunias stiklines įsigyti. Man jos yra tobulos, tvirtos, gražios, patogios. Naudoju jas jau ilgiau nei pusė metų, nei viena iš jų nesudužo, nenuskilo. Labai džiaugiuosi jomis. Ypatingai man jos patinka darant įvairius vakarėlių kokteilius :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai