Atsiliepimai

Atsiliepimai

Heda

Puiku

Dažniausiai perku šios firmos indus, nes jie būna labai dailūs bei išsiskiria savo dizainu. Turiu ne viena ir ne du Aurora indus - visi jei puikiai tarnauja ant pietų stalo. Vaikštant parduotuvėse, dažnai atkreipiu dėmesį į įvairias lėkštes, indelius, kuriuos tiesiog knieti įsigyti, tačiau kartais kaina pasirodo kiek per didelė ir palaukiu akcijų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Labai gera kokybė

Namuose dauguma indų yra būtent Aurora firmos. Ir tikrai esu labai patenkinta, indai labai aukštos kokybės, daug metų naudoju, tačiau puikiai atrodo, nesusibraižę. Labai didelis indų pasirinkimas, ir kainos tikrai nėra didelės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

RTS

Aurora indai

Tikrai kokybiški indai. Gražaus dizaino, tvirti. Didelis indų pasirinkimas. Vidutiniška kaina. Lėkštės taip greit nesusibraižo lyginant su kitų prekinių ženklų lėkštėmis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Stilingi indai.

Nutariau, kad sergu indų pirkimo liga, nes nuėjus į parduotuvę vis užklystu į indų skyrelį pasidairyti. Vis akį patraukia būtent AURORA firmos indai. Jie žavi savitu stiliumi, formomis, baltumu. Visa tai indams teikia puošnumą ir ant stalo labai gražiai atrodo. Kainos galbūt ne visada tenkina pirkėjus, tačiau palaukus nuolaidų indams, kaina kur kas sumažėja ir galima prisipirkti visokių indų, kokių tik širdis geidžia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai