Atsiliepimai

Sportland

www.sportland.lt

Atsiliepimai

Arnas

Apgaudinėja su kainomis

Ir taip pardavinėdami sporto prekes gerokai didesne negu rinkos kaina.
Mano pavyzdys:
Pirkau Nike Downshifter 8 batelius. Ant originalios dėžutės kaina 48 eur. Pardavėja teigia meluodama, kad kaina buvo 69 eur. Tokios kainos tikrai nėra, nes ir tie patys 48 eur yra brangu (Sportdirect pardavinėja po 35 eur). Žodžiu gavau nuolaidą nuo neegzistuojančios kainos 30 proc. :) Ir nusipirkau už standartinę kainą. Užsiroviau ant standartinės išdurkės nuolaida - be nuolaidos :). Idiotai. Nerekomenduoju pirkti ir daugiau ten nepirksiu pats.

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Nu sorry, bet nieko gero

Kainos užkeltos iki negalėjimo, normalių firminių striukų niekada nerandu, konsultantai pasikėlę, tikrai yra geresnių sportinių prekių parduotuvių

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Kainos gan aukštos, bet pasirinkimas didelis

Labai plataus pasirinkimo sporto prekių parduotuvė. Atrasit visko ko tik reikia, tačiau sakyčiau kainos tikrai gan didelės, galėtų būti žemesnės. Tačiau sportinės prekės visada kainuodavo gan daug, pati parduotuvė labai didelė, gali joje pasiklysti :) bet šiaip smagu, užeikite, jei ieškote sportinės aprangos, batų, ar sporto inventoriaus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blacksnow

Solidi drabužių parduotuvė

Užsuku apžiūrėti batų, kartais tenka ir nusipirkti. Patinka, kad batai dažnai atnaujinami, todėl galima išvysti naujų modelių , batų kokybė tikrai solidi, aptarnavimas taip pat malonus, bet kaina šiektiek kandžiojasi. Rekomenduoju apsilankyti

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Kaina kosmosas

Pati parduotuvė tikrai smagi, gražiai sudėti drabužiai ir pan. na bet kainos yra kosmosas, čia prieš kelias savaites buvau užsukus apsižiūrėti, galvojau nusipirkti tympas sportui, bet jų kainos apie 60-80 eurų, na čia iš tiesų yra tikrai daug už tokį drabužį. Taip pat apžiūrėjau ir daugiau prekių, bet net ir kainos kur "tipo" akcijinės vistiek kosmosas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šefas

Brangoka

Kainos labai užkeltos. Kokybė dažniausiai būna visai gera, galima grąžinti jei kas netaip. Rekomenduočiau tiems, kas turi daug pinigų. O paprasti mirtingieji turėtų ieškoti kitose parduotuvėse.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Pirkti brangu

Kainos tikrai užkeltos labai smarkiai, galima lyginti vien pažiūrėjus tų pačių prekių kainas internetu. Esant nuolaidoms dar gal ir tikslas pirkti, bet šiaip tikrai nerekomenduočiau niekam. TIKRAI GALIMA RASTI PIGIAU.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

WinSim

Didelės kainos

Užsuku į šią parduotuve tik pasimatuoti avalynės ar rūbus, kad patikrinti dydį. Paskui perku internetu, dažniausiai pasiseka rasti iki 50% pigiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Brooklynboy

Sportland - labai gera, bet brangi parduotuvė!

Dažnai užsuku apžiūrėti naujų modelių. Išties, galbūt kokybė ir nėra bloga, tačiau kainų skirtumas nuo kitų parduotuvių matosi aiškiai. Tačiau viską atperka malonus parduotuvės personalas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Sportland - kosmosas

Seniau dar vis kažkokius treningus, ar džemperį vis nusipirkdavau būtent Sportlande, tačiau paskutiniu metu nebeperku, nes kaina yra kosmosas. Net ir per akcijas kainos yra iš ties didelės. Labai mažas kedų pasirinkimas, kai tik užeini į parduotuvę atrodo jų yra begalė, tačiau kai imi žiūrėti tai jų ne daug skirtingų yra, ir daugiau skirti krepšiniui ar kokiam kitam sportui, o laisvalaikio kedų tikrai yra mažai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Raimonda
Iki kada galima gražinti prekes?

Raimonda parašė klausimą 2020.06.18

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti