Atsiliepimai

Skypark

Verkių g. 29, Vilnius

Atsiliepimai

Artemide

Personalas tragiškas

Kas atrenka tokias rėkiančias ant mažų vaikų 20metes? Ne, jos neduoda pastabų, jos tiesiog žviegia, pravirgdo mažus (ikimokyklinio amžiaus) vaikus iki pasikukčiojimų. Pasakiau, kad nerėktų ant mano vaikų, galima normaliai pasakyti, nieko blogo ar baisaus jie nedarė. Tuo labiau, kokią teisę turi taip ant jų staugt? Aišku ir man akis draskė ir dar buvau aprėkta. Baisu, čia rimtai taip įmonė rizikuoja savo įmonės įvaizdžiu tokiais nekompetetingais darbuotojais? Neperdedu, buvo liudininkų.
Pats žaidimų kambarys
Personalas

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Labai blogas treneriu elgesys

Treneriai esantys salėje keikiasi, rėkia ant vaikų ir turi numylėtinius kuriems suteikia teisę elgtis kaip jie nori, o kiti turi kentėti. Aš niekada daugiau nebesilankysiu skypark Vilnius. Patariu kartais prižiūrėti savo darbuotojus.
Nėra jokių privalumų
Viskas ką išdeščiau atsiliepime.

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danas

Storžievis darbuotojas

Jei norite, kad vaikas apsiverktų chamiškai nuvytas nuo batuto - keliaujate į skypark Vilnius. Ne kojos daugiau ten. 5 metų vaikui pasakymas: "eik iš čia, čia mano batutas", nėra tinkama citata bet kokiame darbe su vaikais.

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Smagi vieta

Kadangi pats mėgstu aktyvų laisvalaikio praleidimą, tai retkarčiais šaltais žiemos vakarais mėgstu apsilankyti Skypark. Tai tikrai nuostabi, bei smagi vieta, kur galima su draugais linksmai praleisti laiką bešokinėjant ir griuvinėjant. Malonus aptarnavimo personalas. Rekomenduoju, kam atsibodo gyvenimo rutina ir nori išbandyti ką nors naujo, bei nebrangaus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Jeigu nori pasijausti vaiku

Šauni vietelė, kas nori aktyviai, bei įdomiai paįvairinti dieną. Tai vieta kur vaikams tikrai patiks, o suaugusieji galės pasijausti vaikais. Jie taip pat rengia vaikams gimtadienius, tai tikrai viską šauniai suorganizuoja ir vaikai lieka patenkinti. Galbūt norėtųsi šiek tiek geresnės ventiliacijos, nes kai prisirenka daug žmonių šiek tiek trūksta šviežio oro.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Puiki pramoga-sportas

Skypark batutų parkas yra įsikūręs Vilniuje, Žirmūnuose. Manau, tai šauni vieta pailsėti nuo rutinos ir kartu padaryti gerą mankštą. Kitą dieną po Skypark visada skauda raumenis. Vakarais čia būna daug lankytojų, bet ir pigiau kainuoja. Norint suderinti malonumą ir sportą rekomenduočiau čia apsilankyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai