Atsiliepimai

Lietuvos zoologijos sodas

Radvilėnų pl. 21, Kaunas

Atsiliepimai

Fackinas

Gerai, kad toks yra

Nors zoologijos sodas nėra labai įspūdingas, bet reikia labai džiaugtis, kad toki turime ir nereikia toli vežti vaikų, kad pamatytu gyvai gyvūnus, kurie natūraliai Lietuvoje negyvena.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Versus1994

Puiki vieta Lietuvoje

Smagi vieta ne tik mažiems, bet ir dideliems. Šią vietą galima lankyti ir dažniau, vieną kartą apsilankyt, pamatyt - neužtenka, nes pastoviai atsiranda naujų gyvūnų, naujų užsiėmimų. Dažnai vyksta įvairūs renginiai, kurių praleisti nesinorėtų. Geriausia tai, kad mokėdamas pinigus tu nesijauti, kad juos išmeti į nebereikalingą pramogą. Tu paremi gyvūnų išlaikymą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Sagenas

Vieta, į kurią verta sugrįžti vėl ir vėl

Kadangi Lietuvoje toks zoologijos sodas yra vienintelis, tai pramoga, kurios negalima praleisti. Nuolatos sode kažkas pasikeičia arba kažką pamiršti, lyginant su praėjusio apsilankymu, todėl, kai grįžti, vėl patyri gerus įspūdžius. Man jauku matyti tuos gyvunus, kurių šiaip gyvenime galbūt nė karto nebūčiau pamatęs. Tik tiek, kad aplanko mintys, jog geriau gyvūnai būtų laisvėje, kur jiems ir priklauso...na, bet tokie jau yra zoologijos sodai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lukas

Smagi pramoga visiems

Nesvarbu ar vienam, ar su šeima, ar su draugais - visados smagu apsilankyti šiame zoologijos sode ir pažiūrėti į gyvūniją iš šono. Kartais būna dienos, jog personalas būna daug malonesnis ir leidžia susipažinti su gyvūnais iš gerokai, gerokai arčiau! Kad ir kiek metų bebūtų - ši vieta visados kelia nuostabą ir šypseną, puiki pramoga visiems kuria reikia naudotis kiekvienais metais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gurkis

Įdomi ir smagi pramoga

Kiekvienais metais, pavasarį aplankom gyvūnus zoologijos sode. Visada būna įdomu ir smagu, nenusibosta. Daug gyvūnų, didelė teritorija. Labai įvairūs gyvūnai. Šiltą pavasario dieną tai geriausia pramoga. Bilieto kaina nėra maža, tačiau zoologijos sodui reikia daug lėšų norint išlaikyti gyvūnus. Tikrai rekomenduoju kitiems.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai