Atsiliepimai

Atsiliepimai

Gytis

Puikus įrenginys!

Šią planšetę turiu jau 4 metus, pirkau dar kaip buvo litai... ir tikrai esu labai patenkintas, turiu jau 4 metus ir vis dar ja naudojuosi! Nei vieno karto nereikėjo dar vežti į servisą. Tikrai puikus įrenginys
Ilgai laikanti baterija, puikios kokybės įrenginys.

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Nustebino baterija

Didžiausias planšetės privalumas mano manymu yra baterijos tarnavimo laikas. Na arba man tiesiog nepasisekė su pirmąją turėta planšete. Ekranas atrodo gerai ir nėra mažas, todėl puikiai tinka filmų žiūrėjimui. Jei ieškant prie ko prisikabinti, tai kameros nėra kažkas įspūdingo ir karts nuo karto šiek tiek gali palaginti, bet trumpam.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Puikus daiktas, naudoju kelionėse ir darbe!

Labai praktiška, patogi planšetė. Vežuosi ir naudoju darbe, taip pat kelionėse, lėktuve ir pan. Ekranas nemažas, labai patogus žiūrėti video, ar filmus. Turiu dėklą, kurio dėka lengvai pastatomas ir nereikia jo laikyti, kas yra dar patogiau. Gana nebrangus, lyginant su didžiausiais konkurentais. Per metus neturėjau jokių problemų, baterija laiko gerai, strigimų nebuvo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Patogi planšetė

Puikus daiktas kelionėse. Ypač praverčia ilgesniuose lėktuvų skrydžiuose bei važiuojant autobusu. Baterija laiko pakankamai ilgai, todėl neteks bėgioti nuo razetės prie razetės

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gytis899

Greitas plančetinis kompiuteris

Rekomenduoju šią plančetę tiems žmonėms, kurie nenori nešiotis didelio nešiojamo kompiuterio. Labai greita, gauna daug atnaujinimų ir veikia visos reikalingos programos. Gavęs šia plančetę, supratau, kad ji gali atstoti kompiuterį. Dizainas taipogi yra labai geras, patogu laikyti rankose, galima lengvai pasiekti visus ekrano kampus. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Geras planšetinis kompiuteris

Puikus planšetinis kompiuteris. Realiai, jis gali atstoti net kompiuterį. Turi spartų procesorių, taip pat - aukštos raiškos ekraną, bet gana stiprią (ilgai laikančią) bateriją. Be abejo, norėtųsi aukštesnės kokybės kameros, nes su tokia, kokia yra šiame planšetiniame kompiuteryje geros kokybės selfio nelabai padarysi. Visumoje, manau, kad prekė verta savo kainos ir gan aukšto vartotojų įvertinimo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

moonflight

Rekomenduoju šį modelį

Tabletė pristatė paprastoj dėžėj kartu su pakrovėju. Su pirminė instaliacija neiškylo problemų. Dirba be nesklandumų. Labai įdomu išmeginti kiek laiko laikys baterija. Ganėtinai kompaktiškas, visos funkcijos yra vykdomos greitai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Sėkmingai tarnaujantis

Nežinau, kaip kitam vartotojui, tačiau turiu tokį planšetinį kompiuterį ir tarnauja jis man labai sėkmingai. Be to, buvo pirktas naudotas. Kol kas priekaištų neturiu. Baterija tarnauja ilgai, nenaršau po XXX ir kitas neaiškias svetaines, todėl nepasigaunu virusų ir nestringa pati planšetė. Geras dalykas kelionių metu, nes ilgai laiko baterija. Vienintelis galbūt trūkumas tai kiek silpnoka kamera ir galėtų būti daugiau vidinės atminties.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

derekas

Labai nekokybiškas daiktas

Samsung Tab 4.0. Esu labai nusivylęs , turėjau gan neilgą laiką , tai atrodo, pradėjo rankose byrėti. Nors buvo prižiūrima. Po pusmečio ,, lagina" ne tas žodis ir visa kliba...

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Raimonda
turiu taipat sy irenginy ispradziu viskas buvo gerai paskui po pusmecio batarke nebelaiko normaliai gal tai normalu gal ne nzn bet didziauses minusas yra tai kad lagina netas zodis neimanoma kazko daryti su ja programu daug nera parsiusta atstatau gamyklos parametrus vel viskas gerai kokia savaite paskui vel baisiai lagina ir dar vienas minusas ji atnaujina vis kazkokias programas automatiskai isieskojau kur sustabdyti automatini naujinima bet taip ir neradau ir toliau kazdien jis man naujina ir naujina be mano zinios . nusivyles baisiai

Raimonda parašė klausimą 2018.02.11

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti