Atsiliepimai

PROMO Cash&Carry

www.cashcarry.lt

Atsiliepimai

Geta

Diskriminacija

Apsilankiau šiandien naujoje pardotuvėje Savanoriu pr. Ir neileido, nes nesu ukininkė ir neturiu savo verslo.. dar su tokia situacija niekada neteko susidurti. Toks jausmas, kad dideliais kiekiais perka tik verslininkai ir ūkininkai. Tai skelbkite informaciją viešai, kad eiliniai žmonės jūsų pardotuvėse yra tiesiog nepageidaujami. Nesvarbu kokia jų perkamoji galia. Man rodos diskriminacijos istatymą tektu panagrinėti

Atsiliepimas parašytas: 2018.09.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Fackinas

Patinka parduotuvė

Visada užsuku čia apsipirkti, jei planuoju važiuoti į gamtą ar prie ežerų ilgesniam laikui. Sutaupau, tiek laiko, tiek pinigų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L33t

man patinka joje prekintis

Klaipėdos turim tik vieną parduotuvę, bet užsuku į ją prekintis. Dažnai būna nukainuoto maisto kur galiojimo laikas į pabaigą. Vienintelis minusas kad negalima apsimokėti kortele o tik grynais. Ir norint sutaupyti turi pirkti didesni kiekį

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Gera parduotuvė gausiai apsiperkant

Gera parduotuvė apsiperkant didesniais kiekiais ir taip sutaupant ganėtinai nemažai.Prekių pasirinkimas didelis ir tikrai lengva rasti, tai ko reikia.Kasininkės labai malonios ir visada pasitinka su šypsena.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

lidijam

Puiki parduotuvė perkant urmu

Jei perkate daug, ne po vieną dalyką ir turite automobilį, tada siūlau tikrai rinktis promo cash and carry. Pasirinkimas labai platus, yra dalykų kurių paprastuose prekybos centruose nerasit. Nuolaidos perkant didesnį kiekį tikrai traukia akį. Net neturint kortelės pardavėjos nuskaito savo, vienkartinę kortelę perkant ir suteikia nuolaidos. Labai gerai ir labai patogu viską rasti vienoje vietoje ir daug. Praverčia prieš šventes.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Su maža suma - nesutaupysi

Nepatiko jog viską turi pirkti urmu, bei turėti kortelę, galiu pirkti tik tada kai turiu atsidaręs individualią veiklą - vėliau nebegaliu,tai erzina.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Gera masinė parduotuvė.

Tai parduotuvė - sandelys, kurioje kainos yra mažos ir labai geros. Ypač apsimoka iš jos pirkti prekes dideliais kiekiais. Smulkiems verslininkams ši parduotuvė kaip tik. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Puiki vieta apsipirkti kelionei

Rekomenduojama parduotuvė, jeigu žadate keliauti. Visados vykstantiems toleliau ar tiesiog apsiperkantiems ilgesniam laikotarpiui pati geriausia parduotuvė, kadangi galite nusipirkti didelį kiekį daug pigiau nei kitur. Visgi, viso to minusa gaunasi, kad turite ieškoti produktų, kurie turi ilgesnį galiojimo laiką, kadangi nespėsite suvartoti

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Gerai dideliais kiekiais

Labai retai apsilankau čia, kai būnu ne per toliausiai arba užsuku į Urmo bazę Kaune. Tikrai galima rasti mažesnėmis kainomis, kai perki dideliais kiekiais, todėl apsimoka pirkti ilgai išsilaikančius produktus: konservus, kruopas ir t.t.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Perkantiems daug

Kiek teko lankytis šiose centruose, rasite, ko širdis geidžia. O geriausia yra tai, kad apsiperkant didesniais kiekiais dažnai galima ir sutaupyti. Tiesa, priklausomai nuo vietos jums gali reikėti jų kortelės (juridiniams asm.) norint įeiti. Tad tai gali būti savotiškas iššūkis. Bet kuriuo atveju rekomenduoju!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Inga
Ar galima įsigyti kortelę paprastam mirtingajam kad būtų galima apsipirkti

Inga parašė klausimą 2019.12.18

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti